[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Z tego co widziałem Maciej szedł tam na którąś z Aren jako osoba towarzysząca Karoliny. Pewnie jutro się pojawi też.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@bustram plakietka osoby towarzyszącej była u Maćka, Karolina była częściej zapraszana, on był raczej bodyguardem jej królewskiej mości ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Łukasz to w zasadzie częściej mówił, że jest szczery niż był :P Tak się wszyscy czepiamy tego Radzia, że taki i owaki, ale tak szczerze wolę jego niż Kaśkę czy Łukasza, którzy na livach z Chajzerem mało nie wyjdą z siebie aby tylko błysnąć. Tak samo Marlenka, która wytyka finaliście chęć wygranej a sama co tydzień się wdzięczy na Arenie.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 10:50 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Z dzisiejszego odcinka wnioskuje, ze wygra Bartek, choć sama kibicuje Madzi. Produkcja zna juz wyniki więc pokazują wyłącznie jego fajne momenty, żeby utwierdzic widzów, że właściwa osoba wygrała.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

No dokładnie, dla mnie to jest jasne od kilku tygodni, że wygra Bartek - zauważałem pewne tego symptomy zarówno w zadaniach, odcinkach jak i ogólnie trendach ;) Bartek jest szykowany na zwycięzcę i jutro odbiera forsę i auto - jak najbardziej zasłużenie. Cały ten szum wokół Madzi to tylko zasłona dymna dla jutrzejszego show, w którym musi być element zaskoczenia.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Oj, Bustruś, poleciałeś :) Jeszcze napisz, że najszczerszy jest olusio patusio i jego pato romans :) Btw - czekam na zaręczyny podczas finału, haha (oczywiście w ciuchach zaprojektowanych przez kumpla madzi). Nasz pato olo obserwuje na insta kubusia i maciusia - kocham to (serio, to genialna puenta)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 2:30 przez temereme, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous2
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 12 maja 2019, 11:25
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonymous2 »

Bustram, nie sądzę, zeby go "szykowali" bo to juz bylby spisek:) mysle, ze tak wyszlo i tyle.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

DDTVN na pasku info, ze będą rozmwiac o finale BB: "tuż przed wielkim finalem, czy uczestnicy żałują udziału w kontrowersyjnym show". To jest jako ostatni temat programu, wiec pewnie gdzieś po 10 będą o tym rozmawiac i pewnie bedą byli mieszkańcy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Angela ma być.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Jaka akcja :lol: :lol:
https://streamable.com/prioo (pozyczone z Wykopu)
WB pewnie myslal , ze go w ciula robia i udaja , ze nie slysza, a tu pewnie ktos z produkcji nawalil.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

bustram pisze: 16 cze 2019, 1:52 Łukasz to w zasadzie częściej mówił, że jest szczery niż był :P Tak się wszyscy czepiamy tego Radzia, że taki i owaki, ale tak szczerze wolę jego Kaśkę czy Łukasza, którzy na livach z Chajzerem mało nie wyjdą z siebie aby tylko błysnąć. Tak samo Marlenka, która wytyka finaliście chęć wygranej a sama co tydzień się wdzięczy na Arenie.
Kibicuję Radkowi, ale jak on nie wygra to życzę wygranej Bartkowi, Ci dwaj uczestnicy najbardziej zasługują na wygraną w tej edycji programu
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Radek zasluguje na wygrana? Nie zgadzam sie. Przedstawia stanowczo za niski poziom i pokazal za duzo negatywnych cech.
Telewizja pokazuje go jednak raczej pozytywnie. Igora tez.
Ta wczorajsza impreza byla tez pokazana byle jak. Daniel mial dziwna mine. Po co on tak pojechal? Iza ubrala sie dziwnie. Kobieta ma calkiem dobra figure a zaklada ciuchy jak ciotka. Kasia chyba nie schudla. Oleh pewny siebie.
Mam nadzieje, ze taki glupi pomysl jak publiczne oswiadczyny mu nie wpadnie do glowy,bo to bedzie bardzo zenujace :redface:
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Kati33 pisze: 16 cze 2019, 9:26 Kasia chyba nie schudla.
Jakie to płytkie skupiać się w przypadku Kasi ciągle na jej wadze. Jej waga, jej sprawa.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Kati33 pisze: 16 cze 2019, 9:26 Radek zasluguje na wygrana? Nie zgadzam sie. Przedstawia stanowczo za niski poziom i pokazal za duzo negatywnych cech.
Telewizja pokazuje go jednak raczej pozytywnie. Igora tez.
Ta wczorajsza impreza byla tez pokazana byle jak. Daniel mial dziwna mine. Po co on tak pojechal? Iza ubrala sie dziwnie. Kobieta ma calkiem dobra figure a zaklada ciuchy jak ciotka. Kasia chyba nie schudla. Oleh pewny siebie.
Mam nadzieje, ze taki glupi pomysl jak publiczne oswiadczyny mu nie wpadnie do glowy,bo to bedzie bardzo zenujace :redface:
Każdy z nich pokazał po trochu swoich negatywnych cech. Nie można mówić o nikim że był doskonały. Kibicuję Radkowi i Bartkowi ponieważ oni zasługują najbardziej na wygraną w tej edycji mimo swoich niewielkich wad. Jeden i drugi ma rodzinę, jeden i drugi pomagają innym a to są dla mnie ważne cechy. Madzia ma bogatych rodziców niech oni dołożą do jej interesu, dla mnie ona mimo swojego wieku jest jeszcze bardzo dziecinna, daje się łatwo zmanipulować innym. Pół edycji było tylko o jej romansie z Olehem. Produkcja ją najwięcej promuje ze wszystkich uczestników. Ten jej romans robi się już śmieszny. Uważam że Oleh bardzo czeka na jej wygraną aby zgarnąć coś z tej wygranej dla siebie, dlatego kumpluje się z jej przyjaciółmi mimo że takich osób niby nie toleruje. Dlatego Madzia nie powinna wygrać dla mnie tego programu. Igor jest dla mnie zbyt bardzo prymitywny i to on według mnie chce najbardziej wygrać ten program.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

wiatriwoda pisze: 16 cze 2019, 0:34 Właśnie mówią w sposób krypto o castinach :) Madzia była w grupie z Marleną i Izą.
Jakos przed rozpoczęciem tej edycji w DD TVN byli Manuela Janusz i Gulczas i opowaidali o castingach ze jednym wyjściem kazdego osobno wprowadzali innym wyjściem wyprowadzali, żeby przypadkiem nikt nikogo nie zobaczył ;)
No i ciekawi mnie jak na tych grupowych castingach odnajdował sie Daniel? Toż on w programie przez te kilka dni i teraz na imprezie w ogóle nie pasował do reszty, nawet sie nie starał, ot jemu sie nie podporzadkowali to spakował walizki i papa. Jak on przeszedł te castingi?.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości