[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Nadiab
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:22
x 23
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nadiab »

A sami się podzielili w takie grupy?

Ps. Bardzo dziękuję, za pomoc co do stream'a i jego przewijania ;) Ogarnęłam ;)
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Sami się podzielili na grupy, oba programy wyszły super, mi byłoby trudno wybrać :) Zobaczymy czy WB sam wybierze, czy będzie jednak sugestia dyrektor stacji Magdy Z. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kwintesencja Oleha. Reakcja jego na Drag Bartka: jakby wszedł do łóżka, to by nie wyszedł, Madzia: ja mam takich znajomych, Bartek wygląda ślicznie, jestem pod wrażeniem, nawet Łukanio wtrącił, że tacy ludzie są wszędzie, choć wersja Bartka jest przerysowana i na szybko robiona :) Madzia Bartkowi teraz powiedziała, że ma znajomych po zmianie płci, to się Oleh ucieszy :lol:
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Big Brother Popołudnie 21 maja:
[ Spoiler ]
Zewnętrznie: https://streamable.com/p9ao8
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Madzia mówi Łukaniowi, że chyba będzie spać osobno bo Oleh cały się czas przytula, jest jej gorąco i nie może spać.

Ale wiemy ja to się skończy.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nie zrobi tego, bo za duża drama by była ;) Jak to spać osobno ;)
User122
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2019, 10:53
x 4
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: User122 »

Za całą sympatią do Madzi ale ta kobieta chyba sama nie wiem co chce. Ostatnio to ona tuliła się do pijanego Olka mimo, że mogła spać na łóżku obok a dzisiaj przeszkadza jej to, że on ją przytula. Ona strasznie miesza mu w głowie, bo najpierw sama go całuje, a później się od niego odsuwa i wszystko jej przeszkadza. Ja już jej nie rozumiem....

Ale wydaje mi sie, że zachowanie Madzia zmieniło się po wczorajszej grze w krzesełka, gdy wyeliminował ją Olek. Opowiadała o tym wieczorem Łukaszowi, że usiedli oboje, ale to ona wstała i odpadła. Było też słychać w ciągu dnia kawałek ich rozmowy w tle, gdy go o te krzesełka pytała. Może Madzia zauważyła jak bardzo Olkowi zależy na wygranej? W końcu myślał że walczy o immunitet...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Łukasz usłyszał wczoraj, że Madzia powiedziała do Olega: wydoroślej, o dziwo stwierdzili, że to było za mocne, Łukanio chyba przez pranie mózgu w domu też stracił wyczucie.
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Madzia na pewno bardzo pożąda atencji oraz akceptacji. Przy czym idealną byłaby sytuacja, żeby dostawała tę atencję od różnych osób, najchętniej na żądanie i do wyboru od kogo. Ciągła nachalna, natręta i namolna atencja Oleha na pewno może być dla niej męcząca, myślę że to jest prawdziwe, a nie jest to jej zabawa Olehem na zasadzie odpychania i przyciągania na przemian. Trochę tę pustkę braku zainteresowania innych zapełnia Łukasz, ale to jednak coś nieco innego. Do Madzi w zasadzie trudno mieć za to pretensje, jest naturalna i tyle, tak natura ukształtowała kobiety. Ale to przytulactwo i mlaskanie Oleha - no naprawdę, trochę taka cipka z niego, czyż nie? Oleho-fochy też jakby ujawniają kobiecy aspekt jego natury.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

1 zadanie wygrała
[ Spoiler ]
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Powoli jest mi Oleha żal. To on wchodzi w kosmiczny świat Madzi, nie odwrotnie. Transy, geje, chłopaki z biustonoszami na szpilkach i z ustami wymalowanymi, narkotyki, orgie, poważne choroby psychiczne, nieakceptowalnosc przez społeczeństwo.. niech on ucieka czym prędzej od tego. Normalny chłopak.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

wiatriwoda pisze: 21 maja 2019, 15:04 Łukasz usłyszał wczoraj, że Madzia powiedziała do Olega: wydoroślej, o dziwo stwierdzili, że to było za mocne, Łukanio chyba przez pranie mózgu w domu też stracił wyczucie.
Haha , dobre z tym ze Olek ma 21 lat czyli on jest 10 lat mlodszy. W tym wieku to duza roznica wieku. Mimo ze ona zachowuje sie jak 17 latka to jednak chyba hormonalnie jest rozwinieta na 30 latke, dlatego w tym wieku juz niema takiej potrzeby przytulania itp.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

No to jednak Oleh myśli, że jak Madzia będzie chciała zostać w Londynie to on tam też pojedzie... No pewnie, mieszkanie za free, naiwną dziewczynę wykorzysta a co w Londynie by pomieszkał to jego. Cwaniaczek :)

Ogólnie to mnie bawi, że on już planuje z nią jakoś przyszłość po programie. Jakby już byli w jakimś poważnym związku. Prawie, że małżeńskim. On ma coś z percepcją nie tak.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

balarion pisze: 21 maja 2019, 15:58 Powoli jest mi Oleha żal. To on wchodzi w kosmiczny świat Madzi, nie odwrotnie. Transy, geje, chłopaki z biustonoszami na szpilkach i z ustami wymalowanymi, narkotyki, orgie, poważne choroby psychiczne, nieakceptowalnosc przez społeczeństwo.. niech on ucieka czym prędzej od tego. Normalny chłopak.
Ja też żyję w zupełnie innym świecie niż Madzia, ale też bez przesady, trzeba trochę tolerancji wykazywać, a nie być tak jak Oleh, który na wszystko co mu nie pasuje reaguje agresją. Poza tym widział chyba jak Madzia wygląda i słyszał jakich ma znajomych, zanim postanowił rozwijać tę relację.

Mnie zastanawia jeszcze jedno, Oleh powiedział, że nie ma obywatelstwa polskiego, to teoretycznie czy bez obywatelstwa mógłby wygrać polską edycję BB i dostać nagrodę?
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Skoro go wzięli to widać może ;) Nie wiem czy były jakieś ograniczenia castingowe w tym względzie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości