[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Obserwator88 pisze: 26 maja 2019, 22:20 Decybel przestała być dla produkcji opłacalna. Miała dwie próby podejścia do Igora, obie nieudane. Natomiast Łukasz miesza w najbardziej teraz lansowanym romansie Oleha i Madzi.
No to teraz sznasa dla Izabeli, jej sie moze udac z Igorem:))) moze WB ja zatrzymac a moze cos z tego wyjdzie. W koncu juz raz obok siebie sie obudzili, no i widac ze Izabela sie jakos Igorowi podoba.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

O Boziu tego to nie widziałem.

Po tym występie pogodynek powinien sam zrezygnować. Przecież on się dzisiaj już totalnie samozaorał...

Mama Ani Palacz... Mamy taką uczestniczkę? :lol:

Mama Ewy... Yyyyy Izy xD

Nie no płaczę ze śmiechu, ale to naprawdę jest beznadzieja.

Edit: Oleh znowu przyklejony do Madzi i zasnął chyba, reszta gada o niczym dalej...
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Żebrzą tylko o fajki. A WB ma ich gdzieś i bardzo dobrze. Co to ma być? Koncert życzeń? Nie zasłużyli na fajki.
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Jordi pisze: 27 maja 2019, 0:11Oleh znowu przyklejony do Madzi i zasnął chyba, reszta gada o niczym dalej...
Hahaha, a Iza jego nominację uargumentowała tym, że albo śpi, albo przytula się do Madzi, więc mamy combo :D
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

wiatriwoda pisze: 26 maja 2019, 20:38 Takiej bomby się nie spodziewałem.
Dla mnie też szok aż mi się chciało wrócić n forum i to napisać. Nie to, że mówię to z przekonaniem, ale pachnie teorią spiskową mocno.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

[TVN/TVN7] Big Brother

Jak dla mnie oni mają stanowczo za dobrze z używkami.

W kolejnej edycji muszą lepiej dobrać ludzi i naprawdę dawać niewiele używek za wielką kasę w sklepie, albo jako specjalna nagroda za naprawdę jakiś wielki wyczyn.

Oni tu tak momentami przymulają, że produkcja widzi w alko czy petach ostatnią deskę ratunku.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 96
x 134

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia »

Czasami ta ekipa się broni, jednak muszę stwierdzić, że słabość castingu (widoczna w zasadzie od pierwszego dnia) to drugi podstawowy grzech produkcji, zaraz po braku przygotowania do programu.
leszczak
Użytkownik
x 4
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: leszczak »

Dawno mnie tu nie było, więc się wypowiem. 😁 Witajcie! W kwestii alkoholu na początku się trochę wypowiem. To są młodzi ludzie, sami młodzi ludzie... Oni muszą czasem się napić i zabalowac. Sam mam te (od dziś 27) lat więc jestem mniej więcej w ich wieku i wiem, że potrzebny jest taki reset. A produkcja to wykorzystuje do nakręcenia różnych ciekawych sytuacji, które po alkoholu się tworzą. Po drugie obsada wiekowa uczestników: Nie uważacie, że bardziej kolorowo byłoby w relacjach uczestników gdyby przyszły osoby takie 60+, 70+? Znam kilka fajnych osób w tym wieku i naprawdę można z nimi konie kraść. Różnice pokoleniowe wyszłyby na jaw a z czasem przez to jakieś może kłótnie? Starsi dawaliby młodszym ciekawe rady? W BB4.1 byli starsi uczestnicy (dwoje) ale byli tak charakterystyczni, że do dziś ich pamietam 😊 Tego tu chyba brakuje, bo wszyscy mniej więcej są podobni wiekowo i mają podobne patrzenie na Świat. Przydałby się ktoś zupełnie inny, ale nie poglądowo a na przykład wiekowo.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Oto co znalazłem na temat Magdy Zając:

"Magdalena Zając ma 27 lat. Posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Magda Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania."

Yhm, właśnie widzieliśmy jak wysokie ma wymagania ;D
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

[TVN/TVN7] Big Brother

Oj Zosię z BB4 to nawet ja pamiętam. Super babcia z niej była :D

Decybel nie ma wysokich wymagań... W ogóle nie ma żadnych wymagań, bo nawet do Kuby się przez chwilę zalecała :P
DKL
Użytkownik
x 637
x 177

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: DKL »

Spostrzeżenia na temat niedzielnych nominacji:

Bartek bardzo na + za to, że w przeciwieństwie do pozostałych nie nominował Łukasza. Widać, że się polubili i spędzają ze sobą dużo czasu. Należy też pamiętać, że dwa razy stanął po stronie Łukasza, więc tym bardziej należą mu się słowa uznania. Nie zagroziło to również nominacją. Przy okazji dał do zrozumienia, że w tygodniu finałowym może być pięć osób. W sumie dobrze, bo przy trójce mieszkańców nie wiem, co byłoby do oglądania. Zwłaszcza jeżeli zostaną te osoby, które są typowane na trzyosobowy finał.

Igor – żadnego zaskoczenia nie ma. Można było się spodziewać, że nominuje właśnie te dwie osoby. Jednak nominowaniem Madzi niczego nie osiągnie. Ona ma bardzo silne poparcie widzów. Chociaż, daje się zauważyć, że przez jej relację z Olehem trochę zmalało w ostatnich dniach. Nie do końca wiadomo, jak się to dla niej skończy. Być może starczy na wygranie z Igorem, ale z Bartkiem może być ciężko. Łukasz dał mu szansę i jej nie wykorzystał.

Iza – swoich nie nominuje, a oni ją tak. Widać, jak na tym wyszła. Została przez nich zdradzona. Przy ogłaszaniu nominowanych osób oczywiście mówiła, że o tym wiedziała, ale było widać, że jest zła tylko nie chciała pokazywać, aby nie podpaść widzom. Przeczuwam, że w tym tygodniu będzie bardzo miła, aby przekonać do siebie oglądających. Jednak oni już ją przejrzeli, więc nie będzie to takie łatwe. Już teraz widać, że nie jest darzona zbytnią sympatią i sporo osób ma zamiar na nią głosować. Będzie bardzo ciekawie. Zwłaszcza, że jest nominowana z osobą, za którą wyraźnie nie przepada.

Madzia – gdyby nie nominowała Izy tylko Radka ostateczny wynik nominacji byłby bardzo zaskakujący zarówno dla mieszkańców, jak i widzów. Tylko ona i Bartek (główni faworyci do wygranej) nie byliby wtedy nominowani. Znowu byłoby dużo osób i większy wybór. Niektórzy na pewno od razu straciliby humor i wkurzyli się na taki przebieg nominacji. Być może jeszcze coś się w tej kwestii wydarzy. Chociaż z drugiej strony może i lepiej, że tak się stało. W końcu będzie starcie1:1, którego nie było od nominacji Klaudii z Radkiem. Od początku trzecia taka sytuacja.

Oleh bardzo na - za nominację Łukasza za to jak sam określił, że nie ma go w domu, nie gotuje i nie sprząta. Dziwny argument, bo w tym tygodniu Łukasza było bardzo dużo. Poza tym on już nie pamięta, z kim oprócz Madzi gotował wczorajszy obiad. Przecież był tam też Łukasz. W ogóle on ma jakiś problem z tym gotowaniem i sprzątaniem. Madzia mu się podoba, że to robi, a Łukasza nominuje, że tego nie robi. Według niego życie pod wspólnym dachem chyba polega tylko na tym, a gdzie cała reszta. I tutaj w przeciwieństwie do niego Łukasz wykazał się lojalnością wobec Madzi, nie nominując go. Widać jak Olehowi zależy na Madzi skoro nominuje jej bliskiego programowego przyjaciela. Powód nominowania Bartka beznadziejny.

Radek na - za 7 już nominację Łukasza. Co prawda można było do przewidzenia, ale przecież Łukasz pomógł mu w jego zadaniu, nawiązali lepszą relację, więcej ze sobą przebywali i rozmawiali, a ten podaje taki argument. Z Madzią w ogóle nie spędza czasu i jej mu nie będzie brakowało tylko Łukasza. Od początku programu uwziął się na niego. Wiadomo, z jakiego powodu. Łukasz w przeciwieństwie do niego powiedział coś pozytywnego, że widzi poprawę ich relacji, ale jeszcze nie jest ona na tyle zadowalająca.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Ale była dziś na widowni ta słodka przyjaciółeczka Łukasza a konkretnie Monika. Obejrzałem sobie jej instagram, aby przyjrzeć się bliżej jej biustowi, którego zarys pierwszy raz ujrzałem w "BigBrother Nocą" i od którego momentalnie zrobiło mi się gorąco :P Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiać na wizji :)
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Czyli mamy dodatkowych kilka dni z Łukaszem. Miła niespodziewajka, chociaż dochodzę do wniosku, że przegrana z decybelem byłaby (po prostu) czymś zgoła nieetycznym. Przesadzam? Może. Aha, piję teraz winko: trzymaj się Łuki i zabaw przez chwilkę (przynajmniej) kontekstem. Jeszcze cosik - powaliła mnie na łopatki sytuacja nominacyjna oleha/obleha. Ktoś (po tym nominacyjnym obnażeniu, kolejnym) będzie miał co nieco do zobaczenia (przeczytania?) po programie. No i ta argumentacja. Uwielbiam takie absurdziki... Bustram, była - też ją od razu poznałam, zdenerwowana trochę, a może mi się wydawało :)
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Bustram, ona zdaje się nie ma chłopaka. Ok, spadam :)))
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

bustram pisze: 27 maja 2019, 1:57 Ale była dziś na widowni ta słodka przyjaciółeczka Łukasza a konkretnie Monika. Obejrzałem sobie jej instagram, aby przyjrzeć się bliżej jej biustowi, którego zarys pierwszy raz ujrzałem w "BigBrother Nocą" i od którego momentalnie zrobiło mi się gorąco :P Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiać na wizji :)
Zapodaj tego insta ;D :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”