[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Nie ważne że odpadła, ważne że dziewczyna potrafi się odnależć i dobrze jej to idzie. Oby każdy z uczestników mógł z podniesoną głową wyjść z programu. Przykłady mamy niestety, że dla niektórych wyjście wcale nie należy do przyjemnych. Kaśka sobie dobrze radzi jak widać, jest wygadana i wszystko przed nią, napewno jeszcze o niej usłyszymy, nie wiem jak będzie z resztą ale ona sobie poradzi, co widać i słychać :)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

@ninka Mama nie daje mi kieszonkowego od dawna :) Tobie natomiast proponuje za wspomniane kieszonkowe zakup słownik języka polskiego lub uważanie w szkole na lekcjach. Poziom intelektualny identyczny jak u Twoich ulubieńców. Dobranoc :)
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ninka »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:36 Nie ważne że odpadła, ważne że dziewczyna potrafi się odnależć i dobrze jej to idzie. Oby każdy z uczestników mógł z podniesoną głową wyjść z programu. Przykłady mamy niestety, że dla niektórych wyjście wcale nie należy do przyjemnych. Kaśka sobie dobrze radzi jak widać, jest wygadana i wszystko przed nią, napewno jeszcze o niej usłyszymy, nie wiem jak będzie z resztą ale ona sobie poradzi, co widać i słychać :)
Jak ona na wyjściu mówi, że jest manipulantką to dla mnie już jest skreślona.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

@ninka
Mam niejasne wrażenie, że być może zarówno Kaśka jak i reszta świata da sobie ze świadomością tego skreślenia jakoś radę. :-)
Kakaka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kakaka »

Mogliby im zrobić dzień np. horroru. WB przez cały dzień by się nie odzywał tak, żeby zaczęli się zastanawiać co się dzieje. Jakieś krzyki wieczorem, szum i może strzały na polu. Przez cały kolejny dzień zero kontaktu z WB, żeby nie wiedzieli czy coś się stało.
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

bobaas pisze: 21 maja 2019, 1:40 @ninka Mama nie daje mi kieszonkowego od dawna :) Tobie natomiast proponuje za wspomniane kieszonkowe zakup słownik języka polskiego lub uważanie w szkole na lekcjach. Poziom intelektualny identyczny jak u Twoich ulubieńców. Dobranoc :)
„ Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby"

Mam wrażenie, że Iza ma ból d.py, że dostaje głosy.
Madzia wk.rwiona bo ma....
Jaja jak berety.
Czy to nie Twoje posty ? Cóż za elokwencja. Frasuj się swoim poziomym intelektualnym, bo mój i moich ulubieńców ma się dobrze.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 5:26 przez ninka, łącznie zmieniany 1 raz.
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
,, jednym się coś wypomina a o innych zapomina " Pisze to osoba tak stronnicza w swoich osądach.
Masturbator2000
Użytkownik
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Masturbator2000 »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
Radek działa charytatywnie, więc na pewno nie będzie przez nikogo skreślony, szczególnie w swojej miejscowości.
W styczniu Radek organizował w Piekarach akcję "Murem za Owsiakiem", a w tym samym czasie tak wielbiona i nieskazitelna Madzia siedziała w Warsaw Shore.
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

zetmarek pisze: 21 maja 2019, 1:50 @ninka
Mam niejasne wrażenie, że być może zarówno Kaśka jak i reszta świata da sobie ze świadomością tego skreślenia jakoś radę. :-)
Z pewnością tylko weź pod uwagę, że manipulanci to słabi ludzie.Nie wiem i nie umiem więc muszę manipulować. To ich druga natura i bez manipulacji zwyczajnie nie wiedzą, jak funkcjonować.
ninka
Użytkownik
x 314
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

A kiedy on to mówił? Sądzę, że Cię ponosi fantazja.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2823

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

kamil2505 pisze: 20 maja 2019, 22:33 Czyli wychodzi na to, że @Karol znowu będzie musiał zmieniać cotygodniową ankiete? :lol:
No.
viewtopic.php?f=100&t=11573
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Czarnula87 »

Sama nie wiem, kto mnie bardziej drażni i chciałabym, żeby szybciej wyleciał z domu - Decybel czy Hanys. W sumie mogliby we dwoje wyjść w niedzielę :D
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

@Karol

Czy jest możliwość żeby post z ankietą przypiąć na górze i żeby się pojawiał jako pierwszy post jak jest nowa strona.
Większość nie wie że jest ankieta i dopiero głosują jak pojawi się post.
tinsel
Activist
x 617
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Nie wiem na kogo głosować, za duży wybór ;) Niestety przy takiej liczbie nominowanych prawdopodobne jest odpadnięcie Łukasza, a bez niego będzie już całkiem nudno. I kto będzie Madzię wspierał?

Co do Kasi to przez udział w programie nic nie straciła, a może tylko zyskać. Kasia ma ironiczne poczucie humoru, ja takie akurat lubię. W programie nie do końca rozwinęła skrzydła, moim zdaniem z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że jak sama kiedyś powiedziała program zabija indywidualność, trzeba się mocno dopasowywać do grupy. A drugim powodem były jej własne kompleksy. Mimo wszystko dziewczyna ma duży talent, teraz od niej samej i trochę też od innych czynników zależy, jak potoczy się jej kariera. Trzeba pamiętać, że teraz sam udział w takim programie, czy nawet wygrana nie daje nic. Ilu było zwycięzców programów muzycznych, o których się szybko zapominało?

Kasia odpadła po 2 miesiącach w programie. Nie została z niego wyrzucona, nie stała na Arenie z dziwną miną po pokazaniu filmiku o niej, także moim zdaniem może to uznać za swój sukces. Ja życzę jej, żeby jak najlepiej wykorzystała te swoje 5 minut :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”