[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Kaktus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus » 18 maja 2019, 12:56

Imon pisze:
18 maja 2019, 11:33
@Kati33
No właśnie nie wiem co myśleć, jedno jest pewne .... łapy do decybelowych piersi wczoraj mu się kleiły ... żona będzie dumna z Radzia .... prawdziwy mężczyzna, nieskalany mąż i ojciec
Myślę, że jak najbardziej będzie dumna. Facet trzyma pion od początku, nawet nawalony jak stodoła się kontroluje. Iza i Radek mogą mieć najwyżej podniesione głowy po tym programie.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 18 maja 2019, 12:57

bustram pisze:
18 maja 2019, 12:47
shawu pisze:
18 maja 2019, 12:39
Wcześniej Radziu z Igorem chcieli brać Kasię "na dwa baty", ona uciekła. Powiedziała Łukaszowi że nie będzie z tego robić dram, zapomni o sprawie.
No to rzeczywiście musieli być mocno zdesperowani. Ale nie dziwię się - gdybym miał na karku Decybela każda wydawałaby mi się atrakcyjna :P Kasia się powinna cieszyć, że tak zażartowali, bo wcześniej rozpaczała, że ją obgadują i wypominają tuszę.
Przesadzasz pisząc tak o Kaśce, to że dziewczyna ma ciałka nie oznacza że jest najgorsza, a to właśnie sugerujesz. Nie ona się od nich odseparowała tylko oni ją odrzucili, więc jak Radosław odpadnie to da to szansę dziewczynie na większy luzik.
Kaktus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus » 18 maja 2019, 12:58

Jeśli ktoś uważa, ze wczorajsze otwarcie Radka w kierunku Łukasza nie było szczere, to ma chyba poważny problem z rozpoznawaniem ludzkich emocji.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 18 maja 2019, 12:58

Imon pisze:
18 maja 2019, 12:49
Kaktus pisze:
18 maja 2019, 12:33
Imon pisze:
18 maja 2019, 12:26
Sądzisz, że Łukasza trzeba nakłaniać do tego, by nie ufał Radkowi? Naiwny jesteś, oj naiwny.
Widziałaś wczoraj całą sytuację? Rozmowę Radka z Łukaszem , a później to co Kasia odstawiła w kuchni? Jak bardzo jej nie pasowało, że Łukasz chce poprawić relacje z Radkiem? Jak próbowała nakłonić go, żeby tego nie robić, podpierając sią nawet jakąś opinią Justyny sprzed miesiąca. To było tak słabe, że aż żenujące.
Nie przeczę, Łukasz chce poprawić relacje z Radkiem, ale nie oznacza to, że ma mu ufać.
A wy już nie pamiętacie co Ukanio powiedział o Radku na ostatniej arenie??? Nie sądzę że chce się brata myślę że to gra żeby nie pokazać Radkowi jak jest odbierany bo gdyby wcale się do niego nie odzywał Radek mógłby mieć jakieś podejrzenia
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 18 maja 2019, 13:03

krista pisze:
18 maja 2019, 12:57
bustram pisze:
18 maja 2019, 12:47
shawu pisze:
18 maja 2019, 12:39
Wcześniej Radziu z Igorem chcieli brać Kasię "na dwa baty", ona uciekła. Powiedziała Łukaszowi że nie będzie z tego robić dram, zapomni o sprawie.
No to rzeczywiście musieli być mocno zdesperowani. Ale nie dziwię się - gdybym miał na karku Decybela każda wydawałaby mi się atrakcyjna :P Kasia się powinna cieszyć, że tak zażartowali, bo wcześniej rozpaczała, że ją obgadują i wypominają tuszę.
Przesadzasz pisząc tak o Kaśce, to że dziewczyna ma ciałka nie oznacza że jest najgorsza, a to właśnie sugerujesz. Nie ona się od nich odseparowała tylko oni ją odrzucili, więc jak Radosław odpadnie to da to szansę dziewczynie na większy luzik.

Ludzie Kasia jest ładna, ma ciemną karnacje, piękna twarz, ładne zęby, piękne włosy, mimo że przy kości nie ma galaretowatego ciała jak Decybel w ogóle jaką jest między nimi różnica wieku??? Kasia to śliczna dziewczyna i tyle gdyby schudła 20 kg to by się tam za nią wszyscy faceci uganiali w sumie słyszałam kiedyś na streamie jak wszyscy zgodnie stwierdzili że ma najładniejsza twarz i jeszcze bez makijażu
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 maja 2019, 13:06

Kaktus pisze:
18 maja 2019, 12:58
Jeśli ktoś uważa, ze wczorajsze otwarcie Radka w kierunku Łukasza nie było szczere, to ma chyba poważny problem z rozpoznawaniem ludzkich emocji.
I właśnie dlatego, gdy tylko Kasia z Łukaszem poszli do kuchni to od razu zaczął mówić do Izy, że przemiana Łukasza jest udawana :rolleyes:
Kaktus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus » 18 maja 2019, 13:06

wiatriwoda pisze:
18 maja 2019, 12:53
Można powiedzieć, że Łukasz aż za dobrze się zachował wobec Radka, dając mu kolejną szansę, już po powrocie i potwierdzając to na osobności z Kasią, choć ona ma już całkiem inne zdanie.
Kto tu komu daje kolejną szansę? Raczej Radek Łukaszowi. Żeby po takiej rozmowie jak wczorajsza zastanawiać się czy była szczera trzeba mieć kompletnie zrytą głowę.
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 18 maja 2019, 13:07

ejulia pisze:
18 maja 2019, 13:03

Ludzie Kasia jest ładna, ma ciemną karnacje, piękna twarz, ładne zęby, piękne włosy, mimo że przy kości nie ma galaretowatego ciała jak Decybel w ogóle jaką jest między nimi różnica wieku??? Kasia to śliczna dziewczyna i tyle gdyby schudła 20 kg to by się tam za nią wszyscy faceci uganiali w sumie słyszałam kiedyś na streamie jak wszyscy zgodnie stwierdzili że ma najładniejsza twarz i jeszcze bez makijażu
Ja uważam, że chamsko jest pisać rzeczy typu "No to rzeczywiście musieli być mocno zdesperowani." Lekka nadwaga i dziewczyna już jest przez większość skreślona. To jest okropne. Tak jakby to był gorszy sort, który nie ma prawa nawet myśleć o związku.
Kasia ma ładną twarz, jednak uważam, że gdyby była szczupła to i tak miałaby problem z dopasowaniem partnera, ponieważ ona ma dość skomplikowany, trudny charakter. Myślę, że nie jest to charakter, który mógłby przyciągać mężczyzn.
Awatar użytkownika
Imon
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon » 18 maja 2019, 13:10

Kaktus pisze:
18 maja 2019, 12:56

Myślę, że jak najbardziej będzie dumna. Facet trzyma pion od początku, nawet nawalony jak stodoła się kontroluje. Iza i Radek mogą mieć najwyżej podniesione głowy po tym programie.

ja ze swego mężczyzny nie byłabym dumna, gdyby łapał się za cycki innej baby, tym bardziej na oczach całej Polski. Nie byłabym dumna również gdyby był fałszywy ... udawał przyjaciela z jednej strony, a drugiej wkładał nóż w plecy. Chroń mnie bosze w życiu przed przyjaciółmi takimi jak on.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 13:13 przez Imon, łącznie zmieniany 2 razy.
shawu
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: shawu » 18 maja 2019, 13:11

Kaktus pisze:
18 maja 2019, 13:06
wiatriwoda pisze:
18 maja 2019, 12:53
Można powiedzieć, że Łukasz aż za dobrze się zachował wobec Radka, dając mu kolejną szansę, już po powrocie i potwierdzając to na osobności z Kasią, choć ona ma już całkiem inne zdanie.
Kto tu komu daje kolejną szansę? Raczej Radek Łukaszowi. Żeby po takiej rozmowie jak wczorajsza zastanawiać się czy była szczera trzeba mieć kompletnie zrytą głowę.
Człowieku skończ, trzeba było od początku oglądać stream to byś wiedział jaki jest Radek i Łukasz który obecnie gra dobrego. Filozofujesz bardziej niż Justyna z Marleną.
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 18 maja 2019, 13:15

Bartek wygląda nieciekawie, chyba ma dzisiejszy dzień wycięty z życiorysu. Oby tylko WB im na wieczór imprezy nie zaplanował ;)
berbla
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla » 18 maja 2019, 13:19

Imon pisze:
18 maja 2019, 13:10
Kaktus pisze:
18 maja 2019, 12:56

ja ze swego mężczyzny nie byłabym dumna, gdyby łapał się za cycki innej baby, tym bardziej na oczach całej Polski. Nie byłabym dumna również gdyby był fałszywy ... udawał przyjaciela z jednej strony, a drugiej wkładał nóż w plecy. Chroń mnie bosze w życiu przed przyjaciółmi takimi jak on.
A ja sie zastanawiam, do czego byłby zdolny wiedząc na 100%, że nikt go nie widzi :D
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 13:24 przez berbla, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaktus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus » 18 maja 2019, 13:19

tinsel pisze:
18 maja 2019, 13:06
Kaktus pisze:
18 maja 2019, 12:58
I właśnie dlatego, gdy tylko Kasia z Łukaszem poszli do kuchni to od razu zaczął mówić do Izy, że przemiana Łukasza jest udawana :rolleyes:
Powiedział do Igora nie do Izy "powiedziałem mu (Łukaszowi), że myślę że teraz udaje". Mogę Ci shota z tego zrobić. Tak właśnie powstają mity o Radku.
Kaktus
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus » 18 maja 2019, 13:22

shawu pisze:
18 maja 2019, 13:11

Człowieku skończ, trzeba było od początku oglądać stream to byś wiedział jaki jest Radek i Łukasz który obecnie gra dobrego. Filozofujesz bardziej niż Justyna z Marleną.
Oglądam stream od 3 dnia, wiec pudło.
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 18 maja 2019, 13:22

Wcześniej tyle się mówiło o tym, że Madzia taka biedna, ona nic od Oleha nie chce, tylko się przytulać, a teraz się okazuje, że jest z niej trochę taka atencjuszka, która szuka uwagi. Gdy Oleh się oddala, to ona sama do niego idzie. To ona tak jakby rzuciła się na Oleha w toalecie, gdy doszło do ich pierwszego pocałunku, w kuchni to również ona pierwsza zbliżyła do niego swoją twarz.
Przypominam, że nie widziała również nic złego w tym, że śpi z nim przytulona, mówiła ludziom, że to "ok, bo on ma przecież dziewczynę, więc się w niej nie zakocha" XDDDDDD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”