[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Nie:) Odpowiedź pojawiła się na profilu Dwójki pod jednym z filmów.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Czyli emisja jesienią :) Czyli nagrania lipiec/sierpień i emisja w piątki lub niedziele o 20 bo Voice ma już stałą porę czyli sobota ;)
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Chyba że zaryzykują z emisją od wakacji ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Użytkownik innego forum napisał do Rochstara w sprawie nowej edycji programu i dostał odpowiedź, że programu w tym roku nie będzie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś mija równo 10 lat od debiutu programu na antenie TVP2. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Trzeciak pisze: 19 lut 2019, 23:05 Użytkownik innego forum napisał do Rochstara w sprawie nowej edycji programu i dostał odpowiedź, że programu w tym roku nie będzie.
Nie wiem czy przez te cztery miesiące producent zmienił decyzję, jednak pojawia się tutaj sprzeczność z treścią nowego artykułu Wirtualnych Mediów na temat sprawozdania finansowego Rochstaru za 2018. Jak możemy przeczytać, w planach na ten rok uwzględniono kontynuację wielu programów, w tym właśnie "Kocham Cię, Polsko!".

Mówiąc szczerze, skoro zdecydowano się na dalszą produkcję piątkowych seriali Dwójki, nie widzę kompletnie miejsca w ramówce na ten program. W niedzielę propozycje konkurencji będą zbyt mocne, poza tym po przesunięciu "Kocham Cię, Polsko!" po siedmiu sezonach właśnie na ten dzień, pożegnaliśmy go na ponad trzy lata.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ja bym poszedł za ciosem i emitował KCPL w piątek zimą, obok Voice Kids i Sanatorium byłaby sensowna oferta na każdy dzień weekendu.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 16:04 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

TVP również jest zdania że kolejna edycja pojawi się w tym roku. Może być tak jak napisał @pulkownik i dadzą program w zimie gdzie może zdobyć bardzo dobra oglądalność.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Mam nieoficjalne info.. Znajomy rozmawiał z kimś z produkcji i mówił że są szanse na kolejną edycję zimą i być może ze starym składem (Rogalska,Kurzajewski) :) Mam nadzieję że to prawda bo program był świetny :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A ja myślę, że program się wypalił i lepiej żeby się udał na kilkuletnią przerwę. "To był rok!" dużo lepiej się ogląda od "KCP!". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Owszem, ale jeśli odświeżą studio, dadzą nowe konkurencje i pojawią się nowi goście a nie ciągle Ci sami którzy pojawiali się co edycje m.in Wesołowski, Roznerski i powrócą do dawnego składu to mógłby być strzał w 10 :) Poza tym zimą i tak nie ma za bardzo czego oglądać więc świetna pora dla takiego programu :) A który program ogląda się lepiej to są podzielone opinie. Ja uwielbiam oba formaty ;)
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Trzeciak pisze: 25 cze 2019, 16:38 A ja myślę, że program się wypalił i lepiej żeby się udał na kilkuletnią przerwę. "To był rok!" dużo lepiej się ogląda od "KCP!". :)
"To był rok!" też ma ograniczone możliwości ;) Z czasem mogą się skończyć pomysły na to, kogo zapraszać (szczególnie do odcinków poświęconym odległym "datom"), jak i ciężko zrobić odcinek na każdy rok...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak nietrudno wyliczyć - takich odcinków może być aż 50, co starczy na 5 sezonów. A poza tym jeden odcinek nie wyczerpie całej wiedzy o danym roku i nawet jeśli doszło by do powtórki - to zawsze mozna spojrzeć na temat z innej strony. Mam wrażenie, że w odcinku o 2005 roku pominięto fakt obronienia przez nasze siatkarski tytułu Mistrzyń Europy, a i w TVP tego roku debiutowało kilka kultowych programów. ;)
adijos98d pisze: 25 cze 2019, 17:03 Owszem, ale jeśli odświeżą studio, dadzą nowe konkurencje i pojawią się nowi goście a nie ciągle Ci sami którzy pojawiali się co edycje m.in Wesołowski, Roznerski i powrócą do dawnego składu to mógłby być strzał w 10 :) Poza tym zimą i tak nie ma za bardzo czego oglądać więc świetna pora dla takiego programu :) A który program ogląda się lepiej to są podzielone opinie. Ja uwielbiam oba formaty ;)
Przy obecnej TVP to ciężko czasami o dobre 3-osobowe składy drużyn (kapitanów pomijam), widać, że tu Rochstar bardzo dobrze o to dba. Poza tym sam licencjonodawca (Talpa) chyba nie ma na razie pomysłu jak dalej rozwijać format, choć jesienią format wróci po 3 latach do Holandii. ;)

Ostatni sezon momentami już nużył, i gdyby nie to, że TVN nie zaproponował petardy rozrywkowej, a coś tak żałosnego jak "Hipnoza", to program mógłby mieć w średniej góra 1,5 mlna widzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Szkoda,że nie ma tego programu w VOD. Dobrze jakby się dogadali z producentem i wrzucili wszystkie sezony. Co do prowadzących to powinno być kilka osób -a nie jak to było Barbara Kurdej-Szatan i Kammel.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To jest format na licencji. Nie mowy o kilku prowadzących.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości