[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:19
tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:06
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 12:58 Jeśli ktoś uważa, ze wczorajsze otwarcie Radka w kierunku Łukasza nie było szczere, to ma chyba poważny problem z rozpoznawaniem ludzkich emocji.
I właśnie dlatego, gdy tylko Kasia z Łukaszem poszli do kuchni to od razu zaczął mówić do Izy, że przemiana Łukasza jest udawana :rolleyes:
Powiedział do Igora nie do Izy "powiedziałem mu (Łukaszowi), że myślę że teraz udaje". Mogę Ci shota z tego zrobić. Tak właśnie powstają mity o Radku.
Podrzucam obiecany shot.
https://streamable.com/pb0rq
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:26
krista pisze: 18 maja 2019, 13:24 To trzeba było oglądać od początku, 3 dni z kilku miesięcy to kropla w morzu z zachowania i szczerości Radka.
Widzę, ze inteligencją powalasz jak Kasia. Oglądam od trzeciego dnia, a nie od trzech dni.
Żle odczytałam, mój błąd.

Kto nie ma nic do powiedzenia manipuluje jak Radek, cios poniżej pasa, bardzo "inteligentne" zagranie, gratuluję postawy "obywatelu", w oczy "jest ok" a jak znajdzie się przy swoich "psiapsiołach" to już jazda bez trzymanki. Szczerość "obywatelu", szczerośc to podstawa, dlatego Zając kładzie na łopatki obywatela Radosława, gratulujemy wyboru.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

ewunia pisze: 18 maja 2019, 13:29 Madzie z rodziny wywala za tego przemocowca.

Z twojego wpisu wynika, że już dawno powinni wywalić ją z rodziny za przyjaciół z Warsaw shore i jej gościnny udział w tym programie. Madzia się z nimi przyjaźni, a oni swoje konflikty rozwiązują przemocą, więc ona chyba lubi takie klimaty, nie sądzisz? Oleh jak na razie nikogo nie uderzył, natomiast jej znajomi z Warsaw shore już niejedną bijatykę zaliczyli i to pomiędzy sobą, i jakoś jej to nie przeszkadza, jak to skomentujesz?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 13:42 przez Obserwator88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:34
Imon pisze: 18 maja 2019, 13:32 @Kaktus

Pisz tak dalej o Radziu, a zrobisz mu niedźwiedzią przysługę.
Na każdy twój argument, znajdzie się 10 innych by mit Radzia obalić
Czekam na nie z utęsknieniem, Najbardziej na te, które argumentowałyby pozostawienie Kasi kosztem Radka, bo te są najśmieszniejsze. Kompletnie nieporadne w stylu "bo się uśmiecha po nominacjach", albo "bo ładnie śpiewa".
Głosowanie jest na osobę, która ma opuścić dom i dlatego wiele osób argumentuje, dlaczego głosuje na Radka.
Jeśli TVN zrobi głosowanie na osobę, która ma pozostać w domu, wtedy pojawi się więcej komentarzy na które czekasz.
ejulia
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:56
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ejulia »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 13:07
ejulia pisze: 18 maja 2019, 13:03
Ludzie Kasia jest ładna, ma ciemną karnacje, piękna twarz, ładne zęby, piękne włosy, mimo że przy kości nie ma galaretowatego ciała jak Decybel w ogóle jaką jest między nimi różnica wieku??? Kasia to śliczna dziewczyna i tyle gdyby schudła 20 kg to by się tam za nią wszyscy faceci uganiali w sumie słyszałam kiedyś na streamie jak wszyscy zgodnie stwierdzili że ma najładniejsza twarz i jeszcze bez makijażu
Ja uważam, że chamsko jest pisać rzeczy typu "No to rzeczywiście musieli być mocno zdesperowani." Lekka nadwaga i dziewczyna już jest przez większość skreślona. To jest okropne. Tak jakby to był gorszy sort, który nie ma prawa nawet myśleć o związku.
Kasia ma ładną twarz, jednak uważam, że gdyby była szczupła to i tak miałaby problem z dopasowaniem partnera, ponieważ ona ma dość skomplikowany, trudny charakter. Myślę, że nie jest to charakter, który mógłby przyciągać mężczyzn.
A ja myślę że ten jej charakter wynika z kompleksów, gdyby poczuła się pewniej łatwiej by jej było budować relację
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

bustram pisze: 18 maja 2019, 13:28
krista pisze: 18 maja 2019, 12:57 Przesadzasz pisząc tak o Kaśce, to że dziewczyna ma ciałka nie oznacza że jest najgorsza, a to właśnie sugerujesz. Nie ona się od nich odseparowała tylko oni ją odrzucili, więc jak Radosław odpadnie to da to szansę dziewczynie na większy luzik.
Nie zasugerowałem, że chodzi o tusze. Napisałem tylko, że wcześniej tak myślała i oni o niej tak myśleli. Mnie najbardziej przeszkadza w Kaśce całokształt - tusza też ale nie jest ona decydującym czynnikiem. Powszechnie uważa się, że Kasia ma ładną buzię - z tym też bym polemizował. Ale to tylko fizyczność, ona nie gra roli kiedy człowiek podoba się nam z charakteru. A z charakterem Kaśki jak wiemy nie jest stabilnie, co wszystko zebrane do kupy daje mi negatywny obraz jej osoby. Tzn. ja nie mógłbym z nią kręcić, ani brać ją "na dwa baty" jak Radek i Igor. Natomiast kolegować się jak najbardziej mógłbym, na takiej zasadzie jak Łukasz. Kto miał najładniejszą buźkę z dziewczyn ? Zdecydowanie Natalia, potem Angela ale znowuż charakter mi jej przeszkadzał.
Moża nie dali jej szansy żeby otworzyła się do końca, jazda po niej była na maxa, nawet z jedzeniem, dlatego teraz zamyka się w sobie i nawet nie chce jej się nic robić, no bo po co, skoro grupa i tak jej nie słucha :)
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

krista pisze: 18 maja 2019, 13:45
bustram pisze: 18 maja 2019, 13:28
krista pisze: 18 maja 2019, 12:57 Przesadzasz pisząc tak o Kaśce, to że dziewczyna ma ciałka nie oznacza że jest najgorsza, a to właśnie sugerujesz. Nie ona się od nich odseparowała tylko oni ją odrzucili, więc jak Radosław odpadnie to da to szansę dziewczynie na większy luzik.
Nie zasugerowałem, że chodzi o tusze. Napisałem tylko, że wcześniej tak myślała i oni o niej tak myśleli. Mnie najbardziej przeszkadza w Kaśce całokształt - tusza też ale nie jest ona decydującym czynnikiem. Powszechnie uważa się, że Kasia ma ładną buzię - z tym też bym polemizował. Ale to tylko fizyczność, ona nie gra roli kiedy człowiek podoba się nam z charakteru. A z charakterem Kaśki jak wiemy nie jest stabilnie, co wszystko zebrane do kupy daje mi negatywny obraz jej osoby. Tzn. ja nie mógłbym z nią kręcić, ani brać ją "na dwa baty" jak Radek i Igor. Natomiast kolegować się jak najbardziej mógłbym, na takiej zasadzie jak Łukasz. Kto miał najładniejszą buźkę z dziewczyn ? Zdecydowanie Natalia, potem Angela ale znowuż charakter mi jej przeszkadzał.
Moża nie dali jej szansy żeby otworzyła się do końca, jazda po niej była na maxa, nawet z jedzeniem, dlatego teraz zamyka się w sobie i nawet nie chce jej się nic robić, no bo po co, skoro grupa i tak jej nie słucha :)
No właśnie, więc nie ma dobrych relacji z grupą, ona ich nie lubi, oni jej, dlatego powinna opuścić program.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Imon pisze: 18 maja 2019, 13:41 Głosowanie jest na osobę, która ma opuścić dom i dlatego wiele osób argumentuje, dlaczego głosuje na Radka.
Jeśli TVN zrobi głosowanie na osobę, która ma pozostać w domu, wtedy pojawi się więcej komentarzy na które czekasz.
Słabiutko. Wypowiadasz się sensownie w poprzednich postach, więc spodziewałem się jakiegoś wyzwania, a tu taka słaba ucieczka. Wiadomo, że głosuje się na opuszczającego, natomiast przy wyborze rozptatruje się wszystkie kandydatury i porównuje, więc może pytanie dlaczego Radek ma opuścić dom, a nie np. Magda Z. Wyżej cenisz Magdę Z.? Pogratulować
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

kaktus, tu np Radek pokazuje jaki ma ubogi zasob slownictwa
https://www.youtube.com/watch?v=C9jSL_EXd80
tu widac, jak sie swietnie bawi przy chamskich tekstach
https://www.youtube.com/watch?v=m1CsStpxu4Y
poza tym wiele filmikow bylo tu na forum, ktorych nigdy nie bylo w tv
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:19
tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:06
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 12:58 Jeśli ktoś uważa, ze wczorajsze otwarcie Radka w kierunku Łukasza nie było szczere, to ma chyba poważny problem z rozpoznawaniem ludzkich emocji.
I właśnie dlatego, gdy tylko Kasia z Łukaszem poszli do kuchni to od razu zaczął mówić do Izy, że przemiana Łukasza jest udawana :rolleyes:
Powiedział do Igora nie do Izy "powiedziałem mu (Łukaszowi), że myślę że teraz udaje". Mogę Ci shota z tego zrobić. Tak właśnie powstają mity o Radku.
Faktycznie, to było do Igora nie do Izy. „Powiedziałem Łukaszowi, że był ch*jowy, ale teraz udaje i mu nie wierzę”. Chociaż w rozmowie Łukasza z Radkiem nie do końca tak było ;) Program oglądam prawie od początku. Na temat Radka mam już swojej zdanie wyrobione. Ale to tylko show każdy ma prawo wybrać kogo chce dalej oglądać, a kogo nie.
ejulia
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:56
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ejulia »

https://www.instagram.com/p/BrczgTehYkY ... akhtgivlq8

And who needs man

Tyle w temacie Madzi!
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

ejulia pisze: 18 maja 2019, 13:50 https://www.instagram.com/p/BrczgTehYkY ... akhtgivlq8

And who needs man

Tyle w temacie Madzi!
Niestety z Madzi jest niezłe ziółku i atencjusz, a wiele osób uważa, że ona taka biedna i niewinna, i że rodzina ją wyklnie przez "przemocowego Oleha", a tego, że ma przyjaciół, którzy regularnie piorą się po twarzach w swoim własnym gronie i ruchają na każdej imprezie, to już nie widzą. Żałosne.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 13:47

No właśnie, więc nie ma dobrych relacji z grupą, ona ich nie lubi, oni jej, dlatego powinna opuścić program.
Fantazjują osoby które z realiami są do tyłu, fantazjuj dalej jak tak bardzo chcesz. I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:48 Radkiem nie do końca tak było ;)
Tak było też podczas rozmowy,powiedział Łukaszowi, ze nie chce mus się wierzyć w tę przemianę, ale jeśli jest prawdziwa to szanuje. Mogę kolejnego shota zrobić. Po co manipulujesz?
tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:48 Program oglądam prawie od początku. Na temat Radka mam już swojej zdanie wyrobione. Ale to tylko show każdy ma prawo wybrać kogo chce dalej oglądać, a kogo nie.
Absolutnie się zgadzam, natomiast bawmy się uczciwie. Oskarżanie kogoś o homofobię czy rasizm to zarzuty wagi ciężkiej, a na tym forum widzę wiele postów, w których o Radku pisze się po prostu nieprawdę i buduje na tym niechęć do niego. Nawet byli uczestnicy o tym mówią:

https://streamable.com/y3ve9
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Imon pisze: 18 maja 2019, 10:39 @MB89

spełniaj swoje marzenia ... masz do tego pełne prawo,

ale ja na ten moment spróbuje spełnić marzenie Radzia i pomóc mu opuścić dom WB :lol: :lol: :lol:
Ja jednak wolę spełnić marzenie Kasi, przecież on ma poważnie chorą matkę i ten jej wyjazd edukacyjny do USA będzie dla niej lepszy. Ja już wysłałem swoje smsy i spełniam marzenia tej dziewczyny :) :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości