[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ktoś tu poruszył sprawę Bartka.

Ja sam od początku nie jestem jego fanem. Od początku uważam, że gra i walczy o wygraną. Taktyka jak Tomka, tylko Tomka szybko zgubiła pewność siebie (bo już po pierwszych "zerowych" dla niego nominacjach) , a Bartek cały czas stara się być bardzo czujny i udaje mu się cały czas dobrze "ukrywać" swoje prawdziwe oblicze.

W ostatnich tygodniach trochę w moich oczach zyskał, ale nie wierzę w nagłe ot tak bez powodu zbliżenie się do Lukiego i Madzi - widzi, że jest ich coraz mniej i robi wszystko, żeby unikać nominacji, a przy okazji sam nominuje osoby, które nie są mu potrzebne do sukcesu.

W tej chwili on i Madzia są faworytami do wygranej. I jeśli Bartek wygra, to będę pełen podziwu, że 3-miesięczny plan się powiódł :)


A Izka od miesiąca jest coraz bardziej wkurzająca i coraz częściej maska jej opada. Starała się grać nieszkodliwą dla nikogo "mamusię", ale już psychika powoli siada. A i w nominacjach zrobiła się perfidna wręcz.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

@tamianka
Oleh jest mega zazdrosny, aż to nie zdrowe. Iza od początku była cwana, a kumulacja negatywnych emocji nie jest dobra dla człowieka co widać po Izie, że nominacja ją rozwaliła. Dla Łukasza to standard, wiedział że jak zostanie to go nominują.
erzuli
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:10
x 240
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erzuli »

tamianka pisze: 26 maja 2019, 22:18 @Obserwator88 a ja myślę, że ludziom oglądającym streama po prostu nie podoba się całokształt zachowania Olka. owszem, początkowo chodziło pewnie tylko o te słowa, ale teraz, gdy na co dzień widać, jak się zachowuje w stosunku do Madzi, to przeważa szalę. Łukasz to ładnie podsumował w którymś momencie - na początku związku, to powinny być motyle w brzuchu i sama radość, a nie codziennie dramy, płacz, pretensje, fochy i przeprosiny.
W 100% masz rację.. ja jak zajrzę na streama i widzę czy nawet słyszę na kamerze Oleha to wybieram inną kamerę już leszy jest staw co by nie złościć się :) mimo że mam świadomość że to program ale no ręce i nogi opadają :)
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Oleh staje się niestety coraz mniej strawny. Humorzasty, pełen pretensji zazdrośnik, który traktuje Madzię jak lalkę. Widać jak cały czas kalkuluje i gra na jej emocjach. Bardzo się dziwię, ze zbiera tak mało głosów w nominacjach, Czy ludzie są ślepi? Trudno znaleźć argumenty na jego obronę.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Izka niby poszła na molo do reszty, ale widać, że ma ich teraz gdzieś...

Luki mówi, że jest szósty raz nominowany. Prawda to? To pobiłby Kaśkę.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Nie rozumiem tych ataków na Bartka, po pierwsze już tydzień temu nominował Izę, a teraz miał jeszcze mniejszy wybór - z Radkiem ma najlepszy kontakt od dawna, w tym tygodniu dobrze się trzymał z Łukaszem i Madzią, więc zostali mu Iza, Oleh i Igor i widocznie z tej trójki najbliżej mu do Igora, bo jakby kierował się taktyką to raczej by wskazałby właśnie jego jako konkurenta do wygranej. Po za tym myślę, że nie tylko on przyszedł tam wygrać i przecież nie ma w tym nic złego, w końcu głównym założeniem jest rywalizacja między uczestnikami o wygraną. Jak dla mnie to największym graczem tam jest Igor, który manipuluje innymi, potrafi nastawić pewne osoby negatywnie do innych i bardzo wyraźne często sugeruje innym kogo nominować. Co do samych nominacji to w sumie tak mocno zdziwił mnie tylko brak nominacji od Łukasza dla Izy (chociaż może uznał, że z Radkiem ma większe szanse niż z nią, bo pewnie wiedział, że będzie nominowany) oraz to, że Radek wskazał Izę, a nie np Madzie, ciekawe czy to jakaś bardziej przemyślana strategia, czy ot tak sobie kogoś wskazał.
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 maja 2019, 17:06
x 47
x 125

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mseptember »

Jordi pisze: 26 maja 2019, 22:40
Luki mówi, że jest szósty raz nominowany. Prawda to? To pobiłby Kaśkę.
Jak dla mnie Kaśka 4, Łukasz 5 razy (chyba, że liczyć ten dodatkowy tydzień, to by było 5 i 6)
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Wydaje mi się, że oni nie doceniają Madzi i ją lekceważą. Myślą, że liczy się Igor, Bartek, a Madzia i tak nie wygra. W sumie to dobrze, bo w ten sposób unika nominowania. Nie mają pojęcia jak oceniają ją widzowie.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:32
x 95
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tamianka »

mi się właśnie wydaje, ze Iza i Bartek mieli w ostatnim tygodniu często zupełnie inne zdanie na niektóre sprawy i stawali po dwóch stronach barykady, stąd ta nominacja.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jordi pisze: 26 maja 2019, 22:40 Izka niby poszła na molo do reszty, ale widać, że ma ich teraz gdzieś...

Luki mówi, że jest szósty raz nominowany. Prawda to? To pobiłby Kaśkę.
Przechwytywanie.JPG
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

tamianka pisze: 26 maja 2019, 22:18 @Obserwator88 a ja myślę, że ludziom oglądającym streama po prostu nie podoba się całokształt zachowania Olka. owszem, początkowo chodziło pewnie tylko o te słowa, ale teraz, gdy na co dzień widać, jak się zachowuje w stosunku do Madzi, to przeważa szalę. Łukasz to ładnie podsumował w którymś momencie - na początku związku, to powinny być motyle w brzuchu i sama radość, a nie codziennie dramy, płacz, pretensje, fochy i przeprosiny.

Ironią losu jest to, że akurat Łukasz wypowiedział te słowa, bo on tam najwięcej miesza. Jak go nie było, to Madzia i Oleh zaliczyli kłótnię chyba tylko o to, że Madzia wyśmiewała się wraz z Igorem z jego fryzury. Jednak Madzia sama się wtedy do tego przyznała i przeprosiła. Dużo jest tam tych Olehowych fochów, ale czy w ostatnim przypadku Oleh nie miał racji? Madzia umawiała się z nim na randkę, a była na nią gotowa dopiero ok. 1 w nocy. Na pewno sytuacja jest trudna, bo zastanówmy się jak to wszystko wygląda w realnym świecie. Gdy ludzie wchodzą w jakąś relację, to zwykle na samym początku chcą się spotykać tylko we dwójkę, jak to na randkach bywa. Dopiero w dalszej kolejności następuje ten etap zapoznawania ze znajomymi. Tutaj jest wszystko na raz. Jeszcze się dobrze znajomość nie zaczęła, a już Olehowi przyszło się Madzią dzielić. W realnym świecie druga połówka idzie na spotkanie ze znajomymi i partner nie widzi, co się tam wyprawia, natomiast tutaj wszystko się rozgrywa na jego oczach, w dodatku mamy do czynienia z Łukaszem, który kiedyś powiedział Madzi, że w tych 10% jest hetero i że być może chciałby z Madzią "spróbować". Wiadomo, że tej zazdrości Olehowej jest za dużo, ale czasem ciężko jest zapanować nad emocjami, może jest tak jak mówili dzisiaj w tv, on nie jest pewny tej relacji.
Emikus
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:35
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Emikus »

Madzia ma jutro imieniny. Ciekawe co WB wymyśli
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Jordi pisze: 26 maja 2019, 22:40 Izka niby poszła na molo do reszty, ale widać, że ma ich teraz gdzieś...

Luki mówi, że jest szósty raz nominowany. Prawda to? To pobiłby Kaśkę.
Jest nominowany po raz piąty, ale pewnie policzył nominację dwutygodniową "wielkanocną" jako dwie.
1. wygrał z Tomkiem
2. wygrał z Karoliną
3. przegrał z rozwrzeszczanym Zającem i paroma innymi osobami
4. wygrał z rozwrzeszczanym Zającem
5. jest nominowany z Izą
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Tak z innej beczki , Angela nie wystąpiła tylko w ,, Malanowskim'' , pojawiła się na chwilę w Masterchefie (2 odc 3 sezon jak ktoś jest ciekawy :-) )
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Jordi pisze: 26 maja 2019, 22:40 Izka niby poszła na molo do reszty, ale widać, że ma ich teraz gdzieś...

Luki mówi, że jest szósty raz nominowany. Prawda to? To pobiłby Kaśkę.
Łukasz jest nominowany już 5 raz razem z dzisiejszymi nominacjami.
Tutaj tabela nominacji źródło Wikipedia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości