[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że dla odmiany i u nas taka edycja by się przydała
2008-2023
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

no to jeśli widzowie nie mają wpływu na wyniki , to juz zupełnie traci jakikolwiek sens...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Skoro odcinek BB Extra to tylko godzina, chciałbym zobaczyć kulisy domu i produkcji.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Spiderman0409 Ten format działa w US i w Kanadzie, w Brazylii jest mix formatu amerykańskiego z "naszym" normalnym (gra o HoH, POI , nominacje - wybór jednego uczestnika do eliminacji, a następnie publika jak u nas głosuje).

Może to niepopularna opinia, ale wole tamten format. Natomiast co do ostatnich edycji w tamtych formatach: uczestnicy ostatniej kanadyjskiej to było dno, a w ostatniej amerykańskiej było dobrze do piątej eliminacji, później nuda i d*bilizm uczestników.

@bobaas Mam tak samo jak ty.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Spiderman0409 pisze: 17 cze 2019, 21:40 no to jeśli widzowie nie mają wpływu na wyniki , to juz zupełnie traci jakikolwiek sens...
A to dlaczego? W "Agencie" widzowie też nie decydują, która osoba odpada, a jednak program się ogląda.

W amerykańskiej edycji też jest ciekawie. Stworzenie odpowiedniej koalicji jest też ważne na przyszłość, bo o tym kto wygra (z tego co pamiętam) decydują swoimi głosami mieszkańcy, którzy już dom opuścili.
2008-2023
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Tymczasem niektórzy juz brylują na salonach ;)

https://jastrzabpost.pl/newsy/igor-jaku ... 58246.html
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Pozwolę sobie na małe, subiektywne podsumowanie.

Uczestnicy. Na początku większość z nas pisała, że wszyscy są tacy sami. Z biegiem czasu okazało się, że nie do końca, jednak ja uważam że byli do siebie zbyt podobni pod względem profilu demograficznego – większość z wielkich miast, przedstawiciele wolnych zawodów, dobrze sytuowani, młodzi lub w wieku średnim. W kolejnej edycji fajnie byłoby zobaczyć np. fryzjerkę albo osobę po 50-tce lub osobę mało zamożną. Charakterami i poglądami uczestnicy tej edycji się różnili - i to na plus. Ale gdyby dodać do nich osoby naprawdę odstające wiekiem, źródłem utrzymania, historią itp. mogłoby się okazać, że w grupie pojawią się wtedy zupełnie inne kategorie problemów i dram, ciekawe jakie? Moimi ulubionymi uczestnikami byli: Madzia, Kasia, Łukasz, Bartek, Justyna, którzy byli oryginalni i mieli własne poglądy nieobliczone na poklask grupy lub telewidzów.

Zadania. Nie oglądałem zagranicznych edycji, ale te zadania faktycznie mało kreatywne. I totalnie nie rozumiem, dlaczego uczestnicy dostawali alkohol poza sklepikiem.

Dom. Jasny i przestronny, a przede wszystkim nowoczesny i niebanalny. Mnie się bardzo podoba. W przyszłej edycji widziałbym jednak nieco zmienione kolory – szczególnie w pokoju telewizyjnym i pokoju zwierzeń – mniej różu i fioletu. Uważam też, że pokój multimedialny jest niepotrzebny.

WB. Początkowo kobiecy głos jakoś mi nie pasował, ale przyzwyczaiłem się do niego i teraz nawet sobie nie wyobrażam, że mógłby być jakiś inny.

BB Arena. Bardzo schematyczny program: występ na żywo, gadanie, wyjście z domu, nominacje/gadanie. Mogliby jakoś to urozmaicić. Studiu średnio mi się podobało, tę symetrię scenografii dobrze byłoby jakoś przełamać, a może też dodać do dominującego niebieskiego jakiś drugi, znaczący kolor.

Prowadzący. MO jest moim numerem jeden i jej rola powinna zostać rozszerzona. AWS jest mi obojętna, może zostać. BJ rzeczywiście myli się bardzo często, trudno powiedzieć czy ze stresu czy z braku przygotowania. FH jest bardzo charyzmatyczny, nie zgodzę się z większością osób i powiem, że powinien pozostać, może nawet współprowadząc Arenę.

Muzyka. „Kim naprawdę jesteś” wpada w ucho i pasuje do programu, to powinno pozostać. Brakuje jednak jakiegoś dramatycznego, tajemniczego podkładu w trakcie nominacji i ogłaszania wyników.

Generalnie, powrót BB udany, pozostaje mieć nadzieje, że jesienią nie skopią najmocniejszych punktów i naprawią niedociągnięcia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ci niech robią sobie chcą, a i pasują chyba do siebie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślałem, że dla większego porządku podsumowywać minioną edycje będziemy tutaj:
viewtopic.php?f=100&p=536499#p536499
A tam pusto...
2008-2023
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@kamil2505 Tak to wcześniejsi mieszkańcy decydują o wygranym z finałowej dwójki (zwykle bez pierwszej 5, która odpadła jako pierwsza). W samym sojuszu też trzeba umieć grać, a niektórym się to nie udaje - łatwo być coaster'em, typowym beznadziejnym floater'em (jest jedną z moich ulubionych strategii - ale trzeba wtedy umieć grać poza radarem dodatkowo by ta strategia w 100% wypaliła na wygraną/ tudzież być snake'iem).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
morell
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:18
x 4
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morell »

Łukasza nie oznaczył. 8)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

ja tam wolę naszą , polską , tradycyjną wersję , tyle w temacie
peace&love :DD
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Wszystko na to wskazuje, że to jest Wielki Brat - głos męski:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To zapewne ten Piter, który miał najsympatyczniejszy głos i na luzie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

wiatriwoda pisze: 17 cze 2019, 22:11 To zapewne ten Piter, który miał najsympatyczniejszy głos i na luzie.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
Piter to jest ten Pan: https://www.instagram.com/podrozeismak/
Tutaj jego głos:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości