[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Ale chyba też nudna
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Karol pisze:
12 cze 2019, 10:10
A ja mam nadzieję, że nikt nie ruszy Wielkiej Siostry. Barjasz i Ohme muszą zostać. 🙂Ta druga za to w jakiejś większej roli.
Dla mnie Bajrasz jest do wywalenia, nie sprawdziła się - trzeba ją wiecznie zastępować milionem innych głosów, bo nie chce jej się siedzieć w robocie a kiedy jest to mlaszcze do mikrofonu. Powinien być męski twardy głos, a nie tam jakieś babskie bajanie. Ohme może zostać ale trzeba odsunąć ją od castingu, tak by nie musiała na siłę zachwalać swoich uczestników. Agnieszka Woźniak-Starak do wywalenia - kompletnie nie pasuje do tego programu. Jędrzejak nawet jest pocieszny z tymi wpadkami, ale od współprowadzącego oczekuje więcej - do wywalenia. Chajzer ? Oczywiście też do wywalenia, nie umiem patrzeć jak chłop mający pod 40-stkę rozpaczliwie usiłuje udawać nastolatka na wizji. Funkcja laptopowego/tabletowego/smartfonowego powinna zniknąć - co stoi na przeszkodzie aby to prowadzący miał przy sobie neta i na bieżąco wtrącał coś do programu (tak jak Franciszek i Żaklina w poniedziałki na YouTube) ? Ja bym za Chajzera do BB Nocą dał właśnie Franciszka, bo jest ogarnięty i fajnie prowadzi wywiady a na jego miejsce wstawił Łukasza.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

bustram pisze:
12 cze 2019, 10:48
Karol pisze:
A ja mam nadzieję, że nikt nie ruszy Wielkiej Siostry. Barjasz i Ohme muszą zostać. 🙂Ta druga za to w jakiejś większej roli.
Dla mnie Bajrasz jest do wywalenia, nie sprawdziła się - trzeba ją wiecznie zastępować milionem innych głosów, bo nie chce jej się siedzieć w robocie a kiedy jest to mlaszcze do mikrofonu.
Żałosna argumentacja. Ty siedzisz w pracy cały dzień? W której edycji "brat" siedział w domu 24h? Ona jest aktorką dubbingową, ma także własny dom i życie na głowie, jak większość normalnych ludzi. Chyba, że dla Ciebie normą jest siedzieć przed monitorem i oglądać BB bez przerwy.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

W bustramie samiec-alfa się odzywa, bo mu kobiecy głos nagle nie pasuje :) Manifestuję wielkiego kobiecego focha :) Foch, bustram, foch. [Finałowy tydzień w toku, atmosfera bez Łukasza - cudowna, Madzia piłuje pazurki :)]
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:11 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

A ciekawe co by było gdyby program nazywał się "Wielka Siostra" i TVN dał na jej miejsce faceta. Zaraz feministki zaatakowały by za to stację i TVN musiałby na kolanach przepraszać. Niech to działa też w odwrotnym kierunku. Nie rozumiem dlaczego na miejsce Brata wsadzono kobietę (tzn. rozumiem że zapewne po znajomości) ale nie rozumiem skąd taki pomysł. A jeśli pani Barjasz nie ma czasu na pracę to niech sobie dubbinguje, nie musi pracować w "BigBrotherze". Uważam, że WB powinien być codziennie przez 12h z uczestnikami a najlepiej z nimi zamieszkać w drugiej połowie domu - dzięki temu postać WB w pełni stworzy się, uczestnicy złapią z nim więź. Nie muszą brać znanych drogich nazwisk, niech wezmą kogoś tańszego, kto zgodzi się na taką rolę. Gdzie tu problem ? Tyle jest głosów - nawet Jakub Pyśk miał czysty mocny męski głos.
dida12314
VIP Expert
x 1
x 54

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dida12314 »

Karol pisze:
Może jako główna prowadząca?
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Bustram, no fakt, jak to kobiecy głos, po co :) Odebrać kobietom głos :) Może kuba powinien być głosem bb, haha (już to widzę, a raczej słyszę, brehhhh)
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:17 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVN/TVN7] Big Brother

@bustram szkoda mojego czasu, żeby na to odpowiadać 🙂 Życzę Ci pracy wymagającej zaangażowania adekwatnego do tego jak według Ciebie powinna wyglądać praca "Wielkiego Brata" :lol:

Co do samego głosu. BB opiera się na holenderskim oryginalne, gdzie bratem także była kobieta.

@dida12314
Myślę, że na prowadzenie "Areny" raczej nie ma szans, bo ASBWS ma za mocną pozycję w Grupie TVN. Ale gdyby zmienić formułę BBN, to z pewnością mogłaby wygryźć Chajzera.
Negro123
Użytkownik
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Negro123 »

Taka zmuła już w obecnej edycji, że nic na temat live Player tylko dywagujecie na temat przyszłej edycji? Ja się czuję głęboko rozczarowana, liczyłam że w ostatnim tyg będzie się działo najwięcej, że im zrobią emocjonalne karuzele a tu lipa.
Negro123
Użytkownik
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Negro123 »

A jest tu ktoś na forum kto rozważa zgłoszenie się na casting do kolejnej edycji?
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

Wielki Brat jest rolą męską. Oczywiście są interpretacje, że jest to byt bezpłciowy, ale nie oszukujmy się - jak Radzio woła "wielki bracie, mogę do PZ?" a tu kobieta uchachana woła "zapraszam Radku" to coś mnie skręca. To nie współgra. To jest nieprofesjonalizm. Brat jest mężczyzną we wszystkich kulturach świata. Głos powinien być męski i tyle.

@Karol
Płacisz osobie za 12h w luksusowym klimatyzowanym domu, albo nawet za mieszkanie w nim. Co w tym dziwnego ? Tysiące ludzi tak pracują. Przecież WB nie siedzi przy mikrofonie cały czas tylko realizuje scenariusz. Używa jedynie swojego głosu. Nieraz przyłapałem Barjasz jak zwlekała z odpowiedzią czekając na podpowiedź (zwykle też słyszalną). Co to za robota ? Ja bym ją zwolnił, bo zapewne jest droga - wziąłbym jakiegoś mniej znanego lektora bez kija w tyłku, zapłacił mu 200 zł dziennie i odjazd. Myślisz, że nikt by się nie znalazł ?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:27 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Kobiety - a przede wszystkim ich głosy - są tak nieprofesjonalne :) Silne, męskie głosy - rulez :) Kocham to... [Ciekawe czy bustram widział "Własnym głosem/In a World..." :)]
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:28 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Głos powinien być przede wszystkim stanowczy mocny,a nie taki nijaki... Uczestnicy powinni czuć jakiś respekt przed nim, a widzieliśmy co taki Maciek przykładowo wyprawiał... I rozumiem że nikt nie bedzie siedział tam 24 godziny na dobe przez 3 miesiace, dlatego niech wybiora 2 czy 3 głosy jak najbardziej zbliżone do siebie, a nie raz kobieta raz facet potem inna kobieta.
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

@temereme
Wielki Brat w polskiej kulturze (a także w wszystkich innych) jest postacią męską. Wynika to z nazewnictwa. Oczywiście wersja holenderska mogła być kobieca, ale dlaczego zatem TVN nie wstawił kobiety od razu, tylko przyzwyczaił widzów do głosu męskiego ? Ja tylko chcę aby role męskie odgrywali mężczyźni a role kobiece kobiety. Co w tym nienormalnego ? A poza tym Barjasz nawet jako kobieta się nie nadaje do tej roli - ja bym jej pracę w tej edycji ocenił na słabą tróję szkolną.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVN/TVN7] Big Brother

@bustram przejrzyj poniższy materiał:

Poza tym to Wielki Brat jest symboliczną funkcją, stanowiskiem, obserwatorem... W końcu nie ma rodzeństwa 🙂 to tylko tytuł.

@annawoj1104
Owszem, największym problemem jest słaby dobór reszty głosów. Jednak nie zgodzę się z argumentacją, że forma głosu miałaby jakikolwiek wpływ na zachowanie Maćka. Nawet nie ma pewności, że napyskował akurat Barjasz, a nie jej dublerowi 🙂 Równie dobrze mógł nawtykać Ostaszkiewiczowi i wszystko potoczyłoby się identycznie, jak dotychczas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”