[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Bustram, no fakt, jak to kobiecy głos, po co :) Odebrać kobietom głos :) Może kuba powinien być głosem bb, haha (już to widzę, a raczej słyszę, brehhhh)
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:17 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@bustram szkoda mojego czasu, żeby na to odpowiadać 🙂 Życzę Ci pracy wymagającej zaangażowania adekwatnego do tego jak według Ciebie powinna wyglądać praca "Wielkiego Brata" :lol:

Co do samego głosu. BB opiera się na holenderskim oryginalne, gdzie bratem także była kobieta.

@dida12314
Myślę, że na prowadzenie "Areny" raczej nie ma szans, bo ASBWS ma za mocną pozycję w Grupie TVN. Ale gdyby zmienić formułę BBN, to z pewnością mogłaby wygryźć Chajzera.
Negro123
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:48
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Negro123 »

Taka zmuła już w obecnej edycji, że nic na temat live Player tylko dywagujecie na temat przyszłej edycji? Ja się czuję głęboko rozczarowana, liczyłam że w ostatnim tyg będzie się działo najwięcej, że im zrobią emocjonalne karuzele a tu lipa.
Negro123
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:48
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Negro123 »

A jest tu ktoś na forum kto rozważa zgłoszenie się na casting do kolejnej edycji?
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wielki Brat jest rolą męską. Oczywiście są interpretacje, że jest to byt bezpłciowy, ale nie oszukujmy się - jak Radzio woła "wielki bracie, mogę do PZ?" a tu kobieta uchachana woła "zapraszam Radku" to coś mnie skręca. To nie współgra. To jest nieprofesjonalizm. Brat jest mężczyzną we wszystkich kulturach świata. Głos powinien być męski i tyle.

@Karol
Płacisz osobie za 12h w luksusowym klimatyzowanym domu, albo nawet za mieszkanie w nim. Co w tym dziwnego ? Tysiące ludzi tak pracują. Przecież WB nie siedzi przy mikrofonie cały czas tylko realizuje scenariusz. Używa jedynie swojego głosu. Nieraz przyłapałem Barjasz jak zwlekała z odpowiedzią czekając na podpowiedź (zwykle też słyszalną). Co to za robota ? Ja bym ją zwolnił, bo zapewne jest droga - wziąłbym jakiegoś mniej znanego lektora bez kija w tyłku, zapłacił mu 200 zł dziennie i odjazd. Myślisz, że nikt by się nie znalazł ?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:27 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Kobiety - a przede wszystkim ich głosy - są tak nieprofesjonalne :) Silne, męskie głosy - rulez :) Kocham to... [Ciekawe czy bustram widział "Własnym głosem/In a World..." :)]
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 11:28 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Głos powinien być przede wszystkim stanowczy mocny,a nie taki nijaki... Uczestnicy powinni czuć jakiś respekt przed nim, a widzieliśmy co taki Maciek przykładowo wyprawiał... I rozumiem że nikt nie bedzie siedział tam 24 godziny na dobe przez 3 miesiace, dlatego niech wybiora 2 czy 3 głosy jak najbardziej zbliżone do siebie, a nie raz kobieta raz facet potem inna kobieta.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@temereme
Wielki Brat w polskiej kulturze (a także w wszystkich innych) jest postacią męską. Wynika to z nazewnictwa. Oczywiście wersja holenderska mogła być kobieca, ale dlaczego zatem TVN nie wstawił kobiety od razu, tylko przyzwyczaił widzów do głosu męskiego ? Ja tylko chcę aby role męskie odgrywali mężczyźni a role kobiece kobiety. Co w tym nienormalnego ? A poza tym Barjasz nawet jako kobieta się nie nadaje do tej roli - ja bym jej pracę w tej edycji ocenił na słabą tróję szkolną.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@bustram przejrzyj poniższy materiał:
Poza tym to Wielki Brat jest symboliczną funkcją, stanowiskiem, obserwatorem... W końcu nie ma rodzeństwa 🙂 to tylko tytuł.

@annawoj1104
Owszem, największym problemem jest słaby dobór reszty głosów. Jednak nie zgodzę się z argumentacją, że forma głosu miałaby jakikolwiek wpływ na zachowanie Maćka. Nawet nie ma pewności, że napyskował akurat Barjasz, a nie jej dublerowi 🙂 Równie dobrze mógł nawtykać Ostaszkiewiczowi i wszystko potoczyłoby się identycznie, jak dotychczas.
MacWoj82
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:15
x 2
x 111

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacWoj82 »

Ktoś wcześniej pytał o źródło tego że na jesień wraca BB. Otóż jak kiedyś wspominałem mam znajomego który pracuje w szczecińskim oddziale TVN24 i czasem coś usłyszy. Natomiast na chwilę obecną już chyba proszek do prania junior i starakowa się wygadali.
Nadiab
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:22
x 23
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nadiab »

Jakie jest zadanie na dziś? Czemu Igor nosi Madzię?
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Oryginalny głosem jest kobieta człowieku. Tak! Pierwsza edycja BB i głosem była KOBIETA.
Co Ty wypisujesz?? Chyba nie sądzisz, że ona tam będzie siedziala 24 na dobę? Zazwyczaj do południa jest ona. Później przychodzą inne zmiany.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Negro123 pisze: 12 cze 2019, 11:20 A jest tu ktoś na forum kto rozważa zgłoszenie się na casting do kolejnej edycji?
To samobojstwo. Siedzisz sobie w programie, a tu do BBNoca zapraszaja kretyna, ktory zeruje cale zycie na naiwnosci ludzi I sie z nich smieje- “Wrozbite Macieja”- i on tylko po to, zeby zrobic show mowi publicznie “w kartach, dacie urodzenia, h*j wie czym jeszcze- zauwazylem, ze Negro123 jest osoba niewierna I zdradza swoja zone”. Pomysl sobie- z 500tys ogladalnosc, twoja biedna niczemu winna zona od nastepnego dnia jest obiektem drwin. W calym tym zamieszaniu jeszcze zacznie sie zastanawiac, czy to nie jest prawda- co wplynie na wasze relacje. A ty biedny, niewinny siedzisz w tym domu WB I nawet nie wiesz jak tvn Cie niszczy. Po zobaczeniu czego takiego, trzeba Moim zdaniem byc chorym psychicznie zeby tam isc. Jak Maciejowi sie zachce, to powie ze np pedofilem jestes. Oni nie maja ZADNYCH zasad. Liczy sie tylko show- a to robi ogladalnosc, a to robi kase.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 12:28 przez balarion, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Z tą niewiernością - swego czasu, chyba w okresie odejścia Marchewki z BB, pod jednym z artykułów na Pudelku był komentarz, że Radek jest na jakimś portalu dla niewiernych małżonków, tak to nazwijmy :P Więc albo coś jest faktycznie na rzeczy, albo "wróżbita" czytał komentarze internautów (które są żadnym dowodem na cokolwiek).
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

heh, może o niewierności Radka było coś w jego "tajnych aktach", tego to już się chyba nigdy nie dowiemy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości