[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite » 31 maja 2019, 14:07

Widać, że zadanie żyje już własnym życiem i nawet produkcja nie ma na nie wpływu.
WB chciał "dymy", stad Łukasz-kapłan, pomysł z obalaniem Igora,podziałami itd. no przecież wiedzieli, że to się źle skończy.
Za daleko to wszystko zaszło. A faworyzacja plemienia Łukasza, darmowe jedzenie, pizza, to jeszcze bardziej ich podzieli.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 31 maja 2019, 14:09

Tylko plemie Łukasza nie jest faworyzowane, bo nic do tej pory nie dostali. Śniadania nie mogli sobie nawet zrobić. Teraz na obiad pierogi dostali.
Sansa
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Sansa » 31 maja 2019, 14:10

Póki co to pato plemię jest "faworyzowane" przez dostęp do ognia, pożywienia i schronienia. :rolleyes:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 31 maja 2019, 14:11

I jeszcze dostali pierogi, czyli to czego nie jedli praktycznie 2 miechy.
zetmarek
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek » 31 maja 2019, 14:13

Zgadzam się z tym, że Łukasz się dobrze bawi. A co ma robić? Tworzyć tam jakąś martyrologię? Daleko mu do bycia idealnym, ale co, czy to czyjś obowiązek być idealnym? Z kolei Igor i Radek wydają mi się być zniewoleni przez potencjał własnych umysłów. Nie dają sobie rady z podjęciem gry w ten sposób, żeby też się bawić. Oni wydają się na serio mocno sfrustrowani. To nie jest ich gra. A Iza wie, że leci. I pewnie ma już to wszystko gdzieś.
Dominika19
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 31 maja 2019, 14:22

Śmieszy mnie komentarz,że Maciek ''nie wytrzymał''.Maciek był tak "wrażliwy,"że nie wytrzymał samego faktu nominacji, musiał swój stres wyładować alkoholem i wyzwiskami i pogróżkami skierowanymi wobec Łukasza.Być może terapia u dobrego psychiatry pomogłaby mu w kontroli nad emocjami? W realnym życiu za zachowanie np. w miejscu pracy takie jak Igora czy Kuby panowie mieliby duże nieprzyjemności. W realnym życiu ktoś taki jak Igor byłby postrzegany jako totalny burak, który nie umie wymówić zdania poprawnie , a w towarzystwie brak mu elementarnej ogłady.
Łukasz ma niby dbać o emocje niezrównoważonego i dwulicowego Oleha ?Niby czemu?Po ostatniej dobie już wie na pewno,że prawdziwy jest Oleh opowiadający o gwałcie wobec Madzi a nie romantyczny zakochany biedaczek z poprzedniego tygodnia.Poza tym Łukasz miał przyjazne sobie osoby w tym programie-Madzię,Justynę, Kasię a brak sympatii pato grupy to w sumie komplement..
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 31 maja 2019, 14:30

Kurna ludzie to jest zabawa ... Nowe plemie dostało dary i rozkminialo jak się wymienić, Madzia chciała oddać swoją kielbe bo myślała że nic nie mają...zaproponowali kiełbaski potem piwo ok ale nie panoszyli się z tym co mają. Czy ktoś oglądał streama wczoraj w nocy jak Radek przyniósł ptasie mleczko i jedli po półtorej porcji a spokojnie można by się podzielić i w dodatku jedli to na widoku....Nowe plemie leżało, nie komentowalo A oni och ach ech jak mi cukru brakowało, nawet napawali się piwem które dostali...Jak kula w plot bo nikt z nowego plemienia nie ubolewal nad tym....A oni tylko czekają na %
zetmarek
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek » 31 maja 2019, 14:39

Ja chciałbym zobaczyć spojrzenie Igora jak w przyszłym tygodniu będzie nominowany razem z Łukaszem. Bo prawdopodobnie stopniowo zacznie do niego docierać co to dla niego będzie oznaczało i w przyszłym tygodniu można się spodziewać malowniczych zachowań.

Moim optymalnym zestawem nominacji byłby: Igor + Oleh i przeciągnięcie Igora jeszcze przez następną niedzielę, ale na obecną chwilę nie wydaje się to możliwe.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 31 maja 2019, 14:40

ejulia pisze:
31 maja 2019, 14:30
Kurna ludzie to jest zabawa ... Nowe plemie dostało dary i rozkminialo jak się wymienić, Madzia chciała oddać swoją kielbe bo myślała że nic nie mają...zaproponowali kiełbaski potem piwo ok ale nie panoszyli się z tym co mają. Czy ktoś oglądał streama wczoraj w nocy jak Radek przyniósł ptasie mleczko i jedli po półtorej porcji a spokojnie można by się podzielić i w dodatku jedli to na widoku....Nowe plemie leżało, nie komentowalo A oni och ach ech jak mi cukru brakowało, nawet napawali się piwem które dostali...Jak kula w plot bo nikt z nowego plemienia nie ubolewal nad tym....A oni tylko czekają na %
Pięknie ujęte! Brawo!!
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 31 maja 2019, 14:40

Łukasz mówi, ze mogą go dać na zakupy. Pewnie mu przeszło przez myśl by nie wziąć im specjalnie fajek, hahaha Ale by była burza. Bartek mówi, ze ma prawo tak zrobić, ale ze później będzie masakra dla niego. Pewnie ulegnie i jak będzie rozsądny budżet to weźmie. Ale jak znowu dadzą 500 zł to myśle, ze im nie weźmie fajek.
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 31 maja 2019, 14:41

balarion- twoja niechec do Lukasza to az bije przez monitor :o Opanuj sie. Lukasz to czlowiek ktorego sie albo lubi albo nie. On jest w programie. Radek; Igor, Olo i Iza chyba ostatnio o tym zapomnieli. :( Poza tym Kuba nie wylecial przez Lukasza- wylecial przez rasistowskie teksty. Maciej i tak by wylecial bo to czlowiek impulsywny.
Kaja_LX
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaja_LX » 31 maja 2019, 14:41

:evil: IGOR - Bullying i pogróżki zemsty na Łukaszu po wyjśćiu z programu :evil:

Olek: "Jak na niego patrze już mnie drażni" (O Łukaszu)
Radek "No nic nie musi robic"
Igor :"Ma taki face niewyjściowy"
Igor "Kazdy w big brotherze byl spoko ziomek, a taka muja jedna się wtrąci i sie panoszy"
(...)
Igor "Jak ktos jest dla mnie kurwą to ja jestem podwójnie" (w wideo 07:15)
"Jak czterech mnie kopało to ja ich psychicnie dojezdzalem zeby mocniej dawali"
Iza: "Ale co takiego on Ci powiedział?"
Igor: "Nic ale się marszczy"
Igor "Ja mam u mnie w miescie ludz i ktorzy jak mnie widza to patrza w drug a strone. Bo wiedza ze zderzenie ze mna to jak zderzenie z tirem." "Ja potrafie czekać rok czasu na zemste. WIecie o ktora osobe chodzi. PO wyjsciu z programu ja robie sobie przelot. WIecie o co chodzi. I potem wam opowiem historie. Mam z moim przyjaielem ustalony gameplay na to wszystko takze osobnik bedzie rozlozony na lopatki"

Link do nagrania :redface: :redface: :redface: :redface: :

https://streamable.com/7mt7j
Ostatnio zmieniony 31 maja 2019, 14:48 przez Kaja_LX, łącznie zmieniany 3 razy.
typeO
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 31 maja 2019, 14:43

Wspominając o Maćku zapominacie co było prawdziwym początkiem konfliktu. Zaczęło się od niedotrzymqnia obietnicy produkcji, która się zobowiązała zwrócić im wszystkie produkty spożywcze na drugi dzień, gdy się powstrzymają wcześniej od konsumpcji. W tle była też Kaśka i jej filmik od mamy. Maciek wkurzył się przede wszystkim brakiem alkoholu obiecanego od produkcji. To było zarzewie - potem dodał resztę. Wniosek - wtedy moim zdaniem też produkcja popchnęła ich do konfliktu, bo była propozycja, żeby nie pić tej małej ilości, bo miało być więcej i niedotrzymano umowy. Śmiem twierdzić, że gdyby nie stawiano na konflikt, sprawa Maćka rozeszłaby się po kościach. W programie o 20 przedstawiono to inaczej - nie wspomniano o umowie. Świadczy to tylko o tym, że cały czas produkcja liczy na konflikty i tylko w tym widzi oglądalność. I żeby się nie przeliczyła, bo ciężko patrzeć na te gęby wykrzywione nienawiścią. Zadanie się skończy, ale czy to nie zostawi śladów? Niektórzy się za bardzo nakręcili.
Dominika19
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 31 maja 2019, 14:49

Kaja_LX pisze:
31 maja 2019, 14:41
Olek: "Jak na niego patrze już mnie drażni" (O Łukaszu)
Radek "No nic nie musi robic"
Igor :"Ma taki face niewyjściowy"
Igor "Kazdy w big brotherze byl spoko ziomek, a taka muja jedna się wtrąci i sie panoszy"
(...)
Igor "Jak ktos jest dla mnie kurwą to ja jestem podwójnie" (w wideo 07:15)
"Jak czterech mnie kopało to ja ich psychicnie dojezdzalem zeby mocniej dawali"
Iza: "Ale co takiego on Ci powiedział?"
Igor: "Nic ale się marszczy"
Igor "Ja mam u mnie w miescie ludz i ktorzy jak mnie widza to patrza w drug a strone. Bo wiedza ze zderzenie ze mna to jak zderzenie z tirem." "Ja potrafie czekać rok czasu na zemste. WIecie o ktora osobe chodzi. PO wyjsciu z programu ja robie sobie przelot. WIecie o co chodzi. I potem wam opowiem historie. Mam z moim przyjaielem ustalony gameplay na to wszystko takze osobnik bedzie rozlozony na lopatki"

Link do nagrania:

https://streamable.com/7mt7j

Zupełnie jak tekst recydywisty z więzienia :rolleyes: Oby ta wypowiedz pojawiła się w programie. Powinien wylecieć, przecież ewidentne o czym mówił.
Co do zakupów-niezły twist, jakby w ogóle nie było opcji kupienia papierosów i %
zetmarek
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek » 31 maja 2019, 14:50

Tego typu dialogami nie ma się co nadmiernie przejmować, to tylko słowa. Zresztą w razie czego Igor w pierdlu jakoś da sobie radę, najwyżej znowu będzie narzekanie, że państwo nie dba o sportowców.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”