[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Wczoraj tego nie zauważyłem, ale dzisiaj przeglądałem fragmenty Areny i jak Igor wychodził, to witał się z ludźmi. Ten pas, który dostał, to dała mu chyba jego mama? Czy ja mam jakieś zwidy? Chciała go chyba nawet przytulić, ale wydawało się, że jej nawet nie zauważył. Tylko zastanawia mnie, jak ona tak szybko zdołała się przeteleportować na swoje miejsce w namiocie. Może mnie ktoś oświecić w temacie? ;)
artlomen
Użytkownik
x 1
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: artlomen »

Ja się nie dziwie ze Madzia czy Inni uczestnicy ne zobaczyli ludzi co stali z boku. Po pierwsze to jest wielkie przeżycie dla nich a po drugie tam jest tyle świateł ze ja wątpię czy oni tam cokolwiek widzieli bo te świata mogły ich oślepiać.Wczoraj na live na istagramie u Igora było nawet pokazane jak przed nim szla ekipa ze światłami i na pewno go one oślepiały.
ejulia
Użytkownik
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia »

annawoj1104 pisze: 17 cze 2019, 17:33 No jak widziałam tą fotkę całej grupki koło Madzi oczywiscie Olo i kto...no Macius na pierwszym planie... A taki finalista Bartek w dalekim tle że go nie widac...
U tego Milexa na Insta też foto grupy z nim i blondynką w długiej czarnej spódnicy-czy to nie przypadkiem główny głos Wielkiego Brata ta Barjasz?

Tak to Aga Barjasz. Tak w ogóle lata temu w liceum byłam na kursie języka angielskiego. I była też ekipa z Wawy. Dziewczyna i paru chłopaków. Ona była świetna. Totalna nic porozumienia. Po paru latach w jakimś kobiecym magazynie patrzę a tu wywiad z Czubowna i jej córka. No i zonk bo to właśnie ta dziewczyna z kursu. Nosiła nazwisko ojca więc nikt się nie zorientował, a ona sama baąaardzo skromna. Cud dziewczyna. Ot. Taka mała reminescencja.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2795

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Tak swoją drogą, to chyba nikt 17 marca nie przypuszczał, że Madzia okaże się tak super dziewczyną i że wygra - pamiętam pierwsze komentarze, że kosmitka, że może być drugą Rutowicz, że "Krupa". A tu proszę :)

BTW. Kuba zapytany na Instagramie dlaczego nie pojawi się na domówce odpowiedział, że "nie chodzi na słabe imprezy".
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

a co miał powiedzieć, że go nie zaprosili? bo zapewne tak było
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2243

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Bartek już dziś zaprasza na spotkanie przy piwku w Częstochowie do której jedzie, a dużą niespodzianką jest to, że Olafek jest z nim, więc tylko w kamerach Areny go nie było.
tinsel
Activist
x 617
x 1204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

pulkownik pisze: 17 cze 2019, 18:22 Tak swoją drogą, to chyba nikt 17 marca nie przypuszczał, że Madzia okaże się tak super dziewczyną i że wygra - pamiętam pierwsze komentarze, że kosmitka, że może być drugą Rutowicz, że "Krupa". A tu proszę :)
Łukasz na samym początku programu przewidział ;) Była taka rozmowa z Justyną i chyba Marleną, kogo widzą w finale i chyba nawet jakieś ostrzeżenie od WB dostali m.in. za tę rozmowę. Justyna spodziewała się zwycięstwa Klaudii. Co do Madzi to Justyna powiedziała wtedy, że jest bardzo sympatyczna, ale pewnie widzowie ją odbiorą jako pustą, cały czas przeglądającą się w lusterku i robiacą makijaż.

Ja też na początku programu obstawiałam, że wygra Marchwia.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

lukiluki pisze: 17 cze 2019, 17:49 Wczoraj tego nie zauważyłem, ale dzisiaj przeglądałem fragmenty Areny i jak Igor wychodził, to witał się z ludźmi. Ten pas, który dostał, to dała mu chyba jego mama? Czy ja mam jakieś zwidy? Chciała go chyba nawet przytulić, ale wydawało się, że jej nawet nie zauważył. Tylko zastanawia mnie, jak ona tak szybko zdołała się przeteleportować na swoje miejsce w namiocie. Może mnie ktoś oświecić w temacie? ;)
Dostał od mamy, innych rodzice i znajomi również witali swoich bliskich.
Zanim uczestnik wszedł schodami na górę to bliscy wracali na widownię :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2795

[TVN/TVN7] Big Brother

O finale i Madzi za chwilę w "Faktach".
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Podsumowując:

AWS - out, zero umiejętności, kupa pomyłek
Jędrzejak - out, zero umiejętności, kupa pomyłek
Chajzer - out, udaje nastolatka i podnieca się wykopkami (może niech się przekwalifikuje na rolnika?)
Ohme - out, nie trafione diagnozy, słodzenie sobie z Chajzerem, generalnie słabizna
Laptopowi - out, irytujący na maksa, w dodatku włażą w tyłek Chajzerowi

Jedynymi prowadzącymi, których naprawdę polubiłem są Franciszek i Żaklina - naprawdę fajna para, dziś prowadzili nawet razem wywiad z Bartkiem i Magdą - zupełnie inna jakość, zupełnie inny poziom. Chajzer mógłby co najwyżej buta wyczyścić Franciszkowi jeśli chodzi o umiejętności i prezencję, tak samo Ohme Żaklinie.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2795

[TVN/TVN7] Big Brother

Faktycznie, świetny ten Franciszek, w wywiadzie z Blondynem i Madzią przez większość czasu zaśmiewał się ze swoich żartów :lol: Jedyna osoba, która tak naprawdę sobie zasłużyła na odejście to Bartek. Aga dała radę, chociaż z początku faktycznie było ciężko.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2243

[TVN/TVN7] Big Brother

Dyrektor Edward potwierdził, że świetne wyniki Siódemki pozwoliły kontynuować BB w Polsce :)
Damianou18
Activist
x 305
x 54

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Damianou18 »

A dokładniej powiedział, że dzięki BB zanotowano w TVN7 wzrost widzów o 30%.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2243

[TVN/TVN7] Big Brother

pulkownik pisze: 17 cze 2019, 19:23 Faktycznie, świetny ten Franciszek, w wywiadzie z Blondynem i Madzią przez większość czasu zaśmiewał się ze swoich żartów :lol: Jedyna osoba, która tak naprawdę sobie zasłużyła na odejście to Bartek. Aga dała radę, chociaż z początku faktycznie było ciężko.

Zgadzam się, ci prowadzący z YT to antyreklama formatu.

W TV bym zmienił format BBnocą na dłuższy 40 minutowy z lajfem z domu, Bartek powinien odejść bo tylu wpadek się nie da obronić, do BBNocą powinien dołączyć Łukasz, Filip lub Łukasz powinni dołączyć do Areny, a na YT powinni rozmawiać młodzi dziennikarze, którzy śledzą stream BB.
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@pulkownik
Nieprawda, jeśli się śmiał to z żartów gości. Nie chodzi mi o to - chodzi mi o to, że nie dostaje głupawki jak nastolatki na trzepaku za blokiem (Chajzer) tylko stara się prowadzić wywiad merytorycznie, tak samo Żaklina. Doceniam też ich przygotowanie, zawsze wiedzą o co zapytać, zawsze ogarniają tematy, widać, że oglądają program.

@wiatriwoda
Czy dyrektor Eduardo wspomniał, że wczoraj finaliści wyszli na głodniaka, bez obiadu, bez żadnych praw, niemal jak z kołchozu ? Nie ? A to dziwne, przecież jest byłym prowadzącym programu "Cela", temat powinien więc mu być bliski :P
Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 19:33 przez bustram, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”