[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Jak nie masz na telefonie instagrama to jeśli masz Win 10 to możesz ściagnąc i zainstalować insta i wtedy się da.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2019, 23:40 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Na Laptopa też mozna sciągnąc ta aplikacje jakos, ja mam i na laptopie oglądam wiekszosć rzeczy. Ale nie wiem jak to sciągnać bo nie ja ściągałam. na laptopie nie ma jedynie opcji wysyłania wiadomosći prywatnych , w tel moge
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

bobaas pisze: 19 cze 2019, 23:15 Madzia się szykuje na spotkanie z Łukaniem :lol: Dzisiaj zalajkowała sporo jego zdjęć na insta, a Olusia jeszcze żadnego. Oj będzie zazdrość, hahahah
Chyba na pewno 😉

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 cze 2019, 9:21 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

No własnie wszyscy sie udzielają a u Kaski taka cisza ...
Kiedy ona miała do tych Stanów lecieć?

Oleh to nie odstępuje Madzi na krok odkad wyszła, na to wychodzi ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A Bartuś już w paru wywiadach wprost powiedział, że do BB poszedł dla przygody, ale też wierzył i wierzy, że program pomoże mu w karierze muzycznej ;)

Nie wierzę, że mu wyjdzie, bo on po prostu niestety jest bardzo słabym raperem... No i Opole w ogóle mu nie pomogło, więc i BB nie pomoże.

Oleh na instastory Madzi jest co kilka godzin. On jest z nią 24h/dobę... Osacza ją ile wlezie...
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Na korzyść Oleha przemawia fakt, że bądź co bądź jest przystojny - wygląd w dzisiejszych czasach wiele ułatwia. Łukasz natomiast musi postawić na osobowość, bo z wyglądem u niego przeciętnie.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Łukasz to z wygladu dla mnie taki sympatyczny gimnazjalista ;) Ładna ma buzie, ale takiego chłopczyka nie mężczyzny.
Ile on ma lat? Zreszta jest nawet wysoki (wyzszy od Ola) jakby nabrał troche ciala , przypakował gdzie trzeba... mysle ze za jakis czas moze ok 40-stki bedzie całkim fajnym facetem, juz nie takim dzieciaczkiem jak teraz.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Łukasz ma 26 lat a Oleh jest 20-latkiem. Ukrainiec widać, że szuka poklasku i korzyści dla siebie gdyż jest na dorobku - gang pato mu tego nie umożliwi, więc przyczepił się do znacznie łaskawszych słodziaków.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

No nie wiem czy Oleh jest aż tak przystojny, bardziej fotogeniczny. Z bliska nie wygląda tak dobrze, ten jego nosek :lol: może małolatom i się podoba, ale to tyle z jego uroku osobistego. Taka pijawka niestety nie odczepi się tak łatwo, jak wyczuje (krew) korzyści to przyssie się jeszcze bardziej udając wielkie lave story, no taki wampirek. Czym zaimponował na castingach że trafił do tej edycji? Napewno nie tym że będąc dzieckiem wygrał jakąś tam olimpiadę, takiej młodzieży w Polsce jest sporo, myślę że jego atrybutem było pochodzenie i nie rozumiem dlaczego.

Oby w kolejnej edycji bardziej postarano się z weryfikacją, buraków i pierdzących raczej nie chce mi się już oglądać. Najbardziej z tej edycji szkoda mi Bartka, fajny facet.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Mnie najbardziej szkoda Bartka i Marchewki - oni dwoje byli poukładani i odpowiedzialni. Madzia fajna ale czy zasługiwała aż na wygraną ? Nie sądzę, no ale fejm się rozlał po necie i nabili jej głosów. Bartek takiego fejmu nie miał, a to jemu ta nagroda najbardziej by się przydała. Co ciekawe Igor jedną swoją decyzją mógł załatwić Bartkowi pewne zwycięstwo - gdyby tylko pomyślał w ten sposób "okej, ja i tak nie wygram tego programu, jestem zbyt kontrowersyjny, ale Bartek na nie zasługuje - wskażę zatem Łukasza jako finalistę" - wtedy najprawdopodobniej Bartek zostałby zwycięzcą. Odbyłoby się to co prawda w oparach kontrowersji, ale jednak zostałby zwycięzcą zamiast Madzi. Byłoby to jednak świństwem i całkowicie popieram decyzję Igora - jako człowiek przyzwoity nie mógł postąpić inaczej.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Oleh jest dzisiaj na kajakach z Madzią i jej znajomymi :-\ Właściwie to nie wiadomo w jakim charakterze on przy niej non stop występuje, bo przecież nie są oficjalnie parą :lol: Wczoraj Milex na instastory nagrał jak w mieszkaniu siedział on i czwórka innych osób włącznie z Olehem. Przedstawił wszystkich jego pomijając :lol: Widać, że męczy go jego ciągła obecność. I na pewno reszty znajomych także...
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

Kibicowalam Madzi, widze ze jest taka jaka jest , nie byla sztuczna.To na pewno na plus :) Jednak jak widze te pierdoły na sciankach, wywiady, puste zycie, to nie wiem czy to dobrze ze ona wygrala. Faktycznie taka Marchewka czy Bartek by lepiej te pieniadze potrafii spożytkować :huh:
Oleh jest straszny z tym przyssaniem sie do Madzi. Zauwazylsicie ze nigdzie sie juz nie mowi o jego super firme? Ciekawe z czego on sie utrzymuje prowadzac taki tryb zycia jak teraz? Madzia ma z czego , ale on? :o
Poza tym on naprawdę wierzy ze ma talent aktorski? No , nie wierze! :-\
Igor beznadziejnie w sumie sie zachowal. Przez jego decyzje o wywaleniu Lukasza Bartek stracil szanse na wygrana.
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

Paweu pisze: 20 cze 2019, 13:57 Widać, że męczy go jego ciągła obecność.
Milex robił dokładnie to samo. Gdy kręcili Warsaw Shore to biegał za Spikerem po wszystkich imprezach.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Dawid Kwiatkowski jest z nimi na kajakach:

Obrazek

Wielki szacun za przyznanie się do błędu z piątkowej imprezy w domu WB:

Obrazek
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

To ja wam opowiem ciekawostkę. Byłem w nocy w klubie GLAM w Warszawie o którym Madzia kiedyś mówiła. Była ona, Milex i kto? Oluś. Stał za barem jak jakaś mimoza, nawet raz Madzię szarpnął. Każdy chciał sobie robić zdjęcia z nią a z nim nie i ewidentnie mu to nie podeszło. Po chwili zgarnął ją do siebie i zaczęli się całować. I tak cały wieczór.

P.S. Tak. Glam to gejowski klub.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości