[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

dance344 pisze:
22 maja 2019, 16:25
Barteg pisze:
22 maja 2019, 15:54
Jakby ktoś był ciekawy to pojawiły się kursy bukmacherskie na ten tydzień: Łukasz 1.6, Magda 5.3, Radek 5.6, Oleh i Igor 15, Bartek i Iza 25. Także zaskoczenia nie ma i niestety raczej nie będzie.
Tymi kursami bukmacherskimi to nie ma się co sugerować, oni specjalnie daja na Łukasza niski kurs żeby ludzie obstawiali jak najwięcej, że to takie pewne, że odpadnie.
Przypominam, że Łukasz ma duże grono fanów prawie 30000 na insta.
Hejt na niego leci głównie na fejsie tylko, gdzie ludzie głosują like'ami, a nie sms, więc nic nie jest pewne. Przekonamy się w niedzielę.

Łukasz w tym tygodniu wypada naprawde dobrze, tak samo Bartek, który powinien wygrać ten program.
Niestety się nie zgodzę:
Kaśka - najniższy kurs - odpadła
Justyna - najniższy kurs - odpadła (mimo, że sama odeszła to i tak by odpadła , bo miała największy % )
Angela - najniższy kurs albo drugi w kolejnosci - odpadła
Klaudia - najniższy kurs - odpadła
Karolina - najniższy kurs - odpadła
...
Łukasz i tak poleci w niedzielę , nawet nie patrząc na kursy, nie trzeba być prorokiem, żeby to przewidzieć...
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Zobaczymy jak podadzą cząstkowe % na tvn, o ile pokażą.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2154

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Nie widzę szans na pozostanie Łukasza, po za jakimś twistem.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

@dance344 Wiem, zdarzały się już wpadki, jak np. najniższy kurs na Kasię, która dostała później zdecydowanie najmniej głosów, ale jednak często się sprawdza, a w tym zestawieniu odpadnięcie kogoś z czwórki Oleh, Igor, Bartek, Iza byłoby ogromnym błędem bukmacherów, takim, który naprawdę bardzo rzadko się zdarza. Radek i Magda jeszcze realne, ale na ten moment to jest bardzo wyraźna różnica, a kurs na Łukasza w mojej opinii nie jest zachęcający, bo trzeba by postawić naprawdę dużo, żeby mieć jakiś konkretny zysk.
Zgadzam się z tym, że Łukasz wypada dobrze w tym tygodniu i tak naprawdę przez cały czas od ponownego wejścia, ale ma niestety pokaźne grono hejterów, którzy oceniają go po tym jaki był przed wyjściem, a to przecież straszne, że śmiał mieć inne zdanie i podejście do różnych spraw od większości, zrobił kilka dram i miał bałagan w pokoju... na takiej samej zasadzie Igor i Oleh powinni być cały czas oceniani przez pryzmat ich akcji w wieczór po wyjściu Łukasza albo po tym co Oleh mówił o Madzi, a mam wrażenie, że już nikt o tym nie pamięta.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

krista pisze:
22 maja 2019, 16:41
Zobaczymy jak podadzą cząstkowe % na tvn, o ile pokażą.
To zależy czy będą znów chcieli komuś tyłek uratować jak ostatnio właśnie :)

Też przewiduje odpadkę Łukasza, jakby był sam z Decybel pewnie było bardziej wyrównane, bo zwolennicy jego głosowali by na Decybel przeciwnicy na niego, a tak głosy zwolenników sie rozłożą na kilka osób, ale cicho bo teoria na Fb jest taka ze to po to żeby ratować Łukaszka :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 241
x 1143

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Przypomnijcie sobie co Łukasz robił jeszcze po programie. Spiskował, prowadził śledztwa, hejtował uczestników. Nawet pibliczność na Arenie z niego się śmiała. Ja mam nagle uwierzyć w jego zmianę? Obejrzał materiały, przeanalizował i rozpoczął nową grę. Widz się na to nie nabierze. Nawet jego kolega z planu "19+" wczoraj stwierdził, że nikt w 2 tygodnie się nie zmienia o 180°.
tinsel
Activist
x 616
x 1199

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Też myślę, że Łukasz ma marne szanse zostać, chociaż nie wiem czy trochę nie osłabły głosy jego przeciwników. Bardzo ciekawa jestem czy dziś lub jutro pokażą wyniki cząstkowe czy będą nas trzymać w nieświadomości ;)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Jednak prawda, co pisałam wcześniej sprawdza się, Zając jest nie do ruszenia, ktoś tam nad nią jednak czuwa :lol: :lol: :lol:
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

Jordi pisze:
22 maja 2019, 10:59
Wykorzystywanie homofobii do zyskania zainteresowania...
Żeby napiętnować homofobię i promować tolerancję. Taktyka stara jak świat w milionie odmian. Bo chyba postawa TVN w sprawie jest znana. Co innego gdyby to robiła np. taka Pyta.pl czy Super Express. Ci wiadomo, że im w najlepszym wypadku tolerancji wisi.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

@Abbott Ja nie uważam, że Łukasz się jakoś bardzo zmienił, tak naprawdę zaczął trochę bardziej pomagać w obowiązkach domowych i myślę, że zaczął się bardziej gryźć w język, żeby nie robić dram. Chciałbym, żebyś wyjaśnił jak Łukasz "spiskował" po programie, sprawdził tylko jak wygląda sytuacja ze związkiem Oleha, bo sprawa była mocno podejrzana, a krytycznych słów o innych uczestnikach zdecydowanie nie nazwałbym hejtem. Zresztą chyba nikt z uczestników nie ma tylko pozytywnych opinii o innych, szczególnie reszta domowników o Łukaszu, ale oczywiście najlepiej się oburzyć jak Łukasz śmiał źle mówić o innych...
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

Mam nadzieję, że Łukasza wezmą do Afryka Ekspress (kto wie czy znowu nie zmienią kontynentu) i do Agenta, bo w programie, gdzie się odpada za sympatię on ma małe szanse, a widzów nabija.
tinsel
Activist
x 616
x 1199

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Tak obiektywnie patrząc to co Magda Z. wniosła do programu? Już nawet pomijam jej akcje po alkoholu, ale czy wyróżniła się czymś pozytywnym np. w zadaniach? A pewnie znów się jej upiecze i zostanie na kolejny tydzień.
kamil22
Użytkownik
x 4
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil22 »

o.-___-.o pisze:
22 maja 2019, 17:24
Mam nadzieję, że Łukasza wezmą do Afryka Ekspress (kto wie czy znowu nie zmienią kontynentu) i do Agenta, bo w programie, gdzie się odpada za sympatię on ma małe szanse, a widzów nabija.
Proponuję duet Łukasz Madzia do Ameryka Express :lol:
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Imon pisze:
22 maja 2019, 15:38
nikt nie chce wcielic się w rolę homofoba, nawet Igor wolałby wcielić się w geja.
A Bartek plusuje, nie ma dla niego problemu jeśli będzie trzeba
Racja tym bardziej ze wczoraj jako jedyny stanal w obronie Lukasza w sensie doslownym jezeli chodzi o homofobie.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Ja tez nie wierze ze to jest prawdziwa twarz Łukania, ale naprawde dobrze sie go oglada. Nie zapominajmy , ze brakuje akurat osob ktore lubily plotkowac , wrecz sie tym zywily. Pewnie przy Justynie i Kasi sie jeszcze bardziej nakrecal i wiedzial ze ma podobne osoby do siebie. Odmiana Lukania pokazuje jak wszyscy sie z nim dogaduja, i nagle nikt nie jest homofobem, moze czas przyznac ze Lukasz, Justynka , Kasia to osoby bardzo nie tolerancyjne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”