Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 02 maja 2019, 11:04

niedziela, 2 maja 1999 r.
ORT 1
5:55 Film fab.
7:05 "Muzykanci z Bremy"
7:25 Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie
8:00, 13:00 Wiadomości
8:15 Dopóki wszyscy w domu
8:50 Notatki
9:05 Gwiazda poranna
10:00 Dla wojskowych
10:30 Graj, harmonio
11:00 Film fab. "Zwolnijcie Willego"
12:35 Film "Śladem muzykantów z Bremy"
13:15 W świecie zwierząt
13:55 Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. Rosja - Białoruś
15:30 Sport
16:30 Jerałasz
16:40 Film fab. "Dzielna siódemka"
19:00 Czas
19:35 LIK-99
21:40 Taniec życia "Bal"
RTR
6:00 Filmy anim.
6:35 50x50
7:30 Kreskówki
8:00 Witaj, kraju
8:35 Sam sobie reżyserem
9:00 Telegra
9:45 Film anim.
10:00 Rosyjskie lotto
10:40 Świat książek
10:55 Serial "Tajemnica Sahary"
12:00 Wiadomości
12:30 Tydzień władzy
13:00 Wieczór twórczości W. Diewiatowa
14:40 Komedia "Walc złotych cieląt"
15:55 Piłka nożna
18:00 Zwierciadło
19:00 Koncert W. Miguli
20:45 Mądrość 22
21:40 Oddział dyżurny
22:05 Film "Ojciec gospodarz"

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 03 maja 2019, 11:48

poniedziałek 03.05.1999 r.
ČT1 PRAGA
6:00 Poranek z CTV
8:30 Sezamie, otwórz się!
9:05 Losy gwiazd
9:25 Oczarowanie
10:15 Dotyk anioła
11:00 Sama w domu
12:05 Wydarzyło się
12:20 Spotkania z ekranem
12:40 Poszukiwanie straconego czasu
13:00 Humor czeski
13:45 Kalendarium
14:00 Obiektyw
14:30 Piramida - konkurs
15:00 Krok po kroku
15:25 Przygody XX wieku
16:05 Zaczarowane przedszkole
16:35 Pomagajmy sobie
17:00 Labirynt - konkurs
17:30 AZ - quiz
18:00 Wiadomości regionalne
18:15 Legenda Kung-Fu
19:00 Dobranocka
19:15 Wiadomości
20:00 Życie na zamku
21:00 Podróżomania
21:30 Wtedy i teraz
22:00 Wiadomości Plus
22:25 Na krawędzi
23:10 Francuskie interview
0:15 Tygodnik Ekonomiczny
0:30 Echa sportowe
NOVA
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 B. J.
9:25 Kierunek Południe
10:15 Kanion pełen złota - film czeski
11:05 Matlock
12:40 Dallas
13:30 Tak płynie czas
14:15 Szkoła złamanych serc
15:10 Karny - magazyn
15:50 MŚ w hokeju: Czechy - Japonia
18:30 Pogoda
18:35 Esmeralda
19:30 Wiadomości
20:00 Do-re-mi
20:55 Kobra 11
21:50 Strażnik
22:45 Akta X
23:35 MŚ w hokeju (skrót wydarzeń)
23:50 Dama w błękicie
0:40 Opowieści z krypty

źr. Kronika Beskidzka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 04 maja 2019, 19:04

Československy Rozhlas a Televize — Morawska Ostrawa
poniedziałek 04.05.1959 r.
15:30-17:15 III etap Wyścigu Pokoju
18:35 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 „Optymistyczna tragedia” – sztuka teatralna
wtorek 05.05.1959 r.
16:00-18:00 IV etap Wyścigu Pokoju
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik ostrawski
19:30 Pół godziny z pracownikami służby zdrowia
20:00 „U nas i u was” – widowisko estradowe
21:45 Dziennik ostrawski
22:15 Nadzwyczajny reportaż z Wyścigu Pokoju
środa 06.05.1959 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
19:00 Dziennik
19:30 Z kamerą po kraju
20:00 Film produkcji czsł. „Daleka droga”
22:15 Z Wyścigu Pokoju
czwartek 07.05.1959 r.
15:30-18:00 V etap WP
18:00 Zaczarowany dywan
19:00 Dziennik
19:30 Film krótkometrażowy
20:00 Sztuka teatralna
22:15 Z Wyścigu Pokoju
piątek 08.05.1959 r.
15:00-18:00 VI etap WP
19:00 Dziennik
19:30 Komentarz międzynarodowy
19:45 Program tygodnia
20:00 Widowisko estradowe
22:15 Z Wyścigu Pokoju
sobota 09.05.1959 r.
15:00-17:45 Bezpośrednia transmisja z VII etapu Wyścigu Pokoju
18:45 Dziennik
19:00 Opera Smetany „Libuse”
niedziela 10.05.1959 r.
10:00 Program dla dzieci
15:40 Mecz międzypaństwowy CSR – Irlandia
19:00 Dziennik
20:00 Film produkcji radzieckiej
22:15 Z Wyścigu Pokoju

źr. tygodnik Nowiny
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 05 maja 2019, 21:02

sobota 05.05.1979 r.
Telewizja radziecka

7:00 Program informacyjny "Czas"
7:40 Gimnastyka poranna (kolor)
8:30 Wystawa "Buratino" (kolor)
9:00 Program dla rodziców
9:30 Rady i życie
10:00 Program muzyczny "Poczta poranna"
10:30 Dzisiaj - Dzień drukarza
11:15 Poezja młodych
12:00 Puchar ZSRR w hokeju. W przerwie: losowanie "Sport Loto"
14:15 Program "Zdrowie"
15:30 Życie nauki
16:00 Piłka nożna. Reprezentacja ZSRR - Reprezentacja CSRS
17:50 W świecie zwierząt
19:10 "Wielka Ojczyźniana" - epopeja filmowa, 1. odc.: "22 czerwca 1941 r."
20:00 Program informacyjny "Czas"
20:35 Nad szerokim Dnieprem. Pieśni P. Majborody
Dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej

źr. Gazeta Współczesna Białystok
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 18 maja 2019, 13:51

niedziela, 18.05.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

WIADOMOŚCI: 8:25, 12:00, 19:30, 23:05
8:30 Studio Przyjaciel
10:30 Losowanie Sportki
10:40 Jaroslav Dietl: Mężczyzna na Ratuszu - serial TVCS (7)
11:45 Radar
12:20 Auto-moto rewia
13:00 Witkowice 1986 - międzynarodowy mityng w gimnastyce sportowej mężczyzn i kobiet
14:55 J. Ptackova: Ucieczka do wiosny - teatr
16:00 E. Hofman prezentuje filmy animowane
16:50 W starym kinie: Pieśń o drzewie i róży - film czeski
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Jaskółeczki
18:30 Piosenki z echem - program rozrywkowy
19:10 Tydzień w kulturze
20:00 Chwila poezji
20:05 D. Makovicka: Diabelskie pieniądze - teatr (2)
21:10 Jan Sverma - program dokumentalny
21:40 Muzyka nowego życia - R. Drejsi i L. Podest
22:20 Bramki, punkty, sekundy
22:35 To nie są tylko słowa - program literacki
PROGRAM 2
10:00 Tatrzański slalom wodny
11:10 Ruch dla zdrowia
11:15 Maj w przyrodzie
11:45 Światy życia - francuski serial przyrodniczy
14:55 Wiadomości
15:00 Popołudnie sportowe: Żużlowe Mistrzostwa Świata, od godziny 15:55 Wyścig Pokoju - XI etap. Halle - Karl-Marx-Stadt
17:15 Studio B
17:55 Młodość i kultura - o problemach wolnego czasu młodzieży
18:10 Antena
18:30 Studio dobrych pomysłów
19:20 Wieczorynka: Jaskółeczki
19:30 Wiadomości
20:00 Stare znane melodie
20:35 Ze skarbów galerii narodowej
21:00 Aktualności
21:20 Trzy razy z J. Valą: Król Szumaw - czeski film przygodowy

Źr.: Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 24 maja 2019, 13:40

środa 24.05.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1
WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 22:45
9:00 Program dla szkół: Nauczanie początkowe (kl. I)
9:20 Program dla przedszkolaków
9:55 Spojrzenie w lustro (serial francuski - 2.)
10:55 Dzwon z Czarnobyla (radziecki film dokum.)
11:55 Lekarz i ty
12:05 Książka dla ciebie
12:10 Teletekst
16:25 Rentgen czy komputer?
16:55 Świat socjalizmu
17:20 Teletekst
17:35 Ból (5)
18:00 Notes (cykl oświatowy)
18:20 Wieczorynka: Mała czarownica
18:30 Azymut (magazyn wojskowy)
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Sołuńscy bracia (teatr TV - cz. 2-ostatnia)
21:25 Robot (japoński film dok.)
21:45 Miss piękności 1989 (relacja z wyborów z Moskwy)
PROGRAM 2
15:30 Praktycznie rzecz biorąc (cykl dla kl. II szkół średnich)
16:00 Piątka za oszustwo (radziecki film dla dzieci)
17:15 Piosenki ze Studia B
17:30 Minuty dnia
17:40 Dla młodych widzów: Vega
18:40 Książka dla ciebie
18:45 Okręgowy Magazyn Sprawozdawczy
19:05 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Mała czarownica
19:30 Wiadomości
20:00 Dziesięć minut dla ciebie
20:10 AC Mediolan - Steana Bukareszt (mecz PEMK w piłce nożnej)
22:05 Aktualności
22:20 24 godziny na świecie
22:35 Myśli, ludzie, świat

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 maja 2019, 20:24

środa, 28.05.1969 r.
Telewizja radziecka
15:15 "Marsylianka" - premiera spektaklu muzycznego
16:00 "W imię szczęścia na ziemi". Program dla młodzieży szkolnej
16:30 Przed Dniem Pogranicznika. Almanach telewizyjny
18:30 "Czas"
19:15 Program lokalny
20:15 W eterze - młodość!
21:15 Mistrzostwa Świata w szachach

źr. Gazeta Białostocka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 01 cze 2019, 20:26

czwartek 01.06.1989 r.
Centralna Telewizja ZSRR
Program 1

4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wyspa pomyłek” – film anim.
7:00 Gra W. Krugłow (domra)
7:25 Film dokumentalny
7:50 „Na sesji Rady Najwyższej ZSRR”
8:00 Mistrzostwa świata w piłce nożnej – mecz eliminacyjny: ZSRR – Islandia
9:40 „Godzina dla dzieci” – w pr. lekcja jęz. ang.
10:40 Koncert W. Krajniewa i Litewskiej Orkiestry Kameralnej pod dyr. S. Sauliusa
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:40 „Zaproszenie do podróży” – audycja z Zaporoża
14:10 Filmy dokumentalne z okazji Dnia Dziecka: „My, artyści”, „Nie odchodź, szczęśliwa chwilo”, „Rozmyślanai o dziecięcym teatrze”
15:30 „Do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
16:15 „Teleeko” – mag. wiedzy ekonomicznej
16:45 Dziś na świecie
17:00 Film animowany
17:30 Filmy z Andriejem Mironowem: „Przeznaczenie”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „W Krasnej Pałacie”
20:40 Dziś na świecie
20:55 „Panorama jazzowa”
21:50 „Zstąpili z niebios” – film fab.
23:08 Wiadomości
23:13 „Muzea i sale wystawowe”: „Malarstwo impresjonistów” – Waszyngtońska Galeria Narodowa
23:43 Występ M. Żarow
0:48 „To było… było…”

źr. Głos Pomorza
1 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 02 cze 2019, 12:26

Československy Rozhlas a Televize — Morawska Ostrawa I
poniedziałek 18.05.1959 r.
18:35 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 „Laurencja” – A. A. Kreina – balet
wtorek 19.05.1959 r.
18:00 Widowisko dla dzieci
19:00 Dziennik ostrawski
19:30 Wałaszcy szklarze
20:00 Szkoła w głębinach
środa 20.05.1959 r.
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Film produkcji czech. „Lekkie życie”
20:45 Z kamerą po kraju
21:15 Trybuna Wyścigu Pokoju
czwartek 21.05.1959 r.
16:00 Audycja dla przedszkolaków
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Wojskowe sprawy
20:00 „Ofiara noworoczna” – film produkcji chińskiej
piątek 22.05.1959 r.
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Wiadomości dla rodziców
20:15 „Wassa Żeleznowowaja” – inscenizacja według Maksyma Gorkiego
sobota 23.05.1959 r.
18:00 Jaskółka
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Komentarz międzynarodowy
19:45 Program tygodnia
20:00 Widowisko estradowe
niedziela 24.05.1959 r.
10:00 Audycja dla dzieci „Niedźwiadek PU”
13:00 Międzynarodowe zawody terenowe
19:00 Dziennik telewizyjny
19:40 Film produkcji angielskiej
21:10 Koncert
poniedziałek 25.05.1959 r.
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 Pieśni cześć
20:00 Widowisko sensacyjne „Luna II nie odpowiada”
wtorek 26.05.1959 r.
16:00 Miasto, w którym żyjemy
19:30 Wyrok ogłosicie sami
20:15 Film produkcji francuskiej
środa 27.05.1959 r.
18:00 Budujemy dom z prefabrykatów
19:30 Zgadywanka
21:00 Film krótkometrażowy
22:00 Mistrzostwa Europy w boksie
czwartek 28.05.1959 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
18:00 Podwieczorek rozrywkowy dla młodzieży
19:30 Nad mapą świata
20:00 Film produkcji fińskiej (???) „Noworoczna ofiara”
piątek 29.05.1959 r.
15:30 Miasto, w którym żyjemy
18:00 Przygotowania do II Spartakiady CSR
19:30 Informacje dla rodziców
20:15 Sztuka teatralna „Marysia”
sobota 30.05.1959 r.
15:00 Mistrzostwa Europy w boksie
18:00 Film dla dzieci
19:30 Komentarz międzynarodowy
19:45 Program tygodnia
20:00 Program rozrywkowy „Co to jest milion”
21:00 Film produkcji angielskiej
niedziela 31.05.1959 r.
10:00 Program dla dzieci (transmisja z Warszawy)
15:00 Mistrzostwa Europy w boksie
19:25 Chwila poezji
19:30 „Dwie wdowy” Bedricha Smetany
poniedziałek 01.06.1959 r.
18:35 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 Opera
wtorek 02.06.1959 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik ostrawski
19:30 „Zamek nad Morawicą”
20:00 Reportaż produkcyjny z huty witkowickiej
21:00 Miłe spotkania

źr. Tygodnik NOWINY
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 03 cze 2019, 8:40

sobota 03.06.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 8:25, 19:30, 0:15
8:30 Pionierska Jaskółka
10:00 Ka-set-a
10:40 Radar
10:55 Niedźwiedź polarny (film rumuński)
12:20 Sondaże (program publ.)
13:00 Koncert z Pałacu w Ostankinie
13:50 Filmy krótkometrażowe
14:30 Reportaż o problematyce ruchu drogowego
15:20 Występ Zespołu Pieśni i Tańca "Iskra"
16:00 Tajemnicze życie zwierząt (film przyrodniczy)
16:40 Autostrada jest inna (film dok.)
17:05 Triangel
17:50 Silas (serial angielski - 5.)
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Mała czarownica
18:30 Nadaje Studio Jezerka
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Wybraliśmy dla was: Pod jednym dachem (serial TVCS - 4.)
20:45 Zając w worku
21:45 Losowanie 5 numerów Matesa
21:55 Bramki, punkty, sekundy
22:10 Fatalna niepewność (film z serii RFN "Miejsce czynu")
23:25 Międzynarodowy Festiwal Jazzowy Praga '1988
PROGRAM 2
9:55 Wiadomości
10:00 Odporność organizmu
10:30 Telewizyjny klub niesłyszących
10:50 Miłość kapitana Fracassa (1)
15:50 Minuty dnia
16:00 Notes
16:15 Ruch dla zdrowia
16:20 Doskonały fortel (teatr TV)
17:45 Z kamerą w podróży
18:15 Intercountry (część koncertu z Pragi)
19:00 Lekarz i ty
19:20 Wieczorynka: Mała czarownica
19:30 Wiadomości
20:00 Wiersz także dla ciebie
20:05 Straszydło (film radziecki)
22:10 Żonaty w dzień, kawaler w nocy (adaptacja sztuki teatralnej J. Mathiasa)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 07 cze 2019, 12:56

Wtorek, 07.06.1994 r.
RAI UNO
6:45 Poranek z RAI UNO (w tym: 7:00, 8:00, 9:00 TG1; 6:45, 7:30, 8:30 TG1 - Flash; 7:35 TGR - Ekonomia)
9:30 Wiadomości Flesz
9:35 "Serce wiecznie młode" - serial
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Maruzzella" (1) - włoski film muzyczny, 1956, reż. Luigi Capuano, wyst.: Marisa Allasio, Massimo Serato i inni (50 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Maruzzella" (2) - włoski film muzyczny, 1956 (35 min)
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial prod. USA
13:30 Wiadomości
14:00 "Motory" - magazyn motoryzacyjny
14:10 "Trybuna RAI" - program publicystyczny
14:30 "Świat Quark" - magazyn dokumentalny
15:00-17:55 Popołudnie z Jedynką: "Życie z dziadkiem" - serial
16:00 "Przygody misia Yogi" - film animowany
16:40 "Chłopcy z Mundialu" - serial
17:20 "Zorro" - serial
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 "Podróż w czasie" - serial
19:05 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 "Wielkie dzięki"
20:40 "Wieczór Quark" - magazyn popularnonaukowy
22:35 "Sztuka nieczytania" - program kulturalny
23:00 "Godzina 23.00" - magazyn publicystyczny
TV5
6:00 "Dom Deschenes" - serial
6:30 Telewizja śniadaniowa
8:05 Wiadomości TV Kanadyjskiej
8:35 "Światła Paryża"
9:05 "Stawka/Punkt" (powt.)
10:00 Przegląd prasy wschodnioeuropejskiej (powt.)
10:15 "Geopolis" (powt.)
11:05 "Zeszyty z historii" - magazyn historyczny
12:05 "Szansa dla piosenek" - show
12:45 Wiadomości TV Szwajcarskiej
13:05 "Dom Deschenes" - serial
13:35 Film dokumentalny (powt.)
14:30 "Na kanapie" (powt.)
15:00 "Frou Frou" (powt.)
16:00 Wiadomości
16:10 "Vision 5" - magazyn popularnonaukowy
16:25 "Litery i cyfry" - teleturniej
16:50 "Kuchnia muszkieterów" - magazyn kulinarny
17:05 "Une peche d'enfer" - program dla dzieci
17:35 "Perfecto" - magazyn mody
18:00 "Pytania dla mistrza" - teleturniej
18:30 Wiadomości
19:00 "Światła Paryża" (powt.)
19:30 Wiadomości TV Belgijskiej
20:00 "Trzeba wierzyć" - reportaże
21:00 Wiadomości TV Francuskiej
21:35 "Specjalny wysłannik" - magazyn reportaży
23:05 "La vieille fille" - komedia, Francja/Włochy 1971 (powt. z niedzieli)
0:35 Wiadomości TV Francuskiej
1:05 "Tete-a-tete" - magazyn
1:50 Powtórzenia programów: "Szansa dla piosenek"
2:20 "Stawka/Punkt"
3:20 Przegląd prasy wschodnioeuropejskiej

źr.: Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 09 cze 2019, 18:38

Czwartek, 09.06.1994 r.
RAI UNO
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Naked Hills" (1) - film przygodowy, USA 1956, reż. Joseph Shaftel (50 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Naked Hills" (2) (35 min)
11:40 "Przydatne na co dzień" - magazyn dla kobiet
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial prod. USA
13:30 Wiadomości
14:00 "Kroniki włoskie" - magazyn publicystyczny
14:10 "Trybuna RAI" - program publicystyczny
14:30 "Świat Quark" - magazyn dokumentalny
15:00-17:55 Popołudnie z Jedynką: "Życie z dziadkiem" - serial
16:00 "Przygody misia Yogi" - film animowany
16:40 "Dinozaury wśród nas"
17:20 "Zorro" - serial
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 "Podróż w czasie" - serial
19:05 Magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:25 Studio sport: piłka nożna - Włochy - Szwajcaria (spotkanie towarzyskie)
22:30 "Godzina 23.00" - magazyn publicystyczny
23:30 "Basen Morza Śródziemnego" - mag. publicystyczny
0:00 Wiadomości

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 13 cze 2019, 14:45

piątek 13.06.1969 r.
Telewizja radziecka
8:15 Dla dzieci. "Cuda przyrody"
8:30 Dla młodzieży szkolnej. "Przygody dwóch przyjaciół"
9:00 Program dla młodzieży szkolnej. "Skowronek"
15:10 Teatr literacki. "Erni i wczasowicze"
16:00 Dla dzieci. Teatr "Dzwoneczek"
16:30 Kultura fizyczna i sport
17:30 Koncert zespołów amatorskich Federacji Rosyjskiej
18:15 Spektakl telewizyjny
20:45 Koncert zespołu ludowego "Gruzja"
21:45 Mistrzostwa świata w szachach

źr. Gazeta Białostocka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 15 cze 2019, 14:27

Środa, 15.06.1994 r.
RAI UNO
6:00 Euronews
6:45-9:30 Poranek z RAI UNO:
7:35 Magazyn ekonomiczny
9:00 Wiadomości
9:30 Wiadomości Flesz
9:35 "Serce wiecznie młode" - serial
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Dzwony na trwogę" - włoski film fabularny
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Dzwony na trwogę" - włoski film fabularny, c. d.
11:35 "Przydatne na co dzień"
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Prapremiera" - magazyn
14:20 "Świat Quark"
15:00-17:55 Popołudnie z Jedynką: "Życie z dziadkiem"
16:00 "Przygody misia Yogi"
16:40 "Chłopcy z Mundialu"
17:20 "Zorro" - serial
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 "Podróż w czasie" - serial
19:05 "Wielkie dzięki" - magazyn
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Płyta na lato"
23:00 "Godzina 23:00"
23:30 Sportowa środa
0:25 Wiadomości Flesz
0:30 Prognoza pogody
0:35 Dziś w Parlamencie
0:45 "Poznać i wiedzieć"
1:15 "One More Time" - film obyczajowy, USA 1970
2:50 Wiadomości Flesz
2:55 "Attyka" - komedia włoska

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 16 cze 2019, 20:50

Czwartek, 16.06.1994 r.
RAI UNO
13:30 Wiadomości
14:00 "USA '94" - program redakcji sportowej
14:20 "Świat Quark" - magazyn dokumentalny
15:00-17:55 Popołudnie z Jedynką: "Życie z dziadkiem" - serial
16:00 "Przygody misia Yogi" - film animowany
16:40 "Chłopcy z Mundialu" - film animowany
17:20 "Zorro" - serial
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 "Podróże w czasie" - serial
19:05 "Wielkie dzięki" - program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Płyta na lato" - program rozrywkowy
23:00 "Godzina 23.00" - magazyn publicystyczny
23:30 "Alma Mater Telewizja" (5) - magazyn publicystyczny
1:00 Wiadomości Flesz

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości