[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Kati33 pisze: 18 maja 2019, 13:48 kaktus, tu np Radek pokazuje jaki ma ubogi zasob slownictwa
https://www.youtube.com/watch?v=C9jSL_EXd80
tu widac, jak sie swietnie bawi przy chamskich tekstach
https://www.youtube.com/watch?v=m1CsStpxu4Y
poza tym wiele filmikow bylo tu na forum, ktorych nigdy nie bylo w tv
To mają być te straszne zarzuty w kierunku Radka, które powinny spowodować jego wyjście? Błagam, trochę więcej sensu.
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

MB89 pisze: 18 maja 2019, 13:59
Imon pisze: 18 maja 2019, 10:39 @MB89

spełniaj swoje marzenia ... masz do tego pełne prawo,

ale ja na ten moment spróbuje spełnić marzenie Radzia i pomóc mu opuścić dom WB :lol: :lol: :lol:
Ja jednak wolę spełnić marzenie Kasi, przecież on ma poważnie chorą matkę i ten jej wyjazd edukacyjny do USA będzie dla niej lepszy. Ja już wysłałem swoje smsy i spełniam marzenia tej dziewczyny :) :) :)
Napisz jeszcze z 10 postów o tym.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:47
Imon pisze: 18 maja 2019, 13:41 Głosowanie jest na osobę, która ma opuścić dom i dlatego wiele osób argumentuje, dlaczego głosuje na Radka.
Jeśli TVN zrobi głosowanie na osobę, która ma pozostać w domu, wtedy pojawi się więcej komentarzy na które czekasz.
Słabiutko. Wypowiadasz się sensownie w poprzednich postach, więc spodziewałem się jakiegoś wyzwania, a tu taka słaba ucieczka. Wiadomo, że głosuje się na opuszczającego, natomiast przy wyborze rozptatruje się wszystkie kandydatury i porównuje, więc może pytanie dlaczego Radek ma opuścić dom, a nie np. Magda Z. Wyżej cenisz Magdę Z.? Pogratulować
będę również zadowolona jeśli dom opuści Zającówna.
Inaczej mówiąc, będę głosować na Radka ale jeśli wyjdzie Magdalena Z. a nie Radzio będzie też OK.
Nie jest tajemnicą, że chcę by dom opuścili zarówno Radek jak i Magda Z.
Wg mnie większe szanse by tak się stało, jest opuszczenie domu w tym tygodniu przez Radka, a w przyszłym tygodniu przez Magdę Z. (nie odwrotnie). Więc moje głosowanie w tym tygodniu nie ma nic wspólnego z tym kogo wyżej cenie Radka czy Decybel, Decybel czy Radka.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

krista pisze: 18 maja 2019, 13:56 I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Jeśli już to manipulatorem. Tupnij jeszcze nóżką.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Straszne nie straszne kaktus. Dla mnie Radek na wygranego tego programu nie nadaje sie. Powinna odpasc Magda Z bo to juz jest żenada totalna. Jednak na to nie ma szans wiec wybieram faceta, ktory niczym sie nie wyroznia ;)
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

krista pisze: 18 maja 2019, 13:56
Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 13:47

No właśnie, więc nie ma dobrych relacji z grupą, ona ich nie lubi, oni jej, dlatego powinna opuścić program.
Fantazjują osoby które z realiami są do tyłu, fantazjuj dalej jak tak bardzo chcesz. I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Ja nie napisałam nic o Radku, a ty wyskakujesz z tekstem "i tak Radzio jest manipulantem", chyba Ci się już posty mieszają. Jeśli zaś chodzi o Kasię, to uważam, że już dawno powinna odpaść, ponieważ nie dogaduje się z grupą, jest gdzieś z boku i niezbyt dobrze się tam czuje, co zauważają również inni uczestnicy, gdzie tu fantazje? Co prawda ktoś tutaj pisał, że Kasia by chciała zostać, jednak to chyba bez sensu, skoro nie ma dobrego kontaktu z innymi uczestnikami.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Imon pisze: 18 maja 2019, 14:03
będę również zadowolona jeśli dom opuści Zającówna.
Inaczej mówiąc, będę głosować na Radka ale jeśli wyjdzie Magdalena Z. a nie Radzio będzie też OK.
Nie jest tajemnicą, że chcę by dom opuścili zarówno Radek jak i Magda Z.
Wg mnie większe szanse by tak się stało, jest opuszczenie domu w tym tygodniu przez Radka, a w przyszłym tygodniu przez Magdę Z. (nie odwrotnie). Więc moje głosowanie w tym tygodniu nie ma nic wspólnego z tym kogo wyżej cenie Radka czy Decybel, Decybel czy Radka.
Nie wiedziałaś kto ma większe szanse przed ogłoszeniem % w programie o 20. Nie wiesz, czy Magda Z będzie nominowana w niedzielę. Cały czas obracanie kota ogonem.
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Kati33 pisze: 18 maja 2019, 14:05 Straszne nie straszne kaktus. Dla mnie Radek na wygranego tego programu nie nadaje sie. Powinna odpasc Magda Z bo to juz jest żenada totalna. Jednak na to nie ma szans wiec wybieram faceta, ktory niczym sie nie wyroznia ;)
Przyznam szczerze, że takiej opinii, że Radek niczym się nie wyróżnia jeszcze nie spotkałem. Dla mnie argument całkowicie nietrafiony, bo od początku programu wyróżnia się na tle grupy. Zresztą nie tylko moim zdaniem sądząc po liczbie postów na jego temat.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Ja również pomogę spełnić marzenie Kasi o POZOSTANIU w programie, a co mi tam, wyślę smski na Radzia, a NIECH chłopina spotka się z rodzinką i przyjaciółmi z programu ;)
@Obserwator88 Oczywiście nie pisałeś, obrońcą Radka jesteś z urzędu a Kaśka jest osobą która jak dla mnie może pomóc Radziowi być szczerym na zewnątrz, w programie zapomniał co to znaczy.
Dla mnie uczestnicy są obojętni, jednak przeszkadza mi zachowanie niektórych uczesników i tyle.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:05
krista pisze: 18 maja 2019, 13:56 I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Jeśli już to manipulatorem. Tupnij jeszcze nóżką.
manipulant wiem co oznacza,
nie wiem co oznacza manipulator - możesz wyjaśnić?
ejulia
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:56
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ejulia »

Igor wstał i ma nietega minę
Olek:Magda znów Ci w majtach grzebania
Igor: nie pamiętam... :lol: :lol: :lol:
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Kasia i Iza to dwie osoby, które już dawno powinny opuścić program. Gdyby odpadły, to chyba niewiele osób dostrzegłoby jakąś różnicę. Choć Iza ostatnio wchodzi w jakieś interakcje z chłopakami, a Kaśka obgaduje ludzi z Łukaszem, jednak to, że obie utrzymały się do tej pory jest dla mnie jakimś nieporozumieniem.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 13:55
ejulia pisze: 18 maja 2019, 13:50 https://www.instagram.com/p/BrczgTehYkY ... akhtgivlq8

And who needs man

Tyle w temacie Madzi!
Niestety z Madzi jest niezłe ziółku i atencjusz, a wiele osób uważa, że ona taka biedna i niewinna, i że rodzina ją wyklnie przez "przemocowego Oleha", a tego, że ma przyjaciół, którzy regularnie piorą się po twarzach w swoim własnym gronie i ruchają na każdej imprezie, to już nie widzą. Żałosne.
Właśnie, ale jej fani mają ją za boginię i to oni w większości oddają głosy na Radka aby odpadł, wyzywając go od najgorszych, a nie popatrzą na swoją idolkę. Na tym forum widzę piszącą samą gimbazę która nie ma żadnych wartości.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Dla mnie Radek to zwykly , prosty facet bez wyksztalcenia. W programie musi sie mocno gryzc w jezyk, bo przeciez na poczatku ostro sie wyrazal a teraz uwaza na to co mowi. Takich facetow jak on to jest mnostwo. Przeciętna inteligencja, szowinizm i wysokie ego. Jedyne czym sie wyroznia to ta oblesna broda :P
Kasia jest bardzo bystra. Po wejsciu Magdy Z powiedziala w pokoju zwierzen ze magda to blachara- miala racje! :)
Kaktus
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:13
x 18
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Imon pisze: 18 maja 2019, 14:16
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:05
krista pisze: 18 maja 2019, 13:56 I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Jeśli już to manipulatorem. Tupnij jeszcze nóżką.
manipulant wiem co oznacza,
nie wiem co oznacza manipulator - możesz wyjaśnić?
https://sjp.pl/manipulator
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości