[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wszystkich fanów telewizji zapraszam do kliknięcia linka do Strony głównej forum 🙂 Dyskusja o BB póki co przycichnie, ale na tym telewizja się nie kończy - forum mamy dość rozbudowane, a sezon ogórkowy jest idealnym czasem na zapoznanie się z jego treściami 🙂

Dziękuję wszystkim za owocną dyskusję, często ciekawą i dynamiczną, czasem tylko nijaką, ale zawsze szczerą. Mam nadzieję, że nie skończy się ona wraz z dzisiejszym finałem, a obecni użytkownicy nie odejdą z tego miejsca tylko dlatego, że program ma wakacyjną przerwę.

Pozdrawiam także wszystkich tych, którzy nie mają tu konta, nie udzielają się, a jednak cały czas czytają. Wykopkom też życzę sukcesów. Jesteście spoko, tylko na swój sposób. Szacun 🙂
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Tytułem podsumowania - muszę przyznać, że te trzy miesiące zleciały niesamowicie szybko. W dniu startu programu nie miałem jeszcze takiego hype'u na reaktywację BB, ale wraz ze startem edycji jakoś zacząłem się z nią oswajać. Szkoda, że niezwykle nużący pierwszy tydzień odstraszył znaczną część widowni, bo potem mimo jednej wielkiej sinusoidy, poziom był lepszy. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie wpadki i totalna dysorganizacja widoczna zresztą nawet dzisiaj. No i gdyby casting był przeprowadzony o wiele lepiej - o ile Madzia, Bartek, Kasia i Klaudia wpasowały się idealnie, o tyle Kuby, Igora i mojego (niestety) faworyta w pierwszych tygodniach, czyli Olka nie powinno być w programie.

Na jesień powinny być następujące zmiany:
- lepszy casting - o czym pisałem wyżej
- Jędrzejak out - ten człowiek to ewenement w popełnianiu karygodnych błędów. Jeśli pozostanie w kolejnej edycji, to będzie mega niesprawiedliwa decyzja
- stream 24/7 - jak wiadomo wielokrotnie życie w Domu Wielkiego Brata funkcjonowało długo po 1, dlatego dobrym pomysłem byłoby streamowanie również w nocy, bez jakiegokolwiek "ładowania baterii"
- zastąpienie BBN+ jakimś zlepkiem pikantniejszych fragmentów że streama - mimo, że z puszki, to miałoby większy pożytek niż sztucznie ustawiane przez produkcję sytuacje "byleby był kontent"

Na deser tego posta - wypadałoby podziękować wszystkim Wam za miłą atmosferę i trafne oraz nietrafne spostrzeżenia. Jako że popieram ideę równi wobec wszystkich, ośmielę się pozdrowić również niekiedy sprzeczających się z naszymi tutaj opiniami ludzi z Wykopu, jeśli to czytają - fajne macie tam memy.


To co, miłego wieczoru wszystkim, najlepiej w towarzystwie ABBY i sokołów. :D


Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 22:54 przez Manieq, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5529
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1191
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Kolejna porcja bólu d... psychofanek Oleha. ;)
Screenshot_20190616-225213.png
Screenshot_20190616-225233.png
Screenshot_20190616-225248.png
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Karol, a gdzie finałowe focie Gochy? ;D


Ja również ogromnej większości dziękuję za ciekawe dyskusje i emocje :)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

Asjata pisze: 16 cze 2019, 22:39 .......Czekam na 2/5(7) edycję jesienią (pytanie kiedy - listopad???, czy wcześniej).
Raczej od początku lub połowie września się zacznie i skończy najpóźniej w połowie grudnia przed świętami.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Niestety, nas nie każdy mile pozdrawia :lol:

IMG_20190616_225905.jpg
Również życzę wszystkiego najlepszego, przynajmniej tym, którzy życzą nam tego samego 🖕🤣

IMG_20190616_225924.jpg
Uwierz, że tego nie zazdrościmy 🙂


Otrę łzy i będę ponad to. 😝 Cieszę się, że osoby które nas nienawidzą jednak namiętnie czytają to forum 🙂
Yurishka
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:44
x 100
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yurishka »

Mam nadzieję, że Madzia w pełni wykorzysta dzisiejsze zwycięstwo i spędzi miły wieczór w gronie rodziny, uczestników i ekipy, a nie będzie to kolejny wieczór pod znakiem Olka, bo już tych wieczorów zdążył jej napsuć aż nadto.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

@Karol
Od siebie życzę, aby w kolejnej edycji BB mówiono też o forum Media2 obok Wykopa, FB i Insta.
Na forum napewno zostanę, jak to napisałeś będzie czas na zapoznanie się z innymi tematami.

@Manieq Zapomniałeś dodać słynnej "Stokrotki" :)

A no i pozdrawiam Wykop, też was kochamy z całego serca :D
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@rafal_rambo No to może do września wszystkie usterki naprawią.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Pamiętajcie: Nienawiść, homofobia nigdy nie wygra! Każdy ma prawo co do edycji tej i wcześniejszej, ale trochę szacunku do innych, i zresztą do Olega. Rozumiem że nie lubicie, ale można nie lubić, albo lubić. Ważnie żeby nie robić kłótni.
Było mi przykro z mojej oceny, ale powiem że jednak później już było lepiej.
[ Spoiler ]
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

W następnej edycji niech wystąpi taka Marysia z mięsnego a nie tylko Ci co mają coś wspólnego z internetem/ telewizją.
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Fajnie że Madzia wygrała bardzo fajna dziewczyna, Bartek to super gość ale jednak bardziej kibicowałem Madzi bo to dziewczyna z mojego województwa.

Dzięki za to że wszystko tutaj było opisywane dzięki temu wiedziałem co się dzieje w domu pewnie gdyby nie BB to nie założył bym tu konta. Mam nadzieje że od września znowu tu będzie tysiące komentarzy i że nie będzie to ostatnia edycja :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@adijos98d teraz nawet taka Marysia z mięsnego ma coś wspólnego z internetem. Takie czasy 🙂
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

Nie udzielałam się, ale codziennie czytałam ten wątek. Mam nadzieję że we wsześniu wszyscy znowu tu będziemy. 😊
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

Dziękuję Wam wszystkim za ostatnie trzy miesiące. Dzięki Wam zawsze byłam na bieżąco, widziałam co się dzieje w domu WB, a nie zawsze mogłam zajrzeć na stream. Dzięki Wam mogłam wziąć udział w ciekawych rozmowach, dyskusjach, ploteczkach. Choć nie zawsze byliśmy zgodni w ocenach, to prawie nigdy nie zostały przekroczone granice dobrego smaku. Dzięki Wam to forum stało się miejscem, gdzie chciało się wracać i porozmawiać.
Chciałam też podziękować administracji tego forum, bo dzięki nim w czelusciach internetu istnieje taka fajna oaza, gdzie można znaleźć dla siebie miejsce do spotkania z bardzo fajnymi ludźmi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości