[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Chciałam cofnąć sobie na akcje z kura, ale stream jest pocięty. Stoją przy samochodzie i gadają i nagle przeskok na bazdzwieczna akcje przy kurniku...tylko już chyba tam po tym jak wodę przyniosła ta niwa uczestniczka. 19:07 tak około. Sprawdźcie proszę bo nie wiem czy to u mnie czy już pocięli żeby nie bulo dowodów, ze ugotowali kurę żywcem.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Mowilam, ze to ze jesli ogladacie na zywo a nie widzicie rozmow w pokoju zwierzen powoduje, ze źle interpretujecie zachowania uczestnikow :angry: Tak z bylo teraz z Bartkiem; To bylo zadanie- mial byc wredny i niemily . A tu juz kilka stron hejtu na niego bylo; szkoda :rolleyes:
A ta dziewczyna z "przyszłości" dla mnie szalu nie robi. Zwykla, wychudzona i podobna do wielu :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 20:45 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Jordi pisze: 12 cze 2019, 20:33 Mam dziwne wrażenie, że to o niej mówiła Gocha, że "pierwotnie była wybrana, ale z powodów osobistych nie mogła wejść". No to ją wcisnęła od razu do drugiej edycji.
No to by się zgadzało, bo ślub to jednak dość poważna przyczyna :) skoro wzięła półtora miesiąca temu.

Madzia o chęci niezależności finansowej utwierdziła mnie w przekonaniu, ze głos na nią oddany to nie zmarnowany głos :)
Jordi
VIP Expert
x 1949
x 1891

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Dokładnie. I to, że ma plan na biznes. Wprost powiedziała szczerze, na co kasa pójdzie, a nie bzdetki Radzia i Bartka o rodzince itp itd... Igora przemilczam, bo on wiadomo, że przehula tę kasę...

Haha znowu Madzia rozwala :lol: Nudny ten finałowy week, ale dzięki niej nie ma totalnej tragedii...
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Radek o Olku "rozmarzony"
Madzia "szuka żony" :lol:
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Kati33: Wiedzieliśmy, że wtedy to było zadanie. Uwagi o Bartku i jego zachowaniu dotyczyły wcześniejszego wieczoru, gdy opisywali byłych uczestników i siebie. Nie podobała mi się jego surowość osądów i bezkrytyczne przyklaskiwanie patolom.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Natychmiast został wezwany chirurg, no może wezwany, ale zanim przyjechał...

Krzyk Radka to niespodzianka.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

to raczej nie był krzyk Radka, tylko podłożony
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

type0-Nie pislam tego zlosliwie. po prostu takie spostrzezenie ;) Zdazylo sie tak kilka razy; Takze dobrze by bylo , gdyby rozmowy z pokoju zwierzen tez by mozna ogladac na zywo.
Odcinek dzisiejszy na tvn byl ciekawy. Madzia ma jeszcze wiekszy plus u mnie :)
Radek byl podejrzanie mily :o
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna »

Karolina to raczej nie jest ta tajemnicza uczestniczka Gosi Ohme, bo ona jak o niej mówiła to użyła imienia. I coś mi się majaczy Majka, ale mogę się mylić. Ale jestem przekonana na 99% że Karolina to nie było.
Fajnie było zobaczyć jak trudno jest obrazić Madzię. To naprawdę niesamowita osoba. Madzia: "Bartek, czy ty jesteś też tak naiwny jak ja?" Bartek: "Nie, ja jestem naiwny a ty po prostu głupia" Madzia niewzruszona: "A ty brzydki" :) Coś mi się zdaje, że biedny Bartek źle wycelował jeżeli chodzi o obiekt do obrażania.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Ta walizka na stole, miała chyba na celu zwizualizowanie im nagrody, tak, żeby się napatrzyli-nie dotykając. Nooo - Radziu oddałby dużą część na cele społeczne - hahahaha, społecznik pod publikę. Żądza lansu. Igor jakieś wakacje i jakaś fundacja - kolejny dobroczyńca. Bartek - wakacje, płyta(chyba były sam jedynym klientem), jedynie Madzie w/g mnie szczerze, że to by jej pomogło uzyskać niezależność finansową, jakiś butik, znajomości w branży już ma, w przypadku fundacji - zwierzęta. Myślę, że moje smsy pomogą Ci ten butik otworzyć. Jedyna pozytywnie nastawiona osoba, od samego początku, pełna ciepła i empatii, to, ile się maluje jej sprawa - mój nr 1. :)
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

@Jagna
dokładnie, ponieważ oni wszyscy nie traktują Madzi poważnie; tutaj też Bartek nie przemyślał sprawy. Z Igorem i Radkiem poszło by mu zdecydowanie lepiej.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Biedny Bartek. Nie zrobi kariery :huh:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 21:34 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Kati33 pisze: 12 cze 2019, 21:08 Biedy Bartek. Nie zrobi kariery :huh:
W przemyśle muzycznym, chyba nie. Czy on się kiedyś słyszał?, ciężką gotówkę by mi musiał dać, abym kupił i słuchał jego płytę. Nie zmienia to faktu, że był kiedyś na równi z Madzią w mojej konfiguracji. Obecnie nr 2 coś mi podpadł ostatnio, jakieś cwaniactwo na twarzy, wytykanie Madzi przy każdej okazji, jakoś Radka, ani Igora nie tyka, tylko Madzia, najlepiej w połączeniu z Łukaszem. 8)
przemek94
Obserwator
x 8
x 44

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 »

Śmieszny odcinek dziś był. Madzia jest super osobą mam nadzieję że wygra w niedzielę, w tej edycji nie oddałem jeszcze na nikogo głosu ale teraz wyśle smsa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”