[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5529
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1191
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Bo jeszcze wtedy trwało na nich głosowanie.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3671
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 875

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Szkoda tej dziewczyny niby weszła do domu poznała wszystkich poczuła klimat i najpierw musiała spać na dworze a potem z rana baj baj. Mogli ja przywrócić za tego Daniela własnie...
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@bustram
Przez tydzień przed rozpoczęciem programu głosowali na nich widzowie, kto ma zostać pełnoprawnym mieszkańcem domu. Wyniki miały być ogłoszene podczas pierwszej "Areny", ale ostatecznie zrobiono to dopiero w poniedziałek. Stąd też pierwszą noc spędzili na zewnątrz.

Podobna sytuacja była w pierwszej edycji. Wtedy na tydzień przed startem widzowie wybierali dwójkę uczestników, która wprowadziła się już w sobotni wieczór do domu Wielkiego Brata (była to Małgosia i Sebastian). Natomiast w drugiej edycji na tydzień przed właściwym startem programu do domu wprowadziło się sześć osób, które przez cały tydzień zabiegały o głosy widzów. Ostatecznie w domu pozostało dwóch uczestników - Basia i Kuba. Pozostali musieli wyjść. Warto dodać, że przez cały tydzień bardzo duża cześć domu była zasłonięta płachtami ze znakami zapytania (chociażby kanapy, część mebli, jacuzzi), których mieszkańcy nie mogli odkrywać. Zliczając wszystkie dni - również z tym dodatkowym tygodniem - druga edycja była najdłuższą edycją w Polsce - trwała przez łącznie - 16 tygodni (do Niemiec nam jednak daleko - tam powstały dwie edycje z rzędu, które trwały rok, a finał piątej edycji był jednocześnie startem szóstej).
2008-2023
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Podsumowując - to forum jest niestety bardzo stronnicze. Dużo użytkowników jednym błędy wytyka, a u swoich ulubieńców nie widzą żadnych niewłaściwych zachowań lub ciągle je jakoś tłumaczą. Tyle się tutaj mówi o tolerancji, o poszanowaniu bliźniego, tymczasem kilka stron wcześniej wyśmiewano bez krępacji "łysinkę Oleha" czy jego "duży nos". Nienawiść aż kipi i żeby nie było - ja również nie ufam Olehowi i nie wiem czy ma dobre zamiary wobec Madzi, nie podobały mi się też niektóre jego momenty z programu i mówiłam o tym głośno. zwróciłam na to uwagę, ponieważ nie znoszę hipokryzji, która jest wszechobecna na tym forum. Skoro jednej osobie wytyka się niewłaściwe zachowania, to wytykajmy też innym, skoro krytykujemy prostactwo, patolę i nawołujemy do tolerancji, peace&love to nie komentujmy po chamsku czyjegoś wyglądu, bo w tym momencie niektóre osoby stąd wychodzą na mega hipokrytów i chyba nie zdają sobie z tego nawet sprawy.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Tymczasem do spotkania Igora i Oleha z Kubą i Izą dołączyła Madzia z Łukaszem :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@kamil2505
Dzięki za wyjaśnienie, o tą informację mi właśnie chodziło ;)

Kogo widzicie w jesiennej edycji ? Ja bym chętnie zobaczył Krzyśka Kononowicza - oglądalność TVN7 chyba pobiłaby wszelkie rekordy wtedy :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, 23:52 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

annawoj1104 pisze: 21 cze 2019, 20:00 A czemu to Oluś swojej ukochanej do swoich "przyjaciół" nie zabrał, on to prawie cały tydzień siedzi z nia u jej przyjaciół, a do swoich to sam , niezły cwaniak :lol:
Tyle śmiechu ta sytuacja u Ciebie wywołała, tymczasem Madzia z Łukaszem właśnie dołączyli na imprezkę u Kuby XD Chyba już po Twojej radości.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

annawoj1104 pisze:Szkoda tej dziewczyny niby weszła do domu poznała wszystkich poczuła klimat i najpierw musiała spać na dworze a potem z rana baj baj. Mogli ja przywrócić za tego Daniela własnie...
Aga miała propozycję powrotu do Domu Wielkiego Brata, lecz ją odrzuciła. ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

bustram pisze: 21 cze 2019, 23:50 @kamil2505
Dzięki za wyjaśnienie, o tą informację mi właśnie chodziło ;)

Kogo widzicie w jesiennej edycji ? Ja bym chętnie zobaczył Krzyśka Kononowicza - oglądalność TVN7 chyba pobiłaby wszelkie rekordy wtedy :)
Izabela Kisio-Skorupa. Podobno już w poprzedniej edycji miała "na pewno wejść". :lol: :lol: :lol:
2008-2023
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

@Obserwator88, wskaż mi zatem, gdzie jes obiektywnie? ;) Tak już jest i będzie, że wszędzie w tego typu dyskusjach jest to ocena subiektywna. I to forum nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Idź na wykop i jest to samo, tylko że się broni kogo innego.

Edit: Patusy i część słodziaków razem. Wszyscy się przenieśli do Madzi (chyba). Ja nie wiem czyja to chałupa jest. Wszyscy przyjaciele Madzi tam zawsze są, więc ciężko stwierdzić. Ogólnie to podziwiam, że oni taki tryb życia prowadzą. Dzień w dzień impreza praktycznie.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Ta... Iza, Igor, Kuba, Lukasz, Madzia i Olek na jednej imprezie.
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

abc pisze: 21 cze 2019, 22:44
bustram pisze: 20 cze 2019, 11:16 Na korzyść Oleha przemawia fakt, że bądź co bądź jest przystojny - wygląd w dzisiejszych czasach wiele ułatwia. Łukasz natomiast musi postawić na osobowość, bo z wyglądem u niego przeciętnie.
Eeeeee - nie przesadzaj, taki sobie, dość niski, łysieje, chód ma mało elegancki - ciapciowaty, zero tzw. Drylu, To trzeba mieć w sobie!.Taki-tam chłoptaś, a te "cielęce" oczy, tęskniące za rozumem, po pewnym czasie każdemu mogą się znudzić. Ogólnie - lipa :lol: ..
Zgadzam sie. Do tego dodam ,ze jak on mowi to przypomina mi chlopaka z podstawowki. Popisuje sie.
A on wogole za rodzicami nie teskni? Wazniejsi sa dla niego obcy ludzi? Tyle czasu ich nie widzial. Dziwne wiezi rodzinne tam sa.
Poza tym chyba swojego zycia on nie ma. Jednak klamal sporo.
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Widzę że pisaliście tutaj o Agnieszce i Maćku i tak sobie myślę czy powtórzą to samo w kolejnej edycji i będzie głosowanie na uczestnika programu skoro poznaliśmy już jedną osobę. Ciekawi mnie też kiedy zaczną tą edycje w połowie września czy jednak na początku i będzie to trochę dłuższa edycja tak jak w TV4 gdzie zaczynali na początku września a kończyli w połowie grudnia.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Na konferencji po finale "BB" Edward Miszczak wspomniał, że program wróci najprawdopodobniej w połowie września. Czyli pewnie długość edycji będzie podoba. Te 106 dni mogłaby jednak trwać. :) Mam nadzieję, że w domu będzie trochę zmian. Choć, jak ktoś już wspomniał, za wiele tam podziałać nie mogą. A szkoda, bo wystrój powinien ulec zmianie konkretnie. To norma na świecie.
15 lat na forum! :)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Na insta jaka konsternacja, bo razem na imprezie Pyśk, Igor, Oleh, Izka i Madzia oraz Łukanio :lol: Jak się poczyta komentarze to od razu się człowiekowi humor poprawia. Już Olusiowi mówią, by uciekał od Madzi. Bo jej tylko Łukanio w głowie, ona nie kocha Olka. Wrzuciła tyle relacji z Łukaniem a z Olkiem żadnej. Na relacjach z Łukaniem zawsze happy, lajkuje zdjęcia Łukania a żadnego Olo itd. itp. :DD

Rychło w czas się obudzili też. Przecież od dawna to było widać, że z Łukaniem się razem świetnie bawią i mają flow. A z Olusiem to tylko fizyczność. Oprócz tego nic ich nie łączy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości