[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Kasia i Iza to dwie osoby, które już dawno powinny opuścić program. Gdyby odpadły, to chyba niewiele osób dostrzegłoby jakąś różnicę. Choć Iza ostatnio wchodzi w jakieś interakcje z chłopakami, a Kaśka obgaduje ludzi z Łukaszem, jednak to, że obie utrzymały się do tej pory jest dla mnie jakimś nieporozumieniem.
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 13:55
ejulia pisze: 18 maja 2019, 13:50 https://www.instagram.com/p/BrczgTehYkY ... akhtgivlq8

And who needs man

Tyle w temacie Madzi!
Niestety z Madzi jest niezłe ziółku i atencjusz, a wiele osób uważa, że ona taka biedna i niewinna, i że rodzina ją wyklnie przez "przemocowego Oleha", a tego, że ma przyjaciół, którzy regularnie piorą się po twarzach w swoim własnym gronie i ruchają na każdej imprezie, to już nie widzą. Żałosne.
Właśnie, ale jej fani mają ją za boginię i to oni w większości oddają głosy na Radka aby odpadł, wyzywając go od najgorszych, a nie popatrzą na swoją idolkę. Na tym forum widzę piszącą samą gimbazę która nie ma żadnych wartości.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Dla mnie Radek to zwykly , prosty facet bez wyksztalcenia. W programie musi sie mocno gryzc w jezyk, bo przeciez na poczatku ostro sie wyrazal a teraz uwaza na to co mowi. Takich facetow jak on to jest mnostwo. Przeciętna inteligencja, szowinizm i wysokie ego. Jedyne czym sie wyroznia to ta oblesna broda :P
Kasia jest bardzo bystra. Po wejsciu Magdy Z powiedziala w pokoju zwierzen ze magda to blachara- miala racje! :)
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus »

Imon pisze: 18 maja 2019, 14:16
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:05
krista pisze: 18 maja 2019, 13:56 I tak Radzio jest manipulantem, i nic tego nie zmieni.
Jeśli już to manipulatorem. Tupnij jeszcze nóżką.
manipulant wiem co oznacza,
nie wiem co oznacza manipulator - możesz wyjaśnić?
https://sjp.pl/manipulator
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:08
Imon pisze: 18 maja 2019, 14:03
będę również zadowolona jeśli dom opuści Zającówna.
Inaczej mówiąc, będę głosować na Radka ale jeśli wyjdzie Magdalena Z. a nie Radzio będzie też OK.
Nie jest tajemnicą, że chcę by dom opuścili zarówno Radek jak i Magda Z.
Wg mnie większe szanse by tak się stało, jest opuszczenie domu w tym tygodniu przez Radka, a w przyszłym tygodniu przez Magdę Z. (nie odwrotnie). Więc moje głosowanie w tym tygodniu nie ma nic wspólnego z tym kogo wyżej cenie Radka czy Decybel, Decybel czy Radka.
Nie wiedziałaś kto ma większe szanse przed ogłoszeniem % w programie o 20. Nie wiesz, czy Magda Z będzie nominowana w niedzielę. Cały czas obracanie kota ogonem.
oczywiście, że nie wiedziałam kto ma większe szanse przed ogłoszeniem % w programie o 20.
Nie wiem również, czy Magda Z. będzie nominowana w niedzielę - to są tylko moje spekulacje.
Ale czy to coś zmienia?
Zachwycaj się dalej Radkiem, masz do tego pełne prawo.
Pozwól natomiast innym mieć swoje zdanie, nawet jeśli nie do końca się z nim zgadzasz
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

Wasza dyskusja nie ma sensu
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Kati33 pisze: 18 maja 2019, 14:19
Kasia jest bardzo bystra. Po wejsciu Magdy Z powiedziala w pokoju zwierzen ze magda to blachara- miala racje! :)

Decybel łowi to co jest, niezależnie od tego czy bogate czy nie, przyjmie każde męskie portki, a nawet sama je sobie załatwi siłą.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 14:38 przez Obserwator88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:25
Imon pisze: 18 maja 2019, 14:16
Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:05

Jeśli już to manipulatorem. Tupnij jeszcze nóżką.
manipulant wiem co oznacza,
nie wiem co oznacza manipulator - możesz wyjaśnić?
https://sjp.pl/manipulator
to dlaczego uważasz, że Radek może być manipulatorem, nie manipulantem? możesz wyjaśnić?
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

marta11654 pisze: 18 maja 2019, 14:29 Wasza dyskusja nie ma sensu
Dokładnie, nie zaśmiecajcie forum, na pw. sie przenieście.
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 18 maja 2019, 14:15 Ja również pomogę spełnić marzenie Kasi o POZOSTANIU w programie, a co mi tam, wyślę smski na Radzia, a NIECH chłopina spotka się z rodzinką i przyjaciółmi z programu ;)
@Obserwator88 Oczywiście nie pisałeś, obrońcą Radka jesteś z urzędu a Kaśka jest osobą która jak dla mnie może pomóc Radziowi być szczerym na zewnątrz, w programie zapomniał co to znaczy.
Dla mnie uczestnicy są obojętni, jednak przeszkadza mi zachowanie niektórych uczesników i tyle.
Kasia i jej szczerość, no nie!!!!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 293
x 1248

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Mam wrażenie, że ta impreza wywarła na Was większe wrażenie niż na samych uczestnikach. Natrzepane jest tyle postów jak stron w "Panu Tadeuszu".
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 13:56
tinsel pisze: 18 maja 2019, 13:48 Radkiem nie do końca tak było ;)
Tak było też podczas rozmowy,powiedział Łukaszowi, ze nie chce mus się wierzyć w tę przemianę, ale jeśli jest prawdziwa to szanuje. Mogę kolejnego shota zrobić. Po co manipulujesz?
Nie manipuluję. Tak odbieram tę sytuację. Z kontekstu wynikało, że Radek na swój sposób rozumie zachowanie Łukasza, bo sam reaguje emocjonalnie i nie jest do końca sobą w programie. Oczywiście wspomniał też, że w taką przemianę Łukasza trudno mu uwierzyć. Potem Łukasz tłumaczył trochę tę przemianę, Radek porównał to trochę do swojej sytuacji z żoną. Na końcu Radek powiedział, że jeszcze nie może mu zaufać, przez wzgląd na wcześniejsze zachowanie, chociaż może to się niedługo stanie (bodajże mówił, że w tym tygodniu jeszcze mu nie wierzy, ale może za tydzień się to zmieni). Było też coś, że mimo wszystko docenia jego obecne zachowanie i ma nadzieję, że ten nie udaje.
A puenta tej rozmowy, jak już Łukasza nie było, była taka jak napisałam powyżej. Także dla mnie to po raz kolejny było mało szczere ze strony Radka, ale to jest moje zdanie.

Oczywiście analogiczna była rozmowa Łukasz z Kasią w kuchni, która miała miejsce w tym samym czasie, tyle, że Kasia tam jasno wyraziła motywy swojego postępowania, które ja rozumiem.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Imon pisze: 18 maja 2019, 13:32 @Kaktus

Pisz tak dalej o Radziu, a zrobisz mu niedźwiedzią przysługę.
Na każdy twój argument, znajdzie się 10 innych by mit Radzia obalić
przy Kaśce jest świętością. To wy- 99% tego forum robicie niedźwiedzią przysługę Kaśce pisząc o niej jakby naprawdę była wspaniała i bez wad.
Zaczynając od pójścia do programu w momencie, kiedy mama była w ciężkim stanie- to już jest dyskwalifikacja. Ambicji kompletnie zero- żadnego zadania fizycznego nie wykonała- nawet Iza która by mogła być jej matką na tym runmagedonie coś zrobił, a leń nic.Na rowerze skończyła na minusie km- jedyna z całego programu:) nie chodzi o to, że musi być sportowcem- ale chociaż ciut ambicji- żeby COKOLWIEK wykonać- ale nie, lepiej tylko jeść, jeść i jeść. Dalej- ciągłe obgadywanie każdego, robienie spisków, wywyższanie się. Twierdzenie po odpadnięciu Justyny- że już z nikim inteligentnie nie pogada. Nazwanie Decybela po niecałej dobie jej w programie BLACHARĄ- szczyt chamstwa. Wy jeszcze śmiecie pisać o niej jak o wspaniałej uczestniczce:) dalej mam wymieniać?
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

Kati33 pisze: 18 maja 2019, 14:19 Dla mnie Radek to zwykly , prosty facet bez wyksztalcenia. W programie musi sie mocno gryzc w jezyk, bo przeciez na poczatku ostro sie wyrazal a teraz uwaza na to co mowi. Takich facetow jak on to jest mnostwo. Przeciętna inteligencja, szowinizm i wysokie ego. Jedyne czym sie wyroznia to ta oblesna broda :P
No i co przeszkadza Ci to, za to Łukaszek jest bardzo inteligentna osobą, obgadując wszystkich razem z Kaśką która również według was na tym forum ma wielki iloraz inteligencji, zostawiając w domu chorą matkę!!!
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

balarion pisze: 18 maja 2019, 14:36 Nazwanie Decybela po niecałej dobie jej w programie BLACHARĄ- szczyt chamstwa.
Kaśka może nie ubrała tego ładnie w słowa, mogła być troszkę delikatniejsza ale naprawdę zaimponowała mi dziewczyna.
Poznała się na Decybel praktycznie w pierwszym dniu. Dzięki za przypomnienie ;D ;D ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”