[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Barteg pisze: 19 maja 2019, 13:24 Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. Dziewczyna ma chorą matkę i planowany wyjazd do USA, niech dziewczyna jeszcze nacieszy się ''chorą'' matką przed wyjazdem do Stanów. Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, nie pozwolę na to aby gimbaza opanowała te forum tak jak to robi na profilu fejsbukowym!!!
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Ja sądzę, że dla losów tej edycji najlepsza byłaby taka kolejność odpadania:
1. Radek.
2. Oleh.
3. Bartek.
4. Decybel.
5. Madzia.
6. Łukasz.
Zakładam tu, że po wyeliminowaniu Radka, Kaśka będzie w stanie się lepiej pokazać niż to obecnie wygląda. A zakładam tak, bo od początku jest moim czarnym koniem tej edycji.
walek_tomasz
Użytkownik
x 8
x 9

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: walek_tomasz »

Oglądnąłem kawałki z piątkowej imprezy, jestem załamany bartkiem. Ćpun i alkoholik, powinien jak najszybciej wylecieć z programu i udać się na leczenie. Ludzie, większość z was kibicuje żeby odpadł gość którego jedyną wadą jest to że gotuje i sprząta a w programie chcecie trzymać takiego degenerata?? Ogarnijcie się. To jest prawdziwa patologia a nie zachowanie Magdy Z. Szczytem waszego debilizmu jest oskarżanie Radka i to że rozpija bartka. Człowiek, który przyznał sie że jest alkoholkiem i ćpunem jeżeli sięga po alkohol to wyłącznie jego wina i jego słabego charakteru. Jeśli taki człowiek ma wygrać program według was to współczuję, naprawdę.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

MB89 pisze: 19 maja 2019, 14:31
Barteg pisze: 19 maja 2019, 13:24 Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. Dziewczyna ma chorą matkę i planowany wyjazd do USA, niech dziewczyna jeszcze nacieszy się ''chorą'' matką przed wyjazdem do Stanów. Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, nie pozwolę na to aby gimbaza opanowała te forum tak jak to robi na profilu fejsbukowym!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To dopiero "gimbaza" :lol: :lol: :lol:

Dystans, nie każdego można lubić ale to już raczej obsesja :lol: :lol: :lol:
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

MB89 pisze: 19 maja 2019, 14:31 Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. […] Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, […]
Dla pewności wyślij 15.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

zetmarek pisze: 19 maja 2019, 14:47
MB89 pisze: 19 maja 2019, 14:31 Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. […] Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, […]
Dla pewności wyślij 15.
Tak właśnie wyglada to forum. Jak co drugi pisze, ze wyśle 20 na Radka, to wszyscy lajki. Jak ktoś napisze to o Kaśce, to już jest nienormalny. Hipokryci do potęgi n-tej, brak słów.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ewunia »

odnosnie knucia , szczucia obgadywania i wywyższania się to ekipa Radek Igor Iza Decybel Olus - wredota nie ma sobie równych - mistrzowskie towarzystwo !!!!!!!!!! Ciekawe jak sami zostana to sie zacznie beda na siebie zasuwac jak diabli i koalicje szlag trafi - bo napewno za pleckami beda spiskowac . Oby tylko Radziu dzis wypadł - ludzie głosujemy !!!!!!
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 »

ewunia pisze: 19 maja 2019, 14:53 odnosnie knucia , szczucia obgadywania i wywyższania się to ekipa Radek Igor Iza Decybel Olus - wredota nie ma sobie równych - mistrzowskie towarzystwo !!!!!!!!!! Ciekawe jak sami zostana to sie zacznie beda na siebie zasuwac jak diabli i koalicje szlag trafi - bo napewno za pleckami beda spiskowac . Oby tylko Radziu dzis wypadł - ludzie głosujemy !!!!!!
Ale w finale będzie 5 osób to nie będą musieli na siebie głosować.
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 19 maja 2019, 14:37
MB89 pisze: 19 maja 2019, 14:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To dopiero "gimbaza" :lol: :lol: :lol:

Dystans, nie każdego można lubić ale to już raczej obsesja :lol: :lol: :lol:
Ja i obsesja poczytaj sobie komentarze innych osób
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

zetmarek pisze: 19 maja 2019, 14:47
Dla pewności wyślij 15.
Spokojnie wyślę 16 smsów na Kaśkę
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Obawiam się, że produkcja pójdzie jednak po linii najmniejszego oporu i jednak Kaśka wyleci. Nie będą ryzykowali odejścia Radka na miesiąc przed finałem, bo są już nauczeni doświadczeniem po eliminacji Łukasza - musieli go rozpaczliwie przywracać, bo program siadał. Bo okej, załóżmy, że odpadnie Radek i będzie chwilowy wstrząs, ale... co dalej ? Będziemy oglądać snującą się po chałupie Kaśkę i rozleniwionego pozbawionego towarzystwa Igora ? Tak w zasadzie to większości tych ludzi nie powinno być od początku w programie, bo nie mają w sobie werwy. Z uczestników obecnej edycji szansę na występ powinien dostać tylko Radek, Igor, Justyna i Łukasz. Reszta out. Casting był wybitnie źle przeprowadzony, a za takie kwiatki jak Oleh czy Karolina ktoś powinien stracić pracę.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 15:07 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 315
x 985

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Tak sobie czytam wątek o BB i chwilami przez posty niektórych mam ochotę zrezygnować z śledzenia wydarzeń w programie. Ludzie, chill out. To tylko reality show, a wy czasem się napinacie, jakby to miało ogromny wpływ na wasze życie. Fakt, też denerwują mnie niektóre osoby w Domu Wielkiego Brata (tak, mam na myśli Łukasza), ale staram się opanować emocje. ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Spokojnie, brak dystansu szkodzi, każdy z uczestników oceniany był nie dlatego kim jest tylko co pokazał w programie :)
Olo gdyby został sam bez Madzi to byłby kompletnie nijaki, żadna z grup tak naprawdę nie jest dla niego. Cumuje tam gdzie czuje się bezpiecznie, teraz "portem" jest Madzia.

To jest pseudo koalicja facetów na czas programu, tak naprawdę każdy myśli żeby drugiemu "coś odpaliło" żeby móc go nominować i wyjść z twarzą, taka to koalicja :lol:
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

zetmarek pisze: 19 maja 2019, 14:31 Ja sądzę, że dla losów tej edycji najlepsza byłaby taka kolejność odpadania:
1. Radek.
2. Oleh.
3. Bartek.
4. Decybel.
5. Madzia.
6. Łukasz.
Zakładam tu, że po wyeliminowaniu Radka, Kaśka będzie w stanie się lepiej pokazać niż to obecnie wygląda. A zakładam tak, bo od początku jest moim czarnym koniem tej edycji.
Najlepiej dla programu będzie taka kolejność odpadania:
1. Kasia
2. Łukasz
3. Magda Zając
4. Magda Wójcik
5. Oleh
6. Izabella
7. Igor
8. Bartek
9. Radek
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Niektórzy chyba zapomnieli jak w programie była Marlena, Łukasz, Justyna, potem dołączyła Kaśka. Obgadywanie, podwyższone ego i dramy to była codzienność.

Kaśka też niezła. Dziwi się np. Radkowi, że zostawił żonę i dzieci, a ona mówi, że nie ma do czego i do kogo wracać, bo nawet psa nie ma. A mama? W dodatku podobno ciężko chora?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”