[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@pulkownik pewnie tak, ale trochę za dużo sie na nie wylało-bo widać było ze włozyły trochę pracy w ten występ, mam nadzieje ze nie czytały tego...
Swoja droga nie wiem ale powiem szczerze ze finały bez Polski jakos tak spokojniej sie oglada :lol:
To nie znaczy ze chce powtórki za rok, bo juz za rok wypadałoby byc w finale ;)
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
Posty: 391
Rejestracja: 31 sty 2018, 13:05
Lokalizacja: Polska
x 9
x 56

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: musicmaster »

pulkownik pisze: 19 maja 2019, 1:27 Durczak, Wyszkoni i Brzoza dali 1 miejsce Australii XD
Eksperty od Kurskiego. :afro: :afro: :afro:
Jeżeli tak ma wyglądać telewizja publiczna za obecnej władzy, to prywatyzować czym prędzej. :redface: :redface: :redface:
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

W przyszłym roku TVP powinno dać wybór reprezentanta widzom.
Ogólnie miło, że nie byliśmy na 17 miejscu ale niezmienia to faktu, że piosenka mogła być lepsza.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Jak żem się spocił przy końcówce podawania punktów od widzów jakby to chodziło o mój kraj. Duncan już miał dość tego przetrzymywania, a John był w szoku, że tak mało głosów od widzów.

Polska w televotingu dała 12 pkt Islandii. Czy to byli widzowie TVP?😂😂😂
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 1:33 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

W przyszłym roku TVP powinna postawić na prawdziwy wybór wewnętrzny, czyli podjęcie współpracy z konkretnym artystą, kompozytorem, tekściarzem, a nie to co odwalili w tym roku, zwykłe preselekcje tylko bez udziału widzów.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Finlandia 17 miejsce a Czarnogóra 16. Całkowita porażka. :D
Cypr ledwo wszedł O.o 9 miejsce....
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Lupus28 pisze: 19 maja 2019, 1:33 W przyszłym roku TVP powinna postawić na prawdziwy wybór wewnętrzny, czyli podjęcie współpracy z konkretnym artystą, kompozytorem, tekściarzem, a nie to co odwalili w tym roku, zwykłe preselekcje tylko bez udziału widzów.
Do tego sypnąć gorszem i zmienić Smugę na kogoś z wyczuciem. Realizacja występu Tulii była poniżej krytyki.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Lupus28 pisze: 19 maja 2019, 1:33 W przyszłym roku TVP powinna postawić na prawdziwy wybór wewnętrzny, czyli podjęcie współpracy z konkretnym artystą, kompozytorem, tekściarzem, a nie to co odwalili w tym roku, zwykłe preselekcje tylko bez udziału widzów.
Też tak myśle, skupić sie na kompozycji tekscie a potem wybrać kogoś kto to dobrze zaśpiewa... Własnie tak powstała jedyna nasza prawie wygra piosenka na eurowizji czyli "To nie ja" Chociaz nie wiem czy najpierw była wybrana Górniak czy odwrotnie, ale jak Jacek Cygan opowiadał jak powstawała piosenka, a nie teraz byle co na szybko bo termin zgłoszeń sie zbliza

A ten z Rosji znowu trzeci, w sumie mnie cieszy, ale trzeba przyznać ze ma chłopak pecha trochę ;)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 1:39 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ale o czym my gadamy? Przegrana dwoma punktami to jak słynne 3 tysięczne sekundy Bródki, co ciężko to nazwać nawet wpadką. To i tak jest to wynik lepszy jednak od zeszłorocznego Lucasa i Gromeego, którzy zajęli dopiero 14 miejsce. :)
Takatar pisze: 19 maja 2019, 1:31 W przyszłym roku TVP powinno dać wybór reprezentanta widzom.
Ogólnie miło, że nie byliśmy na 17 miejscu ale niezmienia to faktu, że piosenka mogła być lepsza.
Rok temu tak się stało i zajęliśmy dopiero 14 miejsce. Wybór wewnętrzny dał nam 11 miejsce i przegraną tylko o dwa punkty, a na JESC dał nam wygraną. Nie widzę powodu by wracać do niekiedy fatalnych KE w Wieży Babiel, jedynie bym dopracował wybór wewnętrzny.
pulkownik pisze: 19 maja 2019, 1:35
Lupus28 pisze: 19 maja 2019, 1:33 W przyszłym roku TVP powinna postawić na prawdziwy wybór wewnętrzny, czyli podjęcie współpracy z konkretnym artystą, kompozytorem, tekściarzem, a nie to co odwalili w tym roku, zwykłe preselekcje tylko bez udziału widzów.
Do tego sypnąć gorszem i zmienić Smugę na kogoś z wyczuciem. Realizacja występu Tulii była poniżej krytyki.
Ale Smuga odpowiadał również za perfekcyjnie przygotowany występ Roksany Węgiel w Mińsku. A samo sypnięcie groszem nie wystarczy, piję tu do tego, co Margaret ostatnio wspomniała o Eurowizji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nie podoba mi się to, że w tym roku trzeba na własną rękę liczyć/szukać, kto zajął które miejsce w televotingu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie powrót do poprzedniego systemu podawania głosów widzów.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Re: [TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Zwycięstwo dla Holandii bardzo zasłużone, mimo że to niezupełnie moje gusta (chociaż piosenka nie była nawet zła) i nie mój faworyt.
Jeśli chodzi o wybór reprezentanta w przyszłym roku - nie oczekujcie od TVP jakichkolwiek cudów, szczególnie gdy będą teraz skupieni na organizacji Junior Eurowizji na jesieni. Spodziewam się raczej powrotu skleconego na szybko festynu na holu z Iwonami Węgrowskimi bądź innymi Nizińskimi, oczywiście z profesjonalną konferasjerką Orzecha i z jury złożonym z ekspertów pokroju - o zgrozo - Rafała Brzozowskiego.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 1:46 przez Manieq, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

1558211800122.jpg
1558211800122.jpg (17.63 KiB) Przejrzano 1028 razy
Zdjęciem naszego występu z 2007 roku określę tegoroczny gust polskich widzów.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Manieq pisze: 19 maja 2019, 1:46 Zwycięstwo dla Holandii bardzo zasłużone, mimo że to niezupełnie moje gusta (chociaż piosenka nie była nawet zła) i nie mój faworyt.
Jeśli chodzi o wybór reprezentanta w przyszłym roku - nie oczekujcie od TVP jakichkolwiek cudów, szczególnie gdy będą teraz skupieni na organizacji Junior Eurowizji na jesieni. Spodziewam się raczej powrotu skleconego na szybko festynu na holu z Iwonami Węgrowskimi bądź innymi Nizińskimi, oczywiście z profesjonalną konferasjerką Orzecha i z jury złożonym z ekspertów pokroju - o zgrozo - Rafała Brzozowskiego.
Nie chcę się powtarzać, ale "przegrana" Tulii w tym przypadku to kwestia szczęścia, a nie wyboru reprezentanta, piosenki, czy nawet oprawy występu, skoro gorsze piosenki przeszły. Gdyby w naszym półfinale głosowała UK czy Niemcy - to Tulia skończyłaby tą Eurowizję przynajmniej na rezultacie Kuszyńskiej sprzed 4 lat, czy Moś sprzed 2 lat.

Skupienie się TVP na JESC nie dziwi. W końcu to niebywała szansa na promocję naszego kraju, poza wydarzeniami sportowymi i religijnymi to jeden z największych eventów, jakiego doświadczymy już w listopadzie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
Posty: 391
Rejestracja: 31 sty 2018, 13:05
Lokalizacja: Polska
x 9
x 56

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: musicmaster »

Poland pisze: 19 maja 2019, 1:56 Zdjęciem naszego występu z 2007 roku określę tegoroczny gust polskich widzów.
@Poland nie chcę być złośliwy, ale niektórzy pamiętają Twoje niedawne zestawienie TOP 10. ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Masz rację @Trzeciak, nie można tu mówić o wpadce czy blamażu, ale sam fakt, że byliśmy na granicy wejścia jest bardzo wymowny, przecież moglibyśmy mieć wyższe miejsce i się o ten finał nie martwić. Czas podejść do sprawy poważnie, a nie celować w sam awans.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości