[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Zacznijmy od tego, że to chyba pierwszy Agent z tak słabą czołówką/intrem - część gwiazd ma jakąś nazwijmy to wizytówkę, a ona tylko stoi. To z deczka żenada.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

J-Will pisze: 08 mar 2019, 0:45 Niemniej jednak chciałem napisać, że Misiek z tą bluzą PSG, którą miał na sobie w drugim zadaniu to się wstrzelił idealnie, gdyż w tym samym czasie co leciał Agent Gwiazdy to PSG dostawało baty od United i ostatecznie odpadło z LM. W związku z tym strzelę sobie typ, że Misiek zostanie wielkim przegranym tak jak PSG zostało. Oczywiście obie sytuacje to po prostu czysta przypadkowość, więc argument jest z czapy, ale kto wie, może trafię niczym Rashford karnego.
Cieszę się, bo udało mi się trafić wielkiego przegranego mimo iż ja sobie tylko żartowałem i teorię wyjąłem totalnie znikąd, ale spoko, chociaż tyle z tej edycji, która dla mnie nie była jakaś rewelacyjna, prawdę mówiąc to ostatnich trzech odcinków nawet nie oglądałem, gdyż straciłem zapał do tego.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

Nina pisze: 22 maja 2019, 22:32
spillerix pisze: 22 maja 2019, 22:30 nie wierze w to co widzę z tym ogniem... masakra :D
Keine Grenzen... ;D
Hahahaha.Też mnie urzekła ta przasna tandeta - tenogien,symbol zwycięstwa prawdziwego wojownika 😊

To mi przypomniało też jeden z finałów "Top model" z niejaka Olga Kaczyńska oraz Anna Balon, w której te wlasnie finalistki nosiły podczas pokazu nosiły coś a'la płonące pochodnie (nie pamiętam aż tak dokładnie co, bo to trochę lat temu).Czyzby ten sam producent? 😜
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Jednego produkcji nie można odmówić. Zawsze na agenta wybiorą osobę, która posługuje się poprawną polszczyzną.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

1,2 mln widzów, tyle samo co co temu, w komercyjnej lider.

https://[link zakazany]/artykul/o ... lne-wyniki
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Te dane nie napawają większym optymizmem. Jako fan chciałbym piątą edycję, jako realista to przykro się patrzy jak to demolują.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Taki dobry skład i taka sama widownia, co w zeszłym roku. Finał niestety nieudany, wszystko przewidywalne, więc jak wzrostów nie ma, to może pora na coś innego. Choć z drugiej strony 13-14% w grupie komercyjnej, to nie jest jakiś szczególnie zły wynik. Jednak jesienią Azja/Ameryka Express notowały lepsze udziały, co warto podkreślić. :) W sumie to lepiej realizowana produkcja.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bunnys
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2019, 4:06

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bunnys »

Maximus2 pisze: 22 maja 2019, 22:49
Na potwierdzenie moich słów

https://ifotos.pl/zobacz/AGENTjpg_qsraeeq.jpg
Popraw link bo nie działa.

Mnie boli że zrezygnowali z finałowego odcinka i po półfinale od razu jest odcinek w studio. Nie wiem co miał na celu ten zabieg.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Musimy pogodzić się z tym, że JV ma wizje, które nie dają oczekiwanej jakości. Jeśli znasz angielski to polecam wersję belgijską z angielskimi napisami. Odcinek zadaniowy/finałowy z 3 uczestnikami wymiótł. Kreatywność Belgów zaskakuje.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Adix2004 pisze: 28 cze 2019, 15:38 Coś czuję, że w miejscu "AE" jesienią zobaczymy "Starsza Pani musi fiknąć", a wiosną zamiast "Agenta" kolejną edycję "Ameryki Express", a z "Agenta" TVN już chyba zrezygnował.
"Agenta" mieli szansę odratować po trzecim sezonie z celebrytami (ówczesny zwycięzca "w starym stylu" aż się o to prosił) niezagospodarowanym zimowym pasmem, mniejszą liczbą uczestników (10-12 w tym formacie spokojnie wystarcza) - najlepiej z castingów, chociaż gdyby miała sprawować nad nim pieczę pani Ohme to nie wiem co gorsze, wydłużeniem odcinków do 90 minut brutto, holenderskim/belgijskim klimatem i co najważniejsze - Michałem Mikołajczakiem w roli prowadzącego. Cóż, wolano postawić na cyrki Górniak. Nie jest mi żal, że program prawdopodobnie znika z anteny. Bardziej, że powrócił do Polski w takim wydaniu.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2019, 23:50 przez 3rd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Mogliby jednak zaryzykować jedną edycje bez gwiazd - taki powrót do korzeni. Z "Big Brother" się udało to czemu z "Agentem" miałoby się nie udać?
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Być może właśnie ewentualny brak Agenta wiosną, oznacza większe przygotowania do castingów, z gwiazdami jest łatwiej i mieli to obcykane. Oby, bo szkoda porzucać ten format.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Dla mnie tak zmarnowali ten format ostatnią edycją głownie, że wcale nie szkoda. Niech juz dadza lepiej spokój na dobre to wyjdzie. Ewentualnie powrót za kilka lat znów ale w wersji ze zwykłymi osobami.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

To, że "Agenta" nie ujrzymy wiosną 2020 jest niemal pewne, ale myślę, że znowu rozstaniemy się z tym programem na dłużej, Edzia wydoiła sporo kasy, a praktycznie nic nie pomogła. Tak jak już pisałem wcześniej nie będę tęsknił za celebrycką wersją, a w przyszłości mam nadzieję, że powrócą z wersją ze zwykłymi śmiertelnikami.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

wiatriwoda pisze: 28 cze 2019, 19:19 Być może właśnie ewentualny brak Agenta wiosną, oznacza większe przygotowania do castingów, z gwiazdami jest łatwiej i mieli to obcykane. Oby, bo szkoda porzucać ten format.
To raczej proces castingowy trwa dłużej niż jego przygotowanie. W finale edycji belgijskiej doskonale pokazali na podstawie jakich parametrów wybrali Agenta. Co prawda ta osoba była średnia, ale nie spisała się najgorzej. Co do polskiej wersji, to raczej refleksja przyszła do 2-3 tygodni po, bo wątpię, żeby nie analizowano na gorąco tego co się działo. Szczerze to wolałbym edycję zwykłą, na dodatek zaczynającą się w połowie stycznia - uważam, że ramówki dalej nie gospodarują widza leniwego, zniechęconego zimnem lub wracającego ze stoku.

Edit, PS: Zgadzam się z @Medyk24, ale mam obawy, że Agent to nie Milionerzy - koszt zrealizowania edycji, a koszt Huberta i nagród jednak jest większy, więc nie wiem czy TVN będzie stać na drugi powrót.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości