[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Radziowi trzeba pomóc, bo bardzo tęskni za rodziną.
Radzio dzisiejszej nocy pochlał na pożegnanie, on sam chce bardzo wyjść.
Moja empatia do niego nie pozwala mi spokojnie patrzeć i słuchać, jak się chłop męczy ... oddam jeszcze kilka głosów na niego.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ewunia »

hmmmmm - szkoda , ze patologia jest w cenie ............bo sie dobrze sprzedaje - prawo rynku a gdzie inne wartosci ? moze by tak WB zaczal promowac kulture ???????????
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Czarnula87 »

ewunia pisze: 18 maja 2019, 9:36 hmmmmm - szkoda , ze patologia jest w cenie ............bo sie dobrze sprzedaje - prawo rynku a gdzie inne wartosci ? moze by tak WB zaczal promowac kulture ???????????
no przecież promuje - kulturę w wykonaniu Magdy Z. - ona ma największe predyspozycje zawodowe do promowania kultury w domu WB :lol: :lol:
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Mysle ze nocna imprezka dala wiecej swiatla na towarzystwo ........ moze w koncu zacznie szumowina ......odpadac !!!!!!!!
Szkoda mi tylko rodzin Decybela, Radka, Izy...... naprawde chyle czola , ze musza wstydzic sie za tych patoli .
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

WB nie musi niczego promować ... Decybel sama się promuje :lol: :lol: :lol:
Oprócz kultury Decybel promuje oczywiście wartości rodzinne.jej tatuś z pewnością jest bardzo dumny z córeczki.
Ciekawe, czy cała rodzina Zająców przyjedzie na niedzielną arenę :redface: :redface: :redface:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

tinsel pisze: 18 maja 2019, 1:06 Ciekawe jaka jest reakcja żon Bartka i Radka po obejrzeniu dzisiejszych ich występów.
Tez o tym mysle. Bartka zona musi byc chyba zalamana tym piciem. Przeciez mozna odmowic. Bez jaj! :huh:
Radek z tego co zaobserwowałam na dwoch wrzuconych tu filmikach kleił sie do Zajacowny. Coraz gorzej z nim :rolleyes:
Jeszcze chcialam dodac, ze chyba produkcja chce go zatrzymac jak najdluzej, bo w tvn jest pokazywany pozytywnie. Ja mam zdanie o nim wyrobione na podstawie tego co tutaj wrzucacie.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 9:45 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 »

Ja nie wiem jakim cudem ona cały czas jeszcze jest w tym programie.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak kilka razy złamał regulamin domu - kiedy prowadzil agitacje przed nominacjami wsrod swoich braci patoli - czy WB -jest slepy ?
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

OMG ile dzis miałam stron do czytania , fajnie tak wstać i z rana poczytać od razu człowiek sie dobudzi :lol:

Ja to na miejscu Rodziny Zajac bym zrobiłą wzystko zeby zakończyła ona juz swój udział w programie, bo wygrać nie wygra a pogrąża sie coraz bardziej...
I szkoda ze to nie ona jutro wyjdzie, bo fajnie byłoby zobaczyć jej minę jakby puscili jej "najlepsze chwile w programie" :evil: :P
Oj grubiej niz u Andżeli :lol:
MB89
Obserwator
x 304
x 161

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Imon pisze: 18 maja 2019, 9:34 Radziowi trzeba pomóc, bo bardzo tęskni za rodziną.
Moja empatia do niego nie pozwala mi spokojnie patrzeć i słuchać, jak się chłop męczy ... oddam jeszcze kilka głosów na niego.
Nie to bardzo trzeba pomóc Kasi, przecież jej matka poważnie choruje, dziewczyna na pewno się o nią ''martwi''' przecież ostatnio mówiła że w programie mogła by spędzić nawet pół roku a i jeszcze ma ten wyjazd do USA on na pewno pomoże jej w rozwijaniu kariery. POMOGĘ dziewczynie może za parę lat wygra dla nas ''dorosłą'' EUROWIZJĘ bo ostatnio to jest klapa!!!!!
MB89
Obserwator
x 304
x 161

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

kamil22 pisze: 18 maja 2019, 2:03 Radziu będzie miał jutro ciekawą rozmowę z żoną
Radzio tą cieżką rozmowę z żoną będzie miał dopiero po 16 czerwca.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Szkoda mi troche Igora , bo jemu to nie przysparza dobrej slawy - chlopak troche zaczyna oganiac sie od Decybela jak od upierdliwej muchy - ale jak popija to nawet bokser nie daje rady - takie parcie ma Decybel !!!!!! A dzis rano juz sama powiedziala , ze chce do domu bo zawsze wpier.......sie w jakies szambo ............ no analizujac to chyba ublizyla wspolbraciom i co by nie mowic sobie ........ Magda masz racje szybko do domu jezeli jeszcze go masz ??????????
przemek94
Obserwator
x 9
x 44

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

annawoj1104 pisze: 18 maja 2019, 9:48 OMG ile dzis miałam stron do czytania , fajnie tak wstać i z rana poczytać od razu człowiek sie dobudzi :lol:

Ja to na miejscu Rodziny Zajac bym zrobiłą wzystko zeby zakończyła ona juz swój udział w programie, bo wygrać nie wygra a pogrąża sie coraz bardziej...
I szkoda ze to nie ona jutro wyjdzie, bo fajnie byłoby zobaczyć jej minę jakby puscili jej "najlepsze chwile w programie" :evil: :P
Oj grubiej niz u Andżeli :lol:
Ja zawsze rano czytam ten wątek dzisiaj miałem 7 stron do przeczytania i już wiedziałem że na imprezie się działo :) ciekawe czy dziś coś będą mieli.

A co do Decybela to się dziwie że ona ma tak mało głosów chciałbym żeby to ona odpadła ale teraz nie ma na to szans więc mam nadzieje że teraz odpadnie Radek.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

MB89 pisze: 18 maja 2019, 9:52
Imon pisze: 18 maja 2019, 9:34 Radziowi trzeba pomóc, bo bardzo tęskni za rodziną.
Nie to bardzo trzeba pomóc Kasi, przecież jej matka poważnie choruje, dziewczyna na pewno się o nią ''martwi''' przecież ostatnio mówiła że w programie mogła by spędzić nawet pół roku a i jeszcze ma ten wyjazd do USA on na pewno pomoże jej w rozwijaniu kariery. POMOGĘ dziewczynie może za parę lat wygra dla nas ''dorosłą'' EUROWIZJĘ bo ostatnio to jest klapa!!!!!
Jeśli Kasia mówi, że chce zostać to niech zostanie, jeśli Radek tęskni, to trzeba mu pomóc.
Chętnie pomogę Radkowi, niech chłopina swoje dyktatorskie zapędy realizuje w swojej chałupie.
Tydzień PRL się zakończył i drugiej roli cenzora już raczej nie dostanie,

Misja dla Radzia? od poniedziałku szukanie dla Oleha urodziwej ślązaczki, będzie dalej mógł w swata się bawić.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

ewunia pisze: 18 maja 2019, 9:48 Tak kilka razy złamał regulamin domu - kiedy prowadzil agitacje przed nominacjami wsrod swoich braci patoli - czy WB -jest slepy ?
Tu racja- na wejście „cwanego” Pawełka nie zareagował- jak namówił Justynę i Kaske na nominacje Igor-Magda Z. Cała trójka powinna wtedy odpowiedzieć za to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”