[POLSAT] Fabryka Gwiazd (2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 12 sie 2008, 19:53

Co do czołówki programu, czy przypadkiem nie rozbrzmiewa w niej utwór Love Generation Boba Sinclara (jeśli dobrze piszę) bo jakoś jej tam nie widzę :D. Na początku myślałem że to przeróbka, ale jak oglądam inne filmiki to widzę a raczej słyszę to samo;
http://pl.youtube.com/watch?v=pDhqInLnr ... re=related
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 21 sie 2008, 10:21

"Fabryka Gwiazd" nie zadebiutuje w pierwszy piątek września. W ogóle nie rozumiem polityki Polsatu, który nowości wprowadza w połowie sezonu. Wtedy przeważnie programy tej stacji są skazane wówczas na porażkę np. "Showtime" czy ostatnio "Strzał w 10"
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 21 sie 2008, 10:24

Heh, naprawdę? Zdziwiłeś mnie tą informacją. Jeśli to prawda to Polsat kopnął się w plecy. Ludzie wybiorą GTNL, niektórzy się wciągnął i będą oglądać co tydzień zmagania gwiazd. Naprawdę nie rozumiem polityki stacji - bo FG zapowiada się świetnie. Ale może właśnie dlatego liczą że skoszą konkurencję? Mogą też bać się że w natłoku premier tego typu programów nikt nie zauważy ich pozycji.
Awatar użytkownika
andrzej204
Użytkownik
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: andrzej204 » 21 sie 2008, 11:32

Może finał GTnL i FG by się pokrywał i Polsat nie chcieł by konkurowac fifnałem jednego programu z drugim, albo może chcą aby finały się pokryły jak to napisał
cmabb pisze:Ale może właśnie dlatego liczą że skoszą konkurencję?
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kryterium0 » 21 sie 2008, 12:24

ARTUR B. pisze:"Fabryka Gwiazd" nie zadebiutuje w pierwszy piątek września.
Wydaje mi się, że program zadebiutuje w poniedziałek, 8 września od normalnej relacji z akademii - uczestnicy się wprowadzą i zaczną przygotowania do pierwszej gali - w piątek 12 września. Głupio by zrobili, gdyby zaczęli nadawanie od Gali - w końcu widzowie mają zobaczyć, jak się przygotowują do tego programu. A zresztą to było do przewidzenia, że najpierw Adam Sztaba zasiądzie gościnnie w jury JOŚ, by zaprosić na "Fabrykę Gwiazd", a dopiero po kilku dniach FG ruszy :).
cmabb pisze:Jeśli to prawda to Polsat kopnął się w plecy. Ludzie wybiorą GTNL, niektórzy się wciągnął i będą oglądać co tydzień zmagania gwiazd.
"Gwiazdy tańczą na lodzie" ruszy dopiero w październiku - bodaj 3-ego.
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 21 sie 2008, 14:27

Kryterium0 pisze:Wydaje mi się, że program zadebiutuje w poniedziałek, 8 września od normalnej relacji z akademii - uczestnicy się wprowadzą i zaczną przygotowania do pierwszej gali - w piątek 12 września.
A nie uważasz, że powinien być jakiś program live by poznać uczestników? Tak zawsze było jeśli chodzi o reality show
Kamil_WM
Użytkownik
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil_WM » 21 sie 2008, 15:44

Pierwszy program pojawi się w piątek 12 września - będzie to relacja z obozu podczas którego producenci dokonali ostatecznego wyboru uczestników show. Obóz zakonczyl sie wczoraj, mial miejsce w Wilanowie pod Warszawą.

Regularna emisja rozpocznie się tydzien pozniej- czyli bodajze chyba 19 wrzesnia- 2 godzinnym programem LIVE. Codzienne relacje od poniedziałku 22 września o 17.30.
no666name
Użytkownik

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: no666name » 21 sie 2008, 17:14

Szkoda, że "Fabryka Gwiazd" ruszy dopiero od połowy września. Najlepiej byłoby gdyby zaczęło się od piątku 5 września o 20 relacją z obozu i prezentującą sylwetki poszczególnych uczestników, a od poniedziałku 8 września o 17:30 relacja z przygotowań do pierwszego koncertu live, który odbędzie się w piątek 12 września.

A czy wiadomo już kto zasiądzie w jury programu? Bo na razie jedyną pewną uczestniczką jest Kayah, która swój udział potwierdziła w materiale promującym program w Polsacie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Ice » 21 sie 2008, 17:27

A czy wiadomo już kto zasiądzie w jury programu?
O tym była już mowa ale jeszcze raz powtórzę: Marcin Bisiorek (dyrektor muzyczny radia Eska Warszawa), Marek Dutkiewicz - tekściarz no i jak wspomniałeś - Kayah.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: embi » 21 sie 2008, 22:27

Nie no tak dobrze zapowiadający się program a Polsat rozpocznie emisję tydzień później ? Nie no żal mi tego stacja sama siebie skazuje na porażkę.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Tomala » 21 sie 2008, 22:33

Właśnie przez takie działania to może być kolejny niewypał Polsatu... Bo już na starcie będzie im ciężko wygrać z TVN-owskim "Mam Talent"...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Ice » 21 sie 2008, 22:46

@tomala_k
A czy te dwa programy bezpośrednio ze sobą konkurują? Nie. Mam Talent konkuruje z JOŚ a FG - wydania główne - będą nadawane w piątki o 20:00, które konkurują z GTnL. A jak wiemy pierwsze wydanie na żywo odbędzie się 12 września, a GTNL startuje dopiero 3 października. O co ten krzyk?

EDIT:

Poza tym:
dumbo93 pisze:Nie no tak dobrze zapowiadający się program a Polsat rozpocznie emisję tydzień później ? Nie no żal mi tego stacja sama siebie skazuje na porażkę.
Na porażkę? Idąc Twoim tokiem myślenia ''BrzydUla'' TVN-u, która wystartuje w dopiero październiku odniesie porażkę. Twój argument - dla mnie - nie jest przekonujący. Od piątego września to tylko dwa tygodnie do programu na żywo. A jeszcze tydzień wcześniej relacja z obozu z wyłonieniem uczestników - coś ''ala Idol'' tylko, że jeden odcinek.
Pierwszy program pojawi się w piątek 12 września - będzie to relacja z obozu podczas którego producenci dokonali ostatecznego wyboru uczestników show. Obóz zakonczyl się wczoraj, miał miejsce w Wilanowie pod Warszawą.

Regularna emisja rozpocznie się tydzień poźniej- czyli bodajże chyba 19 września- 2 godzinnym programem LIVE. Codzienne relacje od poniedziałku 22 września o 17.30.
Widzę tu pewien sens takiego działania - np. szersza promocja w JOŚ i innych programach Polsatu - co zresztą powoli widać. Pierwszy odcinek - wyłonienie osób do programu i zaprezentowanie osobowości. Drugi odcinek - dwu godzinny program na żywo z zaprezentowaniem możliwości muzycznych. Regularna emisja po koncercie LIVE od poniedziałku 22 września o 17:30. Zresztą TVN i TVP2 stosują podobne działania z niektórymi produkcjami - nawet w nadchodzącym sezonie.
no666name
Użytkownik

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: no666name » 28 sie 2008, 13:54

Potwierdzone zostały plotki na temat tego, że czwartym jurorem "Fabryki Gwiazd" będzie raper Tede. Jak dla mnie to wiele nie zmienia, może będzie tylko trochę ciekawiej, bo Tede znany jest z ciętego języka. Nie ukrywam, że liczyłem jednak na bardziej profesjonalne jury. Kayah i Marek Dutkiewicz bardzo dobrze, Tede wzbudzi kontrowersje, ale ten gościu z Eski kompletnie nie wiem po co tam jest. Przez niego nie dało się oglądać Sopot Hit Festiwal Dwójki, który współprowadził.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Ice » 28 sie 2008, 14:04

no666name: ale ten gościu z Eski kompletnie nie wiem po co tam jest.
Chyba nie każdy zna doświadczenia zawodowe (czyli muzyczno / radiowe) Marcina Bisiorka. Aktualnie jest dyrektorem muzycznym Radia Eska Warszawa. Ogólnie rzecz biorąc przeszedł niezłą drogę i lata w branży radiowej i muzycznej. Ponadto zna się na muzyce, nie tylko tej eskowej. Wybór jego na jurora jest trafiony, ponieważ prócz ''siedzenia w branży'' jest człowiekiem rozrywkowym.

Jan Schella również weźmie udział w tym przedsięwzięciu, ale chyba nie jako juror a nauczyciel.
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 28 sie 2008, 14:23

Nie rozumiem co tam robi Tede? Jeśli już naprawdę chcieli postawić na kogoś kontrowersyjnego, to mogli wziąć Wiśniewskiego albo Leszczyńskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”