[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 22 maja 2019, 21:08

Patrząc na to, że już na jesień wróci te kilka osób, to gwiazdy mają jedną z ostatnich szans na wywindowanie wysoko swoich stawek, bo czas będzie leciał, a całej kadry osobami z ćwierć światka celebryckiego nie da się zapełnić.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 22 maja 2019, 22:18

Christianus pisze:
22 maja 2019, 20:17
Jeśli chodzi o potencjalny skład, bardzo chętnie zobaczyłbym w programie Maję Hirsch.(...) Patrząc jednak na dobór "gwiazd" w ostatnich dwóch edycjach, nie wiem, czy nie jest zbyt normalna, jak na polsatowskie standardy :lol:
Maja zdecydowanie na tak, jest i atrakcyjna i "normalna", to prawda. Problem w tym, żeby taka za "normalna" na program gwiazda potrafiła zostawić za sobą ambicje, w tym wypadku aktorskie, i wejść z "całym dobrodziejstwem inwentarza" w konwencję tego programu, tańcząc i bawiąc się programem na maxa, a nie robiła minę "nie chcę, ale muszę" jak np Gorczyca, co z tego wyszło wiemy, nie wyszło nic, a taki był potencjał.
Ja chętnie zobaczyłabym Monikę Krzywkowską, pojawi się w obsadzie "39 i pół...." więc przez cały jesienny sezon będzie na ekranie, jest atrakcyjna i powinna dać radę, w przeciwieństwie do, wg mnie, Kozidrak, dla której chyba jest już trochę za późno na wyczerpujące treningi, to nie stołek jury. Na liście chętnych, z dojrzalszych gwiazd, mogą jeszcze być Kołakowska i Wołejnio, które mają chyba dużo czasu do zagospodarowania i zapewne nie odmówiłyby :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Patryk M

Post autor: Patryk M » 22 maja 2019, 22:56

Mam nadzieję, że z racji iż nadchodząca edycja będzie jubileuszową (w Polsacie), to ściągną sporo dobrych gwiazd, tak jak w 2017 roku z okazji 20 sezonu. Ale z drugiej strony, gdyby planowali takie coś, to Radwańską by raczej przetrzymali na tę 10 edycję, a zamiast niej daliby kogoś mniej spektakularnego.

Myślę, że to już czas na udział Wieniawy, i nie byłaby to zła kandydatura, bo już zdążyła zapracować na status młodej gwiazdy. Oprócz niej, ciężko mi wytypować, kogo tam Nina może jeszcze wcisnąć, zwłaszcza po takich "egzotycznych" uczestnikach jak np. Dziurska i Kupczyk z ubiegłorocznej serii.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 23:20 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

Post autor: CaptainMorgan » 22 maja 2019, 23:01

Myśląc o kontrowersjach i tego w co może pójść Nina nasuwają mi się między innymi Blanka Lipińska, ktoś po głośnym rozstaniu - może Maja Hyży, ze starszego pokolenia Maciej Orłoś i Zamachowski. Kilka byłych żon Michała Wiśniewskiego pewnie też by się tu odnalazło. Uwagę przyciągnęłaby na pewno Alżbeta Lenska. Myśląc bardzo abstrakcyjnie pomyślałem nawet o Tomaszu Komendzie, wszak ten program już rożne gwiazdy widział.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 22 maja 2019, 23:02

Maja H nie wejdzie z prostej przyczyny - nie zaryzykują konfrontacji z Agnieszką.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 22 maja 2019, 23:05

Orłoś będący w medialnym niebycie - to się może wydarzyć, tylko że on jest prywatnie niezłym gburem podobno ;) Kampania wyborcza będzie zapewne (już jest) zacięta jak ta w 2007, więc może jakiś polityk?
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

Post autor: CaptainMorgan » 22 maja 2019, 23:06

Była Beata Tadla, więc może i Racewicz namówią. Myślę, że byłoby to do zrobienia.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

Post autor: sebastiannn » 22 maja 2019, 23:07

Maję Hyży to bardziej wolałbym w "TTBZ". Sama nawet kiedyś w wywiadzie dla Polsatu wyraziła chęć udziału z tego co pamiętam.
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 22 maja 2019, 23:09

Pytanie czy już nauczyła się śpiewać, bo w X Factorze wychodziło jej to kiepsko. ;)
Patryk M

Post autor: Patryk M » 22 maja 2019, 23:15

Do głowy wpadła mi jeszcze żona Sławomira, Kajra. Skoro żona (już była) Wiśniewskiego tańczyła, to ona tym bardziej się nada.
annawoj1104
Activist

Post autor: annawoj1104 » 22 maja 2019, 23:23

A myślałam tez o żonie Sławomira i Alzbiecie Leńskiej :) Na pewno przyciagneły by uwagę mediów....
Chciałabym tez np Jerzego Dudka albo Kube Błaszczykowskiego-chociaż to mi sie tak nierealne wydaje... Bedąc przy piłkarzach no to wiadomo jedno nazwisko mocne choć też żona- Anna Lewandowska

Juz kiedys pisałam że chciałabym zoabzcyc na parkiecie Kasie Moś, i to najlepiej z którymś z braci Jeschke w parze ;)
R_321
Obserwator

Post autor: R_321 » 22 maja 2019, 23:26

Jerzy Dudek może , by się zgodził . Ostatnio widziałem go gościnnie w kilku programach . Ja na parkiecie widzę Maćka Rocka , który po klapie ,, Idola'' 2 lata temu w stacji nie ma prawie żadnej fuchy :P
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 22 maja 2019, 23:37

Lenską wraz z Cieszyńskim wolałbym jednak w AE. Natomiast tutaj może się "pokuszą" o Rokasnę Węgiel - wszak takiej osoby jeszcze nie było w naszej edycji. Wieniawa, Kajra, Lipińska też są jakkolwiek prawdopodobne mimo, że żadnej z nich nie lubię. Może znów postawią na parę i wystąpi Mróz i Bonda, ale to raczej nie realne - ci także by pasowali do AE. + dokoptują jakąś dwójkę z PM i im syknie.
SURVIVOR: IOI FAVES: NOURA | KARISHMA | DEAN
BIG BROTHER FAVES: MALWINA
annawoj1104
Activist

Post autor: annawoj1104 » 22 maja 2019, 23:43

Nie wiem czy dla Leńskiej AE nie byłaby za dużym wysiłkiem? AE moze byc bardziej ryzykowne mimo wszystko, takze wątpie.
Oby nie Węgiel, przecież to dziecko, moze za 3, 4 lata ale nie teraz...
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 22 maja 2019, 23:44

O nie, tylko nie Lipińska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”