[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Margo205
Użytkownik
x 9
x 8

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Margo205 »

Czy ktoś oglądał wczorajszą spinę Igora z Bartkem? mogę prosić która cam i orientacyjna godz?
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

No najpiękniejszą jak zwykle Iza
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Wczesniej bylo tak ze kazdy chcial zeby zostaly osoby ktore cos wnosza do programu, przy ktorych cos sie dzieje. Teraz jest juz coraz mniejsza grupa, i wiele osob ma swojego faworyta, a inni znowu ze komu sie ta wygrana przyda czy tez nalezy. Kto co wnosi , i kim jest.......
Takze Madzia, milo dobra osoba, aczkolwiek bardzo rozrywkowa, zyjaca w jakims innym swiecie.......dlatego ktos powie na co ona wyda wygrana haha
Igor, no coz troszke podobnie jak Madzia z tym ze ma ambitniejsze pasje ........takze kwestia gustu:) Wymieniam ta dwojke, poniewaz oni maja duze szanse byc w finale. Czyli teraz zalezy czego telewidzowie oczekuje i szukaja, czy najbardziej rozrywkowe i ze swiata przebierancow, czy np. najbardziej normalne jak np. Iza i Radek ale ktorzy potrafia sie i bawic i korzystac z zycia. No ciekawe jestem hmmmm, chociaz ktoras tam edycje wygrala ta z tym rozowym konikiem , ktora reprezentowala jakby maly zastoj w rozwoju:))) ale wygrala i moze dobrze chociaz operacje plastyczne sobie porobila buhaha
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 »

kara pisze: 21 maja 2019, 13:12 No ciekawe jestem hmmmm, chociaz ktoras tam edycje wygrala ta z tym rozowym konikiem , ktora reprezentowala jakby maly zastoj w rozwoju:))) ale wygrala i moze dobrze chociaz operacje plastyczne sobie porobila buhaha
Przecież Rutowicz, która wygrała sama powiedziała, że po prostu taką miała rolę do grania i dobrze jej to wyszło.
Nadiab
Użytkownik
x 23
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Nadiab »

A sami się podzielili w takie grupy?

Ps. Bardzo dziękuję, za pomoc co do stream'a i jego przewijania ;) Ogarnęłam ;)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Sami się podzielili na grupy, oba programy wyszły super, mi byłoby trudno wybrać :) Zobaczymy czy WB sam wybierze, czy będzie jednak sugestia dyrektor stacji Magdy Z. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2483

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Kwintesencja Oleha. Reakcja jego na Drag Bartka: jakby wszedł do łóżka, to by nie wyszedł, Madzia: ja mam takich znajomych, Bartek wygląda ślicznie, jestem pod wrażeniem, nawet Łukanio wtrącił, że tacy ludzie są wszędzie, choć wersja Bartka jest przerysowana i na szybko robiona :) Madzia Bartkowi teraz powiedziała, że ma znajomych po zmianie płci, to się Oleh ucieszy :lol:
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 72
x 82
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jas06 »

Big Brother Popołudnie 21 maja:
[ Spoiler ]
Zewnętrznie: https://streamable.com/p9ao8
(on/jego)
:zap:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2483

[TVN/TVN7] Big Brother

Madzia mówi Łukaniowi, że chyba będzie spać osobno bo Oleh cały się czas przytula, jest jej gorąco i nie może spać.

Ale wiemy ja to się skończy.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Nie zrobi tego, bo za duża drama by była ;) Jak to spać osobno ;)
User122
Użytkownik
x 4
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: User122 »

Za całą sympatią do Madzi ale ta kobieta chyba sama nie wiem co chce. Ostatnio to ona tuliła się do pijanego Olka mimo, że mogła spać na łóżku obok a dzisiaj przeszkadza jej to, że on ją przytula. Ona strasznie miesza mu w głowie, bo najpierw sama go całuje, a później się od niego odsuwa i wszystko jej przeszkadza. Ja już jej nie rozumiem....

Ale wydaje mi sie, że zachowanie Madzia zmieniło się po wczorajszej grze w krzesełka, gdy wyeliminował ją Olek. Opowiadała o tym wieczorem Łukaszowi, że usiedli oboje, ale to ona wstała i odpadła. Było też słychać w ciągu dnia kawałek ich rozmowy w tle, gdy go o te krzesełka pytała. Może Madzia zauważyła jak bardzo Olkowi zależy na wygranej? W końcu myślał że walczy o immunitet...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2483

[TVN/TVN7] Big Brother

Łukasz usłyszał wczoraj, że Madzia powiedziała do Olega: wydoroślej, o dziwo stwierdzili, że to było za mocne, Łukanio chyba przez pranie mózgu w domu też stracił wyczucie.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Madzia na pewno bardzo pożąda atencji oraz akceptacji. Przy czym idealną byłaby sytuacja, żeby dostawała tę atencję od różnych osób, najchętniej na żądanie i do wyboru od kogo. Ciągła nachalna, natręta i namolna atencja Oleha na pewno może być dla niej męcząca, myślę że to jest prawdziwe, a nie jest to jej zabawa Olehem na zasadzie odpychania i przyciągania na przemian. Trochę tę pustkę braku zainteresowania innych zapełnia Łukasz, ale to jednak coś nieco innego. Do Madzi w zasadzie trudno mieć za to pretensje, jest naturalna i tyle, tak natura ukształtowała kobiety. Ale to przytulactwo i mlaskanie Oleha - no naprawdę, trochę taka cipka z niego, czyż nie? Oleho-fochy też jakby ujawniają kobiecy aspekt jego natury.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2483

[TVN/TVN7] Big Brother

1 zadanie wygrała
[ Spoiler ]
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Powoli jest mi Oleha żal. To on wchodzi w kosmiczny świat Madzi, nie odwrotnie. Transy, geje, chłopaki z biustonoszami na szpilkach i z ustami wymalowanymi, narkotyki, orgie, poważne choroby psychiczne, nieakceptowalnosc przez społeczeństwo.. niech on ucieka czym prędzej od tego. Normalny chłopak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”