[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Justyna to najprawdopodobniej nieźle dostała po łbie od tego swojego Pawła i otrzymała pewnie zakaz dalszego brnięcia w to wszystko. Dla Pawła liczy się przede wszystkim podniesienie się z tych jego długów. A do tego są potrzebni sponsorzy. Kanał Justyny wydał mu się zapewne nienajgorszy pod tym kątem i dlatego poszli do BB. Ale niestety, po tej prezentacji pato-wege, to może i liczba subskrypcji od żarliwych wege-nastolatek się zwiększy, ale czy sponsorzy będą chcieli być z radością kojarzeni z tą parką - wątpię. Tak więc pewnie Justyna zebrała cięgi za zmniejszenie wpływów. Paweł tez komedię zaprezentował, jak słucham tego jego żarliwego oświadczenia, najpierw że jak on wszedł to zagroził pozycji Igora, a potem jak uciekali, że wychodzą kandydaci do finału, to sam bym jako sponsor od takiej psychopatii raczej uciekał przy najbliższej okazji, a nie ciągnął współpracę.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Immunitet dla Madzi obowiązuje tylko na ten tydzień czy podczas najbliższych nominacji również ?
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

marta11654 pisze: 21 maja 2019, 0:22 Ja się rozkoszuje śpiewem słowika i rechotem żab :D Są o wiele ciekawsze niż dzisiejszy stream
A przed chwilą nawet pająka pokazali :)

@R_321
A jaki sens miałby immunitet na ten tydzień skoro nie była nominowana ? Oczywiście, że immunitet jest na najbliższe nominacje ;)
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Właśnie obejrzałem rozmowę z Kasią w BB Nocą. Co tu jest do krytykowania? Babka ma ciężki humor, który ciężko wyłapać ale generalnie ona zrobiła jedną rzecz, której nie udało się zrobić całej reszcie, która już dom opuściła- zatarła złe wrażenie po sobie i zrobiła to mega fajnie i na luzie. Szacunek Kasia :)
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

BartekBBfan pisze: 21 maja 2019, 0:55 Właśnie obejrzałem rozmowę z Kasią w BB Nocą. Co tu jest do krytykowania? Babka ma ciężki humor, który ciężko wyłapać ale generalnie ona zrobiła jedną rzecz, której nie udało się zrobić całej reszcie, która już dom opuściła- zatarła złe wrażenie po sobie i zrobiła to mega fajnie i na luzie. Szacunek Kasia :)
wytłumacz mi na czym polega to zatarcie złego wrażenia. Typ humoru "na ciągłe wywyższanie się dla żartu" jest naprawdę taki nietuzinkowy? To naprawdę jest aż tak zabawne? "Jestem najlepsza, najlepiej gotuję, wszystko robię najlepiej hihihihihih" i to jest takie fajne? Dla mnie ewidentnie to dobra mina do złej gry- udaje, że ma wszystko pod kontrolą i że wszystko jest super- a dobrze wie, że tak nie jest. Z tych co odpadli jak na razie jest największą przegraną- bo miała największy potencjał, a nie wykorzystała nic. Ma piękny głos do śpiewania, twarz również śliczną- mogła tym program ugrać wszystko. Gdyby była normalna, mogłaby ten program wygrać. A ludzie nie kupili nieróbstwa, braku jakichkolwiek "ruchowych" ambicji, ciągłego obżarstwa, wywyższania się, obgadywania 24h, wchodzenie w konflikty nonstop z każdym itd. Zmarnowała życiową szansę- a tu zachwyty nad nią;) Dowodem jest, że widzowie mieli opcji aż 5- wybrali ją.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

Kasia drugą Edytą Górniak nie będzie może jedynie torby jej nosić, ale może Don Vasyl ją zaprosi, zapomniałam przecież ona jedzie robić światową karierę w USA ;)
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Nie zmarnowała żadnej szansy. To jest tylko jeden program, do tego dość szczególny. Ona odpadła, zostały takie Tuzy intelektu Przez Duże Te jak Decybel, Oleh czy Radziu. Jak oni odpadną to ani Decybel nie zostanie nową Frytką, ani Radziu nie zostanie nowym Dzięciołem. Madzia pomimo mojej dużej sympatii do niej, też nową Rutowicz raczej nie będzie. Nie przeceniałbym znaczenia momentu odpadnięcia z BB. Kaśka wg mnie ma bardzo duży potencjał i będzie mieć okazję go zaprezentować.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

zetmarek pisze: 21 maja 2019, 1:17 Nie zmarnowała żadnej szansy. To jest tylko jeden program, do tego dość szczególny. Ona odpadła, zostały takie Tuzy intelektu Przez Duże Te jak Decybel, Oleh czy Radziu. Jak oni odpadną to ani Decybel nie zostanie nową Frytką, ani Radziu nie zostanie nowym Dzięciołem. Madzia pomimo mojej dużej sympatii do niej, też nową Rutowicz raczej nie będzie. Nie przeceniałbym znaczenia momentu odpadnięcia z BB. Kaśka wg mnie ma bardzo duży potencjał i będzie mieć okazję go zaprezentować.
no to tragedia podwójna."Tuzy intelektu" jak to nazywasz zostały, a Kaśki nie ma- to w oczach widzów ona dopiero musiała być "tuzem", skoro woleli każdego od niej.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

NIe zapominajmy w jakich okolicznościach odpadła ;) Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby nie pokazywali wyników to Kasia w programie nadal by była. Nie oszukujmy się, ale pokazanie wyników we wtorek czy tam poniedziałek zmieniło kompletnie dynamikę głosowania. Nagle przybyło hejterów Kaśki, bo ktoś chciał ratować Radzia a Decybel została ukochana przez widzów, hahahah
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 1:28 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Widzowie programu Big Brother mogą sobie decydować o tym, kto kiedy odpada w BB. O tym kto zrobi jaką karierę, widzowie Big Brothera nie decydują.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

Ja nie neguje, może kiedyś ją zobaczę na jakimś międzynarodowym festiwalu np. w Ciechocinku. Życzę jej tego.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Nie ważne że odpadła, ważne że dziewczyna potrafi się odnależć i dobrze jej to idzie. Oby każdy z uczestników mógł z podniesoną głową wyjść z programu. Przykłady mamy niestety, że dla niektórych wyjście wcale nie należy do przyjemnych. Kaśka sobie dobrze radzi jak widać, jest wygadana i wszystko przed nią, napewno jeszcze o niej usłyszymy, nie wiem jak będzie z resztą ale ona sobie poradzi, co widać i słychać :)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

@ninka Mama nie daje mi kieszonkowego od dawna :) Tobie natomiast proponuje za wspomniane kieszonkowe zakup słownik języka polskiego lub uważanie w szkole na lekcjach. Poziom intelektualny identyczny jak u Twoich ulubieńców. Dobranoc :)
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:36 Nie ważne że odpadła, ważne że dziewczyna potrafi się odnależć i dobrze jej to idzie. Oby każdy z uczestników mógł z podniesoną głową wyjść z programu. Przykłady mamy niestety, że dla niektórych wyjście wcale nie należy do przyjemnych. Kaśka sobie dobrze radzi jak widać, jest wygadana i wszystko przed nią, napewno jeszcze o niej usłyszymy, nie wiem jak będzie z resztą ale ona sobie poradzi, co widać i słychać :)
Jak ona na wyjściu mówi, że jest manipulantką to dla mnie już jest skreślona.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości