[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3343
x 1485

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czeku Agnieszka Woźniak-Starak nie zabrała, ale za to rzuciła go na ziemię. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Brak procentów na minus.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Jak dla mnie finał ogólnie bardzo dobry oprócz tego ile czasu poświęcono na najważniejszą dwójkę.
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Kati33 pisze: 16 cze 2019, 21:55 Madzia moglaby auto oddac Bartkowi. Glupio ze za 2 miejsce nie ma nagrody!
Niestety nawet gdyby chciała to nie może. Zasada przy wygrywaniu samochodów głównie jest taka, ze przez rok nie mogą sprzedać ani oddać w akcie darowizny.
Znajomy wygrał samochód i tak miał.
No chyba, ze tu maja inne zasady...
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

Dziwne, że już koniec, z przyzwyczajenia chicałam przełączyć na stream zobaczyć co się dzieje :lol:
Bardzo się ciesze, że Magda wygrała :) dziekuję Wam za możliwość komentowania, kulturalną wymianę wypowiedzi i wszytskie Wasze uwagi co do programu :)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

No to do następnej edycji BigBrother.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Dokładnie Bartek z Madzią za mało czasu. Na jesień powinni przeznaczyć czas antenowy przynajmniej do 22:30 bo widać, że 2h na 4 osoby to za mało. Co do Agnieszki to ta dalej że Oleh ją napewno kocha. Podobnie jak większość liczę na przyjaciół Madzi, którzy pogonią Oleha. Jaki chłopak pokazuje fucka za plecami kobiety którą kocha.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 123
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Cóż... Jak zawsze czuję się dziwnie gdy przychodzi koniec czegoś. I tak samo jest z BB. Jutro zdam bardzo szerokie, lecz ostatecznie i tak mocno streszczone wrażenia po całej edycji. A jesienią spróbuję bardziej się przyłożyć do bycia częścią tej dyskusji. Dyskusji, która rozrosła się na ponad 2 000 stron. A jeśli chcecie znać moje wrażenia lub opinie na temat 6. edycji BB - piszcie na PW, a spróbuję je uwzględnić :)

Wielki Brat patrzy. Także tutaj. Bądźcie czujni :)

Zostawiam tę piosenkę na znak tego co czuję po trzech miesiącach śledzenia tego programu.

Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1060
x 3221

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Mam tylko nadzieję że jesienią nie będą ich głodzić :lol: przeprowadzą dokładniej casting i przede wszystkim, że nowi uczestnicy nie będą próbowali zachowywać się jak ludzie z tego BB, udawać ich. Mimo wielu mankamentów powrót BB był bardzo udany. I wspaniale, że Madzia wygrała, jest cudowna.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 22:22 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wygrała moja faworytka, cieszę się! Dzięki za wasze komentarze. Mam nadzieję, że druga edycja też nas znowu nakręci. Madzia w szoku - chyba szybko do siebie nie dojdzie. Jeszcze raz dzięki wszystkim za towarzystwo na tym forum i już tęsknię.
MaciekRS
Użytkownik
x 91
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MaciekRS »

Fajnie że Madzia wygrała ale teraz to ja bym jej życzył aby tak z połowę kasy oddała rodzicom bo boje się że jej kolorowi, rozrywkowi znajomi z UK w połączeniu z Olegiem szybko jej całą tą kasę przepuszczą.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Wygrała najlepsza. Bartek mega dobry, ale Madzia lepsza. Zajebiści ludzie.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

MaciekRS pisze: 16 cze 2019, 22:22 Fajnie że Madzia wygrała ale teraz to ja bym jej życzył aby tak z połowę kasy oddała rodzicom bo boje się że jej kolorowi, rozrywkowi znajomi z UK w połączeniu z Olegiem szybko jej całą tą kasę przepuszczą.
Olega mam nadzieje pogoni,a kolorowi znajomi to bogaci ludzie wiec jej nie oskubią ;)
mam nadzieje ze spełni swoje marzenia o własnym biznesie, pomału spokojnie wazne zeby miała dobrych doradców ;)
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 »

Wielki brat skromnie i pięknie pożegnał się że zwycięzcą.
Finał i powitanie zwycięzcy na niskim poziomie. Ani oprawa, ani czas, który powinien być poświęcony dla takiej osoby. Moim zdaniem klapa. Jakby zrobione na ,,odwal", byleby już skończyć. Scena za mała. Nic nie bylo widać. Prawda jest taka, że dopiero teraz zacznie się prawdziwa impreza, I to co najciekawsze. Niestety już nie dla nas.
Wtrącenia prowadzących nt. Obleha I jego uczciwości żenada totalna. A to jak Magda zareagowała to już w ogóle. Jak szesnastolatka. Naprawdę nic do niej nie dociera? To co mówią jej ludzie, których szanuje np. Łukasz, Justyna, albo to co słyszała na filmie od przyjaciół? Normalnie szok jakie to glupiutkie dziewczę. 31 latka daje się omotać 20latkowi😱szok
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 22:29 przez Stasia080818, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

ja pier. na facebooku ból dupy, ze ustawka i że program wygrała "pusta laska" ... masakra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”