[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DKL »

Może być tak, że nominacje swoją drogą, a później zaskoczenie jak ostatnio w poniedziałek.
Iza chyba boi się, że zostanie zdemaskowana przez Łukasza, który w pokoju zwierzeń powiedział, że ona nie jest sobą i ukrywa negatywne emocje, aby nikomu tym nie podpaść.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 12:03 przez DKL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Ja bym chciał by na początku areny przekazali, że zostają zagrożeni Łukasz i Magda,a reszta bezpieczna i głosujemy tylko na nich.
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

Wtedy przeciwnicy Łukasza mogliby się za bardzo zmotywować, aby na niego głosować i przez to mógłby odejść.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

dokładnie
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Ile godzin wstecz stream można oglądać?
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Nie po to produkcja przywracała Łukasza, żeby po pierwszych nominacjach go wyrzucić ;)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Ja myślę, że dla Łukania nie ma już ratunku. Dla wielu ludzi wszystko co robi, choćby to była pozytywna rzecz, jest odbierane jako negatyw i powód by na niego głosować. Stawiam, że dzisiaj Łukanio out.
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

Paweu pisze: 26 maja 2019, 12:11 Nie po to produkcja przywracała Łukasza, żeby po pierwszych nominacjach go wyrzucić ;)
Mam taką nadzieję. Tylko, że ludziom nie podoba się, że wrócił. Jakby był to ktoś inny nie mieliby z tym problemu, a że Łukasz widać jak jest.
Bartek z Łukaszem sam na sam na molo :lol:
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Od wczoraj do teraz na Decybel ostry pojazd w internecie. Jak dla mnie jest nadzieja, że poleci ona, a wtedy Izka, Radzio i Igor szczeny na podłodze i amok, bo na bank któreś z nich byłoby nominowane (Izka lub Radzio, Igor raczej nie).

A wiadomo, że cała 3 (tak jak i Decybel) nie ma szans w głosowaniu z Bartkiem i Madzią.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 12:23 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 226
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

To jest tak że mi nawet chodzi o Łukasza, chodzi bardziej o to żeby własnie rozbić trochę ta pato-grupe, dlatego lepiej niech dziś poleci Magda, wtedy może trochę pokory nabiorą, bo im sie wydaje ze sa ponad wszystkimi... Niech Łuki poleci za tydzień ok nie ma problemu, niech go wystawia do nominacji z Bartkiem, ok.Ale o to chodzi zeby w końcu dostali jakis sygnał zę nie sa tacy silni za jakich sie mają...
Izus słoneczko kochane nasze ty sie nie bój ciebie zatrzymają do finału, bo wiedza czuja w kościach ze walka z Toba to wygrana z palcem w d...
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

Bartek z Radkiem chyba na siebie nie zagłosują. Radek mówił, że z mężczyzn z nim najbardziej się lubi, bo obaj są ojcami.
Chociaż z tego, co teraz można zaobserwować Bartek coraz lepiej czuje się w towarzystwie Łukasza.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Zakładając, że łukasz nie odpadnie, to ciekawa jestem czy Bartek nominowałby go dzisiaj, jeśli tak to lipa :(
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

No prosze panna Decybel obudzila sie w swoim lozku buhaha. Ale wczoraj chodzila za Igorem, pozniej bylo widac z zewnatrz jak wchodzila do niego do lozka, kladla sie do niego ........wszyscy przy ognisku a ona tam usilnie walczyla , ale chyba Igor sie nie dal buhaha. Mysle ze to Igora sposob utrzymac ja przy sobie , bo wie jaka ona oddana chlopam to napewno nie bedzie go nominowac. Naprawde zalosnie to wyglada jak kobieta jest taka desperatka smutne i zalosne.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Zrozumcie - tak naprawdę uczestnicy i my widzowie nie mamy na nic wpływu w tym programie. To tylko taka iluzja, produkcja chce abyśmy uwierzyli, że my decydujemy. Bo istotnie zapewne widzowie decydują, ale w zasadzie produkcja może każde głosowanie ustawić według swoich potrzeb np. zadając komuś kompromitującą czynność (np. bycie niemiłym) a potem pokazanie tego na poważnie w odcinku. Ogólnie wybiórczym montażem mogą wiele zdziałać i kreować mody w głosowaniach. W końcu mogą też anulować głosowanie lub przełożyć je na kolejny tydzień, mogą robic twisty nominacyjne i tym samym chronić nominowanych z niedzieli. Praktycznie całe spektrum możliwości, które sprawia, że uczestnicy i widzowie są tak naprawdę zakładnikami Endemolu. Widzicie, że robią sobie co chcą - jak chcą to pokażą procenty, jak nie chcą to nie pokażą... Dlatego ja to wszystko traktuję z przymrużeniem oka.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 12:52 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Magda w tej swojej czapeczce wygląda jak jakiś rybak 😂 niech nie zapomni jej spakować, dzisiaj out :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”