[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

@ninka
Mam niejasne wrażenie, że być może zarówno Kaśka jak i reszta świata da sobie ze świadomością tego skreślenia jakoś radę. :-)
Kakaka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 2:20

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kakaka »

Mogliby im zrobić dzień np. horroru. WB przez cały dzień by się nie odzywał tak, żeby zaczęli się zastanawiać co się dzieje. Jakieś krzyki wieczorem, szum i może strzały na polu. Przez cały kolejny dzień zero kontaktu z WB, żeby nie wiedzieli czy coś się stało.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

bobaas pisze: 21 maja 2019, 1:40 @ninka Mama nie daje mi kieszonkowego od dawna :) Tobie natomiast proponuje za wspomniane kieszonkowe zakup słownik języka polskiego lub uważanie w szkole na lekcjach. Poziom intelektualny identyczny jak u Twoich ulubieńców. Dobranoc :)
„ Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby"

Mam wrażenie, że Iza ma ból d.py, że dostaje głosy.
Madzia wk.rwiona bo ma....
Jaja jak berety.
Czy to nie Twoje posty ? Cóż za elokwencja. Frasuj się swoim poziomym intelektualnym, bo mój i moich ulubieńców ma się dobrze.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 5:26 przez ninka, łącznie zmieniany 1 raz.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
,, jednym się coś wypomina a o innych zapomina " Pisze to osoba tak stronnicza w swoich osądach.
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
Radek działa charytatywnie, więc na pewno nie będzie przez nikogo skreślony, szczególnie w swojej miejscowości.
W styczniu Radek organizował w Piekarach akcję "Murem za Owsiakiem", a w tym samym czasie tak wielbiona i nieskazitelna Madzia siedziała w Warsaw Shore.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

zetmarek pisze: 21 maja 2019, 1:50 @ninka
Mam niejasne wrażenie, że być może zarówno Kaśka jak i reszta świata da sobie ze świadomością tego skreślenia jakoś radę. :-)
Z pewnością tylko weź pod uwagę, że manipulanci to słabi ludzie.Nie wiem i nie umiem więc muszę manipulować. To ich druga natura i bez manipulacji zwyczajnie nie wiedzą, jak funkcjonować.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
A kiedy on to mówił? Sądzę, że Cię ponosi fantazja.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

kamil2505 pisze: 20 maja 2019, 22:33 Czyli wychodzi na to, że @Karol znowu będzie musiał zmieniać cotygodniową ankiete? :lol:
No.
viewtopic.php?f=100&t=11573
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

Sama nie wiem, kto mnie bardziej drażni i chciałabym, żeby szybciej wyleciał z domu - Decybel czy Hanys. W sumie mogliby we dwoje wyjść w niedzielę :D
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

@Karol

Czy jest możliwość żeby post z ankietą przypiąć na górze i żeby się pojawiał jako pierwszy post jak jest nowa strona.
Większość nie wie że jest ankieta i dopiero głosują jak pojawi się post.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nie wiem na kogo głosować, za duży wybór ;) Niestety przy takiej liczbie nominowanych prawdopodobne jest odpadnięcie Łukasza, a bez niego będzie już całkiem nudno. I kto będzie Madzię wspierał?

Co do Kasi to przez udział w programie nic nie straciła, a może tylko zyskać. Kasia ma ironiczne poczucie humoru, ja takie akurat lubię. W programie nie do końca rozwinęła skrzydła, moim zdaniem z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że jak sama kiedyś powiedziała program zabija indywidualność, trzeba się mocno dopasowywać do grupy. A drugim powodem były jej własne kompleksy. Mimo wszystko dziewczyna ma duży talent, teraz od niej samej i trochę też od innych czynników zależy, jak potoczy się jej kariera. Trzeba pamiętać, że teraz sam udział w takim programie, czy nawet wygrana nie daje nic. Ilu było zwycięzców programów muzycznych, o których się szybko zapominało?

Kasia odpadła po 2 miesiącach w programie. Nie została z niego wyrzucona, nie stała na Arenie z dziwną miną po pokazaniu filmiku o niej, także moim zdaniem może to uznać za swój sukces. Ja życzę jej, żeby jak najlepiej wykorzystała te swoje 5 minut :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

rafal_rambo pisze: 21 maja 2019, 9:27 @Karol

Czy jest możliwość żeby post z ankietą przypiąć na górze i żeby się pojawiał jako pierwszy post jak jest nowa strona.
Większość nie wie że jest ankieta i dopiero głosują jak pojawi się post.
Niestety, ale nie da się. Dlatego link do głosowania jest także na stronie głównej forum. Tyle mogę zrobić prócz przypominania o ankiecie w tym wątku..
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

zetmarek pisze: 21 maja 2019, 1:17 Nie zmarnowała żadnej szansy. To jest tylko jeden program, do tego dość szczególny. Ona odpadła, zostały takie Tuzy intelektu Przez Duże Te jak Decybel, Oleh czy Radziu. Jak oni odpadną to ani Decybel nie zostanie nową Frytką, ani Radziu nie zostanie nowym Dzięciołem. Madzia pomimo mojej dużej sympatii do niej, też nową Rutowicz raczej nie będzie. Nie przeceniałbym znaczenia momentu odpadnięcia z BB. Kaśka wg mnie ma bardzo duży potencjał i będzie mieć okazję go zaprezentować.
Kasia nie wygralaby tego programu, bo byla jakas ;) . Byla przemadrzala i przekonana o swojej wyjatkowosci , ale to akurat moze jej to pomoc. Ona chyba na dzien dzisiejszy jako jedyna może cos ugrać na tym programie :)
No i zgadzam sie z toba - stawiam Radzia i Magde Z na jednym poziomie pod wzgledem intelektu :huh: Coraz bardziej mnie raza wstawki Radka o piciu alkoholu- np; kiedy Bartek powiedzial ze jak wyjdzie to sie dowie czy zona w ciazy? Radek na to- noo, to to opijemy. Zreszta jest tego wiele. Generalnie jest to taki chłopek roztropek , ktory krzyczy podobnie jak Decebel.
Radek myslal chyba przed programem , ze bedzie drugim Januszem Dzieciolem . Jednak Dzieciol byl inteligentym facetem , ktory sie potrafil zachowac :DD

Wypowiedzi Decybela nie moge sluchac, co chwile slysze" tego" tak ze szok" " totalna masakra" itp no i ta rozwiązłość i to darcie japy.... :redface:

Ciekawa jestem kto teraz odpadnie; Tyle osob nam sie nie podoba.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

ninka pisze: 21 maja 2019, 4:07
krista pisze: 21 maja 2019, 1:49 Jak Radek zaprezentował się przed wejściem mówiąc że potrafi być wredny, w programie się to potwierdziło, i też u ludzi jest skreślony. No nie wiem, po co takie jazdy, jednym się coś wypomina a o innych zapomina.
A kiedy on to mówił? Sądzę, że Cię ponosi fantazja.
Bardzo proszę, nie ponos mnie fantazji, napewno nie tak jak ciebie.

https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy- ... ality-show

i jeszcze cytacik;

"- Jaki jest Radziu? Prosty facet. Rodzinny facet. Patriota. Ma swoje zasady. Nie dam sobie w kaszę dmuchać. A z wad? Potrafię być wredny. Jestem pamiętliwy. Nie mściwy, pamiętliwy. [...] Generalnie uważam się za faceta charakternego, ale też dosyć skomplikowanego.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy- ... ality-show"

Dodam tak na marginesie, że osoba która działa charytatywnie, wspomina o Jurku Owsiaku...tak naprawdę olewa temat "jednostki" która walczyła z uzależnieniem i wręcz chamsko zachęca słowami: "jesteś facetem czy nie, pij", do upicia się. Coś mi tu nie pasuje, no raczej chodzi tu o wykluczenie rywala poprzez zepsucie reputacji Bartkowi i pokazanie go w złym świetle.
Nie podoba mi się zachowanie Radka.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 11:02 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 maja 2019, 17:06
x 47
x 125

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mseptember »

Myślę, że nadeszła pora na double eviction, bez tego edycja nie będzie kompletna. :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości