[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 02 cze 2019, 15:18

Pamiętam jak Łukasz wyszedł z domu WB i poszedł na wywiad - powiedział tam, że wieczorem musi się spotkać z Pawłem i wszystko mu wyjaśnić, bo jest podobno zazdrosny. Pomyślałem wtedy WTF ? Inteligentny facet filozof miałby być zazdrosny o geja ? Przecież gołym okiem było widać, że relacja między nim a Justyną była czysto koleżeńska. Przyszedł wieczór, Łukasz zaczął się tłumaczyć, czym mnie rozśmieszył i tylko czekałem na reakcję Pawła aż powie "daj spokój chłopie". PsychoPawełek zamiast tego odrzekł z poważną twarzą: "wiem, że jesteś gejem ale jestem zazdrosny o te 10%". I już wtedy mi się zapaliła czerwona lampka. Potem wszedł do domu WB i obnażył swoje psychozy już w pełnej okazałości - było mi żal Justyny, no ale skoro ona uważa, że jest okej to niech sobie będą razem. Wyszli z programu i myślałem, że więcej takich kuriozalnych sytuacji nie będzie, a tu proszę: Oluś zaczął świrować. Ja bym ich wszystkich odesłał do psychiatryka i w końcu ulżył tym biednym dziewczynom.
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 02 cze 2019, 15:25

@bustram Z jednej strony racja, Pawełek i Oleh są zbyt zazdrośni, ale w przypadku Łukasza w ogóle nie byłoby tego problemu, gdyby nie zaczął dla jaj, czy dla sensacji gadać, że w tych 10% jest hetero i że chciałby spróbować z kobietą. Skoro coś takiego powiedział, to inni faceci mogą w jakimś stopniu widzieć w nim konkurenta. Przez jakiś tam czas widzą, jak Łukasz przytula się z ich dziewczynami, gada, dowcipkuje, a potem słyszą: hej ja chce może spróbować z kobietą. Nawet osoby, które nie mają tak dużego problemu z zazdrością mogłyby się poczuć lekko zmieszane.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 02 cze 2019, 15:28

Obserwator88 pisze:
02 cze 2019, 15:09
W tym trójkąciku każdy ma coś za uszami. Jednak w przypadku Madzi to tutaj bardziej okoliczności zawiniły. Nie wiadomo jakby się zachowywała w realu, gdyby była zaangażowana w związek.

Oleh za często się obraża, gdyby trochę odpuścił, to każdemu by to wyszło na dobre. Takie obrażanie się ukazuje niepewność siebie.

Problemem są tutaj warunki w jakich się znaleźli. W realnym świecie świeżo upieczony chłopak nie musiałby się od razu mierzyć z koniecznością ”dzielenia się” swoją dziewczyną. Tutaj wszyscy mieszkają na kupie, więc on ciągle musi obserwować, jak Madzia z jednym gdzieś pójdzie, z innym się przytuli. Teoretycznie nie powinien być zazdrosny o geja, jednak Łukasz też dużo namieszał mówiąc, że w 10% jest hetero i że może chciałby z Madzią spróbować. Poza tym Oleh pewnie chciałby być dla Madzi tym najfajniejszym i żeby to z nim spędzała najwięcej czasu.

Konflikty się zaczęły wraz z wejściem Łukasza. Trzeba przyznać, że on też nie jest krystaliczne dobry i bywa wredny. Na początku sam był o Madzię zazdrosny, tak jak teraz Oleh jest zazdrosny o niego. Nie pamiętacie już, jak wymuszał na Madzi deklarację, że jest dla niej numerem jeden? Widzi, że jego obecność szkodzi tej kulawej relacji, ale mimo wszystko ciągle węszy, doradza. Wczoraj sugerował, że Olehowi wcale nie musi chodzić o niego, tylko o brak seksu.

Ze związku Madzi i Oleha i tak nic nie będzie, więc nie ma co za bardzo tego przeżywać. Na chwilę obecną Madzia powinna zrobić sobie przerwę od tej relacji. Takie jest moje zdanie.
Co to znaczy że konflikty zaczęły się po wejściu Łukasza??? Po pierwsze Łukasz jest homo, po drugie koleś powiedział że kocha a ciągle ja gnębi jaką by nie była, nie jest z gruntu zła a on ja gnębi i to w tv ku***, sorry, trochę szacunku to jest kovieta, jak mówi Bartek sytuacja z kurtka...na początku znajomości facet przenosi góry dla kobiety a on nawet teraz szacunku nie zachowuje to co będzie później bez kamer....W jej przypadku na szczęście nic bo ma przyjaciół i jej pomogą...za to jejku się coś uwidzialo co on myśli że jak wyjdą z domu to coś zdziała??? Niech wraca na ta swoją Ukrainę, woń!!! Bardzo mnie dziwi że TVN nic w tej sprawie nie robi...tyle się mówi o przemocy wobec kobiet nie tyle fizycznej co psychiczne, a oni tym swój program rozkręcaja, to dopiero jest ból, powiedzmy szczerze oni powinni to wywalić na zbity pysk, tak jak Kubę, który połowy tego zła nie uczynił w tym programie co Obleh
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 02 cze 2019, 15:39

@ejulia Przyznałam rację, że Oleh za często się obraża na Madzię, że to żle na nią wpływa i że powinna zrobić sobie od niego przerwę. Tak naprawdę dopiero po programie można by było stwierdzić czy coś z tego będzie. Tutaj warunki są niesprzyjające. Nie oglądałam tego tygodnia, więc nie widziałam tego, jak źle się do niej odnosi, gdybym to widziała to pewnie moja wypowiedz miałaby jeszcze bardziej negatywny wydźwięk. "po pierwsze Łukasz jest gejem" - no ale zapomniałaś jak mówił, że w 10% jest hetero i że w sumie to chciałby spróbować z Madzią? Jak już mamy sprawiedliwie oceniać to trzeba przyznać, że przed swoim wyjściem Łukasz też chciał mieć Madzię dla siebie, był o nią zazdrosny, a w BB nocą powiedział wprost, że może chciałby z nią spróbować.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 02 cze 2019, 15:41

Obserwator88 pisze:
02 cze 2019, 15:25
@bustram Z jednej strony racja, Pawełek i Oleh są zbyt zazdrośni, ale w przypadku Łukasza w ogóle nie byłoby tego problemu, gdyby nie zaczął dla jaj, czy dla sensacji gadać, że w tych 10% jest hetero i że chciałby spróbować z kobietą. Skoro coś takiego powiedział, to inni faceci mogą w jakimś stopniu widzieć w nim konkurenta. Przez jakiś tam czas widzą, jak Łukasz przytula się z ich dziewczynami, gada, dowcipkuje, a potem słyszą: hej ja chce może spróbować z kobietą. Nawet osoby, które nie mają tak dużego problemu z zazdrością mogłyby się poczuć lekko zmieszane.

A czy kogoś pytano o orientację czy tylko Łukasza??? Może tak chlapnal bo nie chciał się przyznać??? Na początku zaprzeczył że jest gejem...prawdziwy facet zazdrosny jest o 10 % i my się o tym rozpisujemy, naprawdę??? Igor nie jest gejem a jak Magda się do niego przytuliła to Oleg jazdy nie robił...dajcie spokój, naprawdę
zetmarek
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek » 02 cze 2019, 15:42

Ale co miałby na obecnym etapie zrobić TVN?

Justynie najwyraźniej zachowania psychoPawełka nie przeszkadzały nadmiernie. Gdyby miała potrzebę uwolnienia się od niego, to BB był do tego świetną okazją. Upiekłaby dwie pieczenie na raz, przyszła tu przecież po zasięgi, a przy okazji wyzwoliłaby się z psycho-układu. Jak poprzedni chłopak Justynę zostawił samej sobie, chyba dość dobrze to zniosła.

Madzia ma pełne możliwości aby powiedzieć Olehowi bye-bye. TVN ma to za nią zrobić? No chyba nie. Może przy preselekcji na castingach były właśnie preferowane dziewczyny z tendencją do takiej poddańczości, bo łatwiej takimi manipulować.
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 02 cze 2019, 15:44

Tak i na wizji niszczenie dziewczynie psychiki. Gdzie robi to perfidnie i każdy z mieszkańców to widzi.
Margo205
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Margo205 » 02 cze 2019, 15:48

Radzio i Łukanio się przepraszają w kuchni.
kuba26
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 » 02 cze 2019, 15:48

Ale przecież Oleh sam powiedział, że nawet gdyby to nie był Łukasz a jakaś koleżanka to on też byłby zazdrosny...
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 02 cze 2019, 15:48

@ejulia znowu muszę sprostować - wyraźnie słyszałam jak Oleh mówił kiedyś Madzi, że był zazdrosny o jej przytulanie z Igorem i nie wie co się z nim dzieje, bo nigdy wcześniej tak nie miał (choć to pewnie już sobie dodał). Dlatego można stwierdzić, że Oleh nie jest zazdrosny jedynie o Łukasza. Gdy mężczyzna widzi, że inny facet stworzył z jego dziewczyną dość bliską relację, a potem słyszy, że ten facet nie jest tak do końca gejem i chce spróbować z kobietą, to może być przynajmniej confused z tego powodu. Poza tym ty ciągle zapominasz, że Łukasz sam powiedział w programie, że chciałby z Madzią spróbować. Nie wiem po co to wypierasz ze świadomości.
mina2019
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 02 cze 2019, 15:51

@Obserwator88 czyli wg Ciebie gdyby Łukasz był w 100% gejem, to wszystko byłoby w porządku?
Czyli wg Ciebie kobiety powinny przyjaźnić się wyłącznie z gejami i to stuprocentowymi :o
Bo jeśli facet jest w 10 % hetero to już nie wolno ?
A co jeśli jest hetero w 100 %, to już chyba szlaban na amen :lol:
Powinnam to sobie przemyśleć, bo mam przyjaciół facetów, którzy w 100% są hetero ;D
Ale może jednak nie, bo mój mąż nie widzi w tym żadnego problemu.
Problem chyba leży po tej stronie, która ma problem, czyli po stronie Oleha i Pawła ...
Jak wyjdą z programu, to Oleh będzie miał zderzenie nie tylko z gejami przyjaciółmi Madzi ale i hetero.
To chyba wtedy będzie jatka ...

@bustram - odnosząc się do Twoich ostatnich słów, to patrząc z perspektywy,
może taki był właśnie zamysł produkcji w doborze uczestników :lol:

Wydaje mi się, że od dłuższego czasu wszystko wymyka się spod kontroli.
Łukasz biedny znowu się tłumaczy z zadania prasłowiańskiego, a Iza nie ma żadnych wyrzutów.
Ja nie wiem jakich argumentów musiałby użyć Łukasz, żeby wszyscy przeszli do jego plemienia.
Produkcja zrobiła to chyba celowo, wiedzieli, że na bank nie wszyscy do niego przejdą.
Obserwator88
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 » 02 cze 2019, 16:02

@mina2019 Oczywiście każdy sobie życzy takiej relacji jaką masz Ty i Twój mąż, bo to jest właśnie zdrowe podejście. Niestety z obserwacji mojego otoczenia wynika, że coś takiego nie zdarza się zbyt często ( podkreślam - przynajmniej w moim otoczeniu). Dostrzegłam jedynie, że warunki są niesprzyjające, ponieważ Oleh nie jest jeszcze pewny tej relacji, a od początku musi się mierzyć z mieszkaniem na kupie. Nie każdy umie zapanować nad takimi emocjami. Czasem trzeba się tego nauczyć, innym razem udać się z takim problemem na terapię. Jak wyjdą z programu, to pewnie w ogóle nie będą razem, więc nie ma co nawet gdybać.
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 02 cze 2019, 16:06

Jak to TVN wziął do programu to np ws powinna mu uświadomić że tak się kobiet nie traktuje....niech biorą odpowiedzialność za swoje wybory co to ma być za wykrywanie mieszkańców o ich relacje...jednych to obchodzi innych nie
ejulia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia » 02 cze 2019, 16:11

kuba26 pisze:
02 cze 2019, 15:48
Ale przecież Oleh sam powiedział, że nawet gdyby to nie był Łukasz a jakaś koleżanka to on też byłby zazdrosny...
A Ty byłbyś o koleżankę to jest normą???? Poza tym to dom BB gdzie ludzie są odcięcie przez 2 miechy od kogokolwiek...to też może budzić różne zachowania NORMALNY człowiek zdaje sobie z tego sprawę, dlaczego za rasistowskie treści ktoś jest traktowany jak Kuba, a uważam że to był głupi żart, a za permanentne poniżanie kobiety nie ma żadnych konsekwencji... I to oglądają m , in mali chłopcy i to dla nich wzór...
oitnb61
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 02 cze 2019, 16:12

Olek powiedział, że nawet byłby zazdrosny o koleżankę Madzi. I było to wczoraj chyba nawet. To nie jest całkowicie normalne, w zasadzie w ogóle nie jest normalne, bo zazdrość zazdrością ale nie do tego stopnia. Robi dziewczynie wyrzuty o wszystko, lubi kiedy zaczyna płakać. Osoba która kocha w żartach pokazuje fucka, pokazuje gest poderzniecia gradla, pisze SMIERC na szybie i dogaduje na każdym kroku? Plus pozwala żeby obgadywano ją?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”