[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Ja to ogólnie już nic z tego nie rozumiem. Myślę, że to co się tam wydarzyło i jak to pochłonęło zarówno uczestników jak i wielu widzów przerosło najśmielsze oczekiwania wszystkich.
mina2019
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:36
x 115
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

Dominika19 pisze: 15 cze 2019, 12:04 Dziwi mnie jedynie,że uczestnicy skupili się na krytyce Radka , podczas gdy o wiele bardziej agresywny i według mnie toksyczny uczestnik jakim jest Igor został potraktowany ulgowo.
Dominika - mam nadzieję, że mówisz o ulgowym traktowaniu go przez produkcję, to na pewno, i wielokrotnie o tym pisaliśmy.
Natomiast przez nas był baaardzo często krytykowany.
Akurat teraz były bardzo fajne akcje z Marleną, to komentujemy Radzia na bieżąco :)

Zastanawiam się co by mi sprawiło większą przyjemność - wylot Igora jako pierwszego czy Radzia ;)
Chyba najlepiej jakby obydwaj dostali taką samą ilość głosów, i to znacząco mniejszą od Madzi i Bartka.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2019, 12:16 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Nie jestem za Radkiem, ale na jego miejscu pogonił bym tą Marlenę. Wchodzi sobie taka co po 12 dniach uciekła z płaczem i ma czelność oceniać uczestnika, który doszedł do finału i bądź co bądź oddał się programowi na te 3 miesiące ? Co za bezczelność. A Grigoruk ? Jakie on ma prawo kogoś oceniać ? Przecież gdyby nie Justyna to mógłby co najwyżej z drogi sobie popatrzeć na ten dom. Jeśli Radek mówi, że nie myślał o wygranej to trzeba jego zdanie uszanować - nie wiadomo tak naprawdę co myślał, to są tylko przypuszczenia. Tak naprawdę Radek nie jest jakimś wyjątkiem, bo każdego można o to posądzić - Madzia wieczne dziecko myślicie, że nie myśli o wygranej ? Przecież pod tymi blond włoskami aż się kotłuje od myśli. Igor tak samo, Bartuś na pewno też - każdy chce wygrać. Jednak czy Radek najbardziej ? Ja wam powiem tak - jeśli naprawdę chciałby wygrać to nie kręciłby dram o jedzenie i sprzątanie. Wiadomo, że to czynniki mocno obciążające i praktycznie nie pozwalające osiągnąć celu. Bardziej posądziłbym Madzię i Bartka o cukierkowatość a nie Radzia.
Dominika19
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:33
x 604
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominika19 »

Dla mnie zwolennicy Oleha i #madziolo to specyficzne przypadki. Widać,że brak im logiki czy wiedzy o normalnych podstawach związku, za to Oleh to dla nich ucieleśnienie niespełnionych marzeń. To ten typ ludzi, którzy gdy mężczyzna uderzy kobietę uważają,że na pewno go sprowokowała.Nic ich nie przekona.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

tinsel pisze: 15 cze 2019, 11:34
wislok pisze: 15 cze 2019, 11:29 Robienie wyrzutów,że ktoś może myśleć o wygranej? Wszak udział w tym programie wiązał się z pewnymi wyrzeczeniami- brakiem kontaktu z rodziną przez trzy miesiące, Radek też ma żonę, dzieci. Marlenki jak widać nie było na to stać.Jak już się doszło do takiego etapu to fajnie byłoby wygrać. Jednak każdy kto ma pojęcie wie,że 100 000 zł to nie jest jakaś zawrotna suma i to fakt.
Gdyby Radek przyznał szczerze, że zależy mu na tej kasie to ok, ale on ciągle kręci i nie jest szczery.
Powiedz mi tak, a komu nie zależy tam na kasie. Nikt nie chodzi do tego programu od tak tylko dla sławy, każdy uczestnik chce wygrać. Marlenka i pozostali robią z siebie takich cierpiętników, jaki to okropny jest ten Radziu, ty że on jest w FINALe a oni nie. Nawet jak by zajął te pechowe 4 miejsce to jest lepiej lubiany przez widzów od nich. Najbardziej normalną osobą to była tam Marchewka. Dziewczyna ma poukładane w głowie, nie obraża się na innych, a przecież przegrała w programie z Radkiem. Dlaczego Radek nigdy jej nie obgadał, ponieważ nie miał za co. Marlenka która tak mocno obraziła się na Radka, nie jest święta, wstydzę się że ona pochodzi z mojego miasta, matka dzieciom a puszcza się na prawo i lewo, dlatego Igor zapytał się jej ''czy może jej dotknąć piersi'' ponieważ wie że jest łatwa, a on takie lubi.
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2019, 18:29
x 94
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kunzite »

Nie uważam, żeby chęć wygrania pieniędzy była uwłaczająca.
Każdy po coś tam przyszedł, jedni dla sławy, drudzy dla pieniędzy.
Niektórzy mają wręcz aż obsesje na punkcie Radka czy Igora, byle im dowalić, co by nie zrobili - to źle.
Nie różnicie od osób, które jechały po Łukaszu, a nawet ludzi z wykopu, którymi tak gardzicie.
Różni was tylko brak wulgaryzmów, za to treść pozostaje taka sama...
Ostatnio zmieniony 15 cze 2019, 12:21 przez Kunzite, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie nie jest problemem, żeby każdy musiał mówić czy chodziło mu o kasę, problemem jest to, że kilka osób zachowywało momentami się tak jakby to był jedyny cel i widzowie to rozszyfrowali i wśród nich był Radek.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Justynka, Pawełek, Marlenka i Kasieńka otoczyły wręcz Radka i debatują czy on myśli o wygranej czy też nie myśli. A won! Co ich to obchodzi ? Oni mają pretensje wręcz do Radka, że jest w finale i że ma czelność walczyć o te 100 tys. zł. To jego święte prawo, a Marlena niech lepiej idzie do Igora i mu cyckami pomacha a nie wdaje się w dyskusje o czymś o czym nie ma pojęcia. Posiedziałaby 3 miesiące to zrozumiałaby ile wyrzeczeń przeszli wszyscy finaliści.
xbl
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2019, 0:53
x 1053
x 17

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xbl »

Oczywiście wykop ma rację. Miliony much nie mogą się mylić...
Meera
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:27
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Meera »

MB89 pisze: 15 cze 2019, 12:16
tinsel pisze: 15 cze 2019, 11:34
wislok pisze: 15 cze 2019, 11:29 Robienie wyrzutów,że ktoś może myśleć o wygranej? Wszak udział w tym programie wiązał się z pewnymi wyrzeczeniami- brakiem kontaktu z rodziną przez trzy miesiące, Radek też ma żonę, dzieci. Marlenki jak widać nie było na to stać.Jak już się doszło do takiego etapu to fajnie byłoby wygrać. Jednak każdy kto ma pojęcie wie,że 100 000 zł to nie jest jakaś zawrotna suma i to fakt.
Gdyby Radek przyznał szczerze, że zależy mu na tej kasie to ok, ale on ciągle kręci i nie jest szczery.
Powiedz mi tak, a komu nie zależy tam na kasie. Nikt nie chodzi do tego programu od tak tylko dla sławy, każdy uczestnik chce wygrać. Marlenka i pozostali robią z siebie takich cierpiętników, jaki to okropny jest ten Radziu, ty że on jest w FINALe a oni nie. Nawet jak by zajął te pechowe 4 miejsce to jest lepiej lubiany przez widzów od nich. Najbardziej normalną osobą to była tam Marchewka. Dziewczyna ma poukładane w głowie, nie obraża się na innych, a przecież przegrała w programie z Radkiem. Dlaczego Radek nigdy jej nie obgadał, ponieważ nie miał za co. Marlenka która tak mocno obraziła się na Radka, nie jest święta, wstydzę się że ona pochodzi z mojego miasta, matka dzieciom a puszcza się na prawo i lewo, dlatego Igor zapytał się jej ''czy może jej dotknąć piersi'' ponieważ wie że jest łatwa, a on takie lubi.
Zaciekawiłaś mnie z jakiego miasta pochodzi Marlena?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@wiatriwoda dokładnie. Wielu osobom tutaj zależało mniej lub bardziej na tej wygranej, ale u Radka widać fałszywość najbardziej żeby tylko nie podpaść i zyskać poklask u widzów.

Pisałem nieraz i to od dawna, że Bartek też gra, bo też chce wygrać. Tylko on prawie cały czas nie daje tego po sobie poznać. Widać to raptem po kilku akcjach, w których lekko nie wytrzymywał. No i w ostatnich 2 tygodniach to najbardziej było widać.

Madzia po tym co powiedziała co by zrobiła z kasą też widać, że jej choćby w niewielki, ale jednak jakiś tam sposób zależy na tej wygranej. Igor też niby psioczy, że mało, ale przygarnąłby kasę i ją przehulał w miesiąc.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jordi pisze: 15 cze 2019, 12:34 @wiatriwoda dokładnie. Wielu osobom tutaj zależało mniej lub bardziej na tej wygranej, ale u Radka widać fałszywość najbardziej żeby tylko nie podpaść i zyskać poklask u widzów.
Nie zgodzę się z tym - gdyby tak było to bukmacherzy nie dawali by kursu na Radka 15 a na Madzię i Bartka odpowiednio 1,7 oraz 2,4. Jeśli dla Radka naprawdę jedynym celem byłaby wygrana to musiałby być bardziej cukierkowaty i on o tym doskonale wie. Jemu zależało na rywalizacji, na dojściu jak najdalej, do finału - jak najbardziej zgadzam się. Ale czy na wygranej ? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tak, najlepiej niech wszyscy skaczą koło Radzia, taki wspaniały, obiadki gotował, sprzątał, wielce waleczny Hanys. Zakneblować Marlenę, Juszes i Pawła bo sami odeszli, czekam też na koronny "argument" przeciw Kaśce, że niby tylko jadła i leżała ;) W czterech edycjach TVNu nie było tak fałszywego i apodyktycznego uczestnika jak Palacz.

@bustram twój tekst o "machaniu cyckami" to rynsztok, nie pierwszy zresztą w twoim wykonaniu. Wstyd.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Tak wykopek to super forum, gdzie ciągle kogoś obrazaja. Szczególnie dziewczyny z BB "ameba, pustak, ku***, szmata". Łukasz to c**j i kutasz. Widać, że jesteście z wykopu.
Marlena bardzo dobrze mu powiedziała, bo udaje to mu wygarnęła.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@pulkownik
Wczoraj Igorowi też finaliście pozwalała wkładać łapy do cycków i się śmiała. Radek natomiast jako dżentelmen powiedział jej, że pięknie wygląda to mu się dzisiaj odwdzięczyła pięknie jakimiś insynuacjami. Dlatego napisałem tak a nie inaczej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości