[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

wiatriwoda pisze: 18 maja 2019, 12:53 Można powiedzieć, że Łukasz aż za dobrze się zachował wobec Radka, dając mu kolejną szansę, już po powrocie i potwierdzając to na osobności z Kasią, choć ona ma już całkiem inne zdanie.
Kto tu komu daje kolejną szansę? Raczej Radek Łukaszowi. Żeby po takiej rozmowie jak wczorajsza zastanawiać się czy była szczera trzeba mieć kompletnie zrytą głowę.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

ejulia pisze: 18 maja 2019, 13:03
Ludzie Kasia jest ładna, ma ciemną karnacje, piękna twarz, ładne zęby, piękne włosy, mimo że przy kości nie ma galaretowatego ciała jak Decybel w ogóle jaką jest między nimi różnica wieku??? Kasia to śliczna dziewczyna i tyle gdyby schudła 20 kg to by się tam za nią wszyscy faceci uganiali w sumie słyszałam kiedyś na streamie jak wszyscy zgodnie stwierdzili że ma najładniejsza twarz i jeszcze bez makijażu
Ja uważam, że chamsko jest pisać rzeczy typu "No to rzeczywiście musieli być mocno zdesperowani." Lekka nadwaga i dziewczyna już jest przez większość skreślona. To jest okropne. Tak jakby to był gorszy sort, który nie ma prawa nawet myśleć o związku.
Kasia ma ładną twarz, jednak uważam, że gdyby była szczupła to i tak miałaby problem z dopasowaniem partnera, ponieważ ona ma dość skomplikowany, trudny charakter. Myślę, że nie jest to charakter, który mógłby przyciągać mężczyzn.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 12:56
Myślę, że jak najbardziej będzie dumna. Facet trzyma pion od początku, nawet nawalony jak stodoła się kontroluje. Iza i Radek mogą mieć najwyżej podniesione głowy po tym programie.

ja ze swego mężczyzny nie byłabym dumna, gdyby łapał się za cycki innej baby, tym bardziej na oczach całej Polski. Nie byłabym dumna również gdyby był fałszywy ... udawał przyjaciela z jednej strony, a drugiej wkładał nóż w plecy. Chroń mnie bosze w życiu przed przyjaciółmi takimi jak on.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 13:13 przez Imon, łącznie zmieniany 2 razy.
shawu
Obserwator
x 8
x 209

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: shawu »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:06
wiatriwoda pisze: 18 maja 2019, 12:53 Można powiedzieć, że Łukasz aż za dobrze się zachował wobec Radka, dając mu kolejną szansę, już po powrocie i potwierdzając to na osobności z Kasią, choć ona ma już całkiem inne zdanie.
Kto tu komu daje kolejną szansę? Raczej Radek Łukaszowi. Żeby po takiej rozmowie jak wczorajsza zastanawiać się czy była szczera trzeba mieć kompletnie zrytą głowę.
Człowieku skończ, trzeba było od początku oglądać stream to byś wiedział jaki jest Radek i Łukasz który obecnie gra dobrego. Filozofujesz bardziej niż Justyna z Marleną.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Bartek wygląda nieciekawie, chyba ma dzisiejszy dzień wycięty z życiorysu. Oby tylko WB im na wieczór imprezy nie zaplanował ;)
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Imon pisze: 18 maja 2019, 13:10
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 12:56
Myślę, że jak najbardziej będzie dumna. Facet trzyma pion od początku, nawet nawalony jak stodoła się kontroluje. Iza i Radek mogą mieć najwyżej podniesione głowy po tym programie.

ja ze swego mężczyzny nie byłabym dumna, gdyby łapał się za cycki innej baby, tym bardziej na oczach całej Polski. Nie byłabym dumna również gdyby był fałszywy ... udawał przyjaciela z jednej strony, a drugiej wkładał nóż w plecy. Chroń mnie bosze w życiu przed przyjaciółmi takimi jak on.
A ja sie zastanawiam, do czego byłby zdolny wiedząc na 100%, że nikt go nie widzi :D
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 13:24 przez berbla, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:06
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 12:58 Jeśli ktoś uważa, ze wczorajsze otwarcie Radka w kierunku Łukasza nie było szczere, to ma chyba poważny problem z rozpoznawaniem ludzkich emocji.
I właśnie dlatego, gdy tylko Kasia z Łukaszem poszli do kuchni to od razu zaczął mówić do Izy, że przemiana Łukasza jest udawana :rolleyes:
Powiedział do Igora nie do Izy "powiedziałem mu (Łukaszowi), że myślę że teraz udaje". Mogę Ci shota z tego zrobić. Tak właśnie powstają mity o Radku.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

shawu pisze: 18 maja 2019, 13:11
Człowieku skończ, trzeba było od początku oglądać stream to byś wiedział jaki jest Radek i Łukasz który obecnie gra dobrego. Filozofujesz bardziej niż Justyna z Marleną.
Oglądam stream od 3 dnia, wiec pudło.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Wcześniej tyle się mówiło o tym, że Madzia taka biedna, ona nic od Oleha nie chce, tylko się przytulać, a teraz się okazuje, że jest z niej trochę taka atencjuszka, która szuka uwagi. Gdy Oleh się oddala, to ona sama do niego idzie. To ona tak jakby rzuciła się na Oleha w toalecie, gdy doszło do ich pierwszego pocałunku, w kuchni to również ona pierwsza zbliżyła do niego swoją twarz.
Przypominam, że nie widziała również nic złego w tym, że śpi z nim przytulona, mówiła ludziom, że to "ok, bo on ma przecież dziewczynę, więc się w niej nie zakocha" XDDDDDD
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

To trzeba było oglądać od początku, 3 dni z kilku miesięcy to kropla w morzu z zachowania i szczerości Radka.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 18 maja 2019, 13:24 To trzeba było oglądać od początku, 3 dni z kilku miesięcy to kropla w morzu z zachowania i szczerości Radka.
Widzę, ze inteligencją powalasz jak Kasia. Oglądam od trzeciego dnia, a nie od trzech dni.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

kaktus, ty zalozyles sobie konto specjalnie by tu kadzić Radziowi? Daruj sobie. Jest cwany, nieinteligentny, homofob i rasista. Nie bede tu szukac teraz filmikow na potwierdzenie. Byla tu o tym mowa. Na poczatku Radzio wyrazal swoje opinie a po pierwszej nominacji zaczal wazyc slowa i czyny. Nie zawsze mu to sie udaje . po pijaku tez zachowuje sie beznadziejnie :-\ :-\
Co do Izy sie zgodze; ona raczej nie ma sie czego wstydzic.
Obserwator, ja nie jest przeciwniczka picia alkoholu i imprezowania.Jednak pod okiem kamer zdecydowanie bym uwazala z alkoholem, by nie zrobic z siebie idiotki. ;)
Moze wlasnie dlatego ze Kasia ma troche skomplikowany charakter zle jest odbierana przez grupe?
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

krista pisze: 18 maja 2019, 12:57 Przesadzasz pisząc tak o Kaśce, to że dziewczyna ma ciałka nie oznacza że jest najgorsza, a to właśnie sugerujesz. Nie ona się od nich odseparowała tylko oni ją odrzucili, więc jak Radosław odpadnie to da to szansę dziewczynie na większy luzik.
Nie zasugerowałem, że chodzi o tusze. Napisałem tylko, że wcześniej tak myślała i oni o niej tak myśleli. Mnie najbardziej przeszkadza w Kaśce całokształt - tusza też ale nie jest ona decydującym czynnikiem. Powszechnie uważa się, że Kasia ma ładną buzię - z tym też bym polemizował. Ale to tylko fizyczność, ona nie gra roli kiedy człowiek podoba się nam z charakteru. A z charakterem Kaśki jak wiemy nie jest stabilnie, co wszystko zebrane do kupy daje mi negatywny obraz jej osoby. Tzn. ja nie mógłbym z nią kręcić, ani brać ją "na dwa baty" jak Radek i Igor. Natomiast kolegować się jak najbardziej mógłbym, na takiej zasadzie jak Łukasz. Kto miał najładniejszą buźkę z dziewczyn ? Zdecydowanie Natalia, potem Angela ale znowuż charakter mi jej przeszkadzał.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ewunia »

Nie zebym miala cos przeciw Ukrainie - Boze bron ale ten chlopczyk Olo wkurza mnie jak nie wiem co - fauszywy, zaklamany, bardzo interesowny na plecach Madzi i Radka chce sie wslizgnac do finalu - cwana bestia - ale coz niedaleko pada jablko od jabloni - wzor Radziu nie ma co Olo tez do odstrzalu. Madzie z rodziny wywala za tego przemocowca. Jk wyjdzie i przekona sie do kogo sie tak kleila to chyba psycholog bedzie potrzebny .
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

@Kaktus

Pisz tak dalej o Radziu, a zrobisz mu niedźwiedzią przysługę.
Na każdy twój argument, znajdzie się 10 innych by mit Radzia obalić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”