[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

bustram pisze: 12 cze 2019, 19:47 @pulkownik
Chyba że dali komunikat, ja FB nie śledzę, opieram się na swoich odczuciach. Niemniej jednak mnie 2 edycja na razie nie obchodzi, przecież 1 się jeszcze nie skończyła. A Karolina na razie jest tylko lokatorką do towarzystwa. Tego się trzymajmy.

@Imon
Mitshubishi Space Star dostępny od 39 900 zł w salonie. Ja myślę, że mogą być nagrody za 3, 2 i 1 miejsce. Za 3 miejsce np. 10 tys. zł, za 2 miejsce autko, a za 1 nagroda pieniężna 100 tys. zł. Albo kasa i auto tylko dla zwycięzcy, ale myślę, że raczej pierwsza opcja. Także Radzio wraca z niczym, Igor kasuje dychę, Madzia wyjeżdża autkiem a Bartek zgarnia pełną pulę :)
Karolina będzie uczestniczką 7 edycji programu która rusza we wrześniu na antenie Siódemki.

W programie BIG BROTHER nagrody otrzymuje tylko osoba która wygrywa FINAŁ. Spokojnie ja już na Radka wysłałem parę smsów i jeszcze wyślę!!!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38174
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3643

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To pięknie kurnik teraz wygląda :)
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

bustram pisze: 12 cze 2019, 19:47 @pulkownik
Chyba że dali komunikat, ja FB nie śledzę, opieram się na swoich odczuciach. Niemniej jednak mnie 2 edycja na razie nie obchodzi, przecież 1 się jeszcze nie skończyła. A Karolina na razie jest tylko lokatorką do towarzystwa. Tego się trzymajmy.

@Imon
Mitshubishi Space Star dostępny od 39 900 zł w salonie. Ja myślę, że mogą być nagrody za 3, 2 i 1 miejsce. Za 3 miejsce np. 10 tys. zł, za 2 miejsce autko, a za 1 nagroda pieniężna 100 tys. zł. Albo kasa i auto tylko dla zwycięzcy, ale myślę, że raczej pierwsza opcja. Także Radzio wraca z niczym, Igor kasuje dychę, Madzia wyjeżdża autkiem a Bartek zgarnia pełną pulę :)
Karolina będzie uczestniczką 7 edycji programu która rusza we wrześniu na antenie Siódemki.

W programie BIG BROTHER nagrody otrzymuje tylko osoba która wygrywa FINAŁ. Spokojnie ja już na Radka wysłałem parę smsów i jeszcze wyślę!!!
abc
Obserwator
Posty: 305
Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
x 903
x 260

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc »

Nie powtarzaj się, tylko wysyłaj, tylko, spokojnie - bo się spocisz :) :) :) .Ten drewniak ma takie szanse na wygraną, jak ja na tańczenie w balecie rosyjskim. :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 21:12 przez Direct, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem zbędne cytowanie.
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

Gratulacje, pomożesz Radziowi zdobyć 4 miejsce.
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

maniana92 pisze: 12 cze 2019, 19:41 Jakie dziwne miny robi ta Karolina.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38174
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3643

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Skoro jedna osoba przed wrześniem ma przewagę, to wg mnie powinni ujawnić jeszcze ze 3-4 osoby, może na finale.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

maniana92 pisze: 12 cze 2019, 20:28 Gratulacje, pomożesz Radziowi zdobyć 4 miejsce.
Bardzo się z tego cieszę!!! Zobaczymy jak będzie w FINALe!!!
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mam dziwne wrażenie, że to o niej mówiła Gocha, że "pierwotnie była wybrana, ale z powodów osobistych nie mogła wejść". No to ją wcisnęła od razu do drugiej edycji.


Radzio Madzi nie złapał...


Bartek nic nie wspomniał o muzyce, a wiadomo, że od dawna chce wydać album... Ale rodzina brzmi najlepiej ;)

Madzia jak zwykle najszczersza!
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Chciałam cofnąć sobie na akcje z kura, ale stream jest pocięty. Stoją przy samochodzie i gadają i nagle przeskok na bazdzwieczna akcje przy kurniku...tylko już chyba tam po tym jak wodę przyniosła ta niwa uczestniczka. 19:07 tak około. Sprawdźcie proszę bo nie wiem czy to u mnie czy już pocięli żeby nie bulo dowodów, ze ugotowali kurę żywcem.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Mowilam, ze to ze jesli ogladacie na zywo a nie widzicie rozmow w pokoju zwierzen powoduje, ze źle interpretujecie zachowania uczestnikow :angry: Tak z bylo teraz z Bartkiem; To bylo zadanie- mial byc wredny i niemily . A tu juz kilka stron hejtu na niego bylo; szkoda :rolleyes:
A ta dziewczyna z "przyszłości" dla mnie szalu nie robi. Zwykla, wychudzona i podobna do wielu :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 20:45 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Jordi pisze: 12 cze 2019, 20:33 Mam dziwne wrażenie, że to o niej mówiła Gocha, że "pierwotnie była wybrana, ale z powodów osobistych nie mogła wejść". No to ją wcisnęła od razu do drugiej edycji.
No to by się zgadzało, bo ślub to jednak dość poważna przyczyna :) skoro wzięła półtora miesiąca temu.

Madzia o chęci niezależności finansowej utwierdziła mnie w przekonaniu, ze głos na nią oddany to nie zmarnowany głos :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. I to, że ma plan na biznes. Wprost powiedziała szczerze, na co kasa pójdzie, a nie bzdetki Radzia i Bartka o rodzince itp itd... Igora przemilczam, bo on wiadomo, że przehula tę kasę...


Haha znowu Madzia rozwala :lol: Nudny ten finałowy week, ale dzięki niej nie ma totalnej tragedii...
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Radek o Olku "rozmarzony"
Madzia "szuka żony" :lol:
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Kati33: Wiedzieliśmy, że wtedy to było zadanie. Uwagi o Bartku i jego zachowaniu dotyczyły wcześniejszego wieczoru, gdy opisywali byłych uczestników i siebie. Nie podobała mi się jego surowość osądów i bezkrytyczne przyklaskiwanie patolom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości