TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3088
x 1362

TVP - sprawy bieżące

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Poland pisze:
20 cze 2019, 21:39
Owszem Kammel już jedną Eurowizję prowadził ale w tej sytuacji chyba byłby słaby.
Dlaczego? Przecież prowadzi duże widowiska ("The Voice", "Dance Dance Dance"), ostatnio Festiwal w Opolu, a także Festiwal Dziecięcy w Koninie, poza tym jest na szczycie notowań konferansjerskich, więc bez problemu poprowadziłby JESC. Albo się nie znasz na rzeczy, albo jesteś zapatrzony w pewien girlsband, albo jedno i drugie. 8)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

TVP - sprawy bieżące

Post autor: 3rd »

Według @Polanda Rafał Brzozowski miałby wypaść lepiej od Tomasza Kammela, to jest aż przykre... A w intervalu mógłby uraczyć widownię kolejny raz coverem "Blue" Eiffel 65.

pulkownik pisze:
23 cze 2019, 12:54
Jutro we "Fleszu" nazwisko osoby, która ma zastąpić Kurdej-Szatan.
Kammel jest w TVP bezkonkurencyjny, ale póki co jeszcze wierzę, że nie wytypują jednej kobiety zarówno do prowadzenia wszystkich trzech transzy The Voice, jak i Dance Dance Dance.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 451
x 1089

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Medyk24 »

Jeżeli jest to osoba, o której myślę to raczej tego ostatniego programu nie poprowadzi bo pełni w nim już inną funkcję.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 178
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:
23 cze 2019, 15:28
Poland pisze:
20 cze 2019, 21:39
Owszem Kammel już jedną Eurowizję prowadził ale w tej sytuacji chyba byłby słaby.
Dlaczego? Przecież prowadzi duże widowiska ("The Voice", "Dance Dance Dance"), ostatnio Festiwal w Opolu, a także Festiwal Dziecięcy w Koninie, poza tym jest na szczycie notowań konferansjerskich, więc bez problemu poprowadziłby JESC. Albo się nie znasz na rzeczy, albo jesteś zapatrzony w pewien girlsband, albo jedno i drugie. 8)
Chyba myślę że mogłoby to wypalić. Z tego co się dowiedziałem od pewnego przedstawiciela z TVP to Festiwal Dziecięcy w Koninie był tak jakby protoplastą Junior Eurowizji dzięki koncertom międzynarodowym organizowanym między 2000 a 2002 rokiem.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

TVP - sprawy bieżące

Pójściem po najmniejszej linii oporu będzie Nowakowska w TVoP i TVK, Manowska w TVS i Zawadzka w DDD, ale niestety moim zdaniem żadna z nich nie pasuje w pełni do prowadzenia tych programów. Natomiast Kammel i Nowakowska w Gliwicach - jestem w 100% na tak.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 157
x 303
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

Post autor: [email protected] »

Medyk24 pisze:
23 cze 2019, 17:27
Jeżeli jest to osoba, o której myślę to raczej tego ostatniego programu nie poprowadzi bo pełni w nim już inną funkcję.
No to wyszłoby na jedno, byłby nią taki przesyt jak Kurdej-Szatan. Oglądałem przez weekend Nowakowską w "Pytaniu na śniadanie" i jest równie denerwująca/przemądrzała jak za jurorskim stołem DDD. Te jej miny, grymasy... koszmar.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 178
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

havanew pisze:
23 cze 2019, 19:02
Pójściem po najmniejszej linii oporu będzie Nowakowska w TVoP i TVK, Manowska w TVS i Zawadzka w DDD, ale niestety moim zdaniem żadna z nich nie pasuje w pełni do prowadzenia tych programów. Natomiast Kammel i Nowakowska w Gliwicach - jestem w 100% na tak.
Pytanie tylko kto mógłby poprowadzić konkurs w takim zestawieniu. Wymieniana przeze mnie opcja z My3 nie byłaby głupia bo mielibyśmy gotowy zestaw prowadzących do których można by dorzucić Kammela. Tutaj trzeba byłoby poszukać kogoś trzeciego - przynajmniej w gronie byłych reprezentantów.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 237
x 854

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Manieq »

Serio chcesz My3 na Junior Eurowizji? To ja poproszę Madzię i Olka z Big Brothera w "Pytaniu na śniadanie" jako nową parę prowadzących :lol:
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

TVP - sprawy bieżące

Poland pisze:
23 cze 2019, 19:19
Pytanie tylko kto mógłby poprowadzić konkurs w takim zestawieniu. Wymieniana przeze mnie opcja z My3 nie byłaby głupia bo mielibyśmy gotowy zestaw prowadzących do których można by dorzucić Kammela.
Dosyć, błagam, podejrzewam że piszę to w imieniu większości forumowiczów... Przecież dobrze wiesz, że żadne My3 ani My4 ani My2137 tego widowiska nie poprowadzą, po co o tym w kółko pisać?
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 877
x 2440

TVP - sprawy bieżące

Post autor: pulkownik »

[email protected] pisze:
23 cze 2019, 19:07
Medyk24 pisze:
23 cze 2019, 17:27
No to wyszłoby na jedno, byłby nią taki przesyt jak Kurdej-Szatan. Oglądałem przez weekend Nowakowską w "Pytaniu na śniadanie" i jest równie denerwująca/przemądrzała jak za jurorskim stołem DDD. Te jej miny, grymasy... koszmar.
Widziałem ją w PNŚ w czwartek albo piątek w parze z Nowickim - prześcigali się w swoim głupim zachowaniu, aż żal było oglądać. Nie wiem, co się z nią stało, w YCD była zupełnie inna. Od kiedy zaczęło się DDD nie mogę na nią spokojnie patrzeć. :o

Poza tym obsadzanie Nowakowskiej w 3 dużych show + PNŚ, spowoduje podobny przesyt jak z Kurdej-Szatan. Kammel też dużo pracuje, ale to fachowiec, nie czuć tak tego, że jest wszędzie.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 451
x 1089

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Medyk24 »

Spokojnie, wsadzą ją jeszcze do jakiegoś tasiemca Dwójki i będzie komplet. :lol:

A tak na poważnie, liczę, że obecność Oli Szwed na Festiwalu w Opolu to nie przypadek i też dostanie trochę tego tortu - Ida po "DDD" tym przesadnym krejzolstwem wiele u mnie straciła, z kolei Marcelina, mimo poprawy ciągle jednak jest dość przeciętną prezenterką.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 178
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

Manieq pisze:
23 cze 2019, 19:27
Serio chcesz My3 na Junior Eurowizji? To ja poproszę Madzię i Olka z Big Brothera w "Pytaniu na śniadanie" jako nową parę prowadzących :lol:
A czemu nie? Białoruś jakoś umiała postawić na młode osoby więc czemu nie zwłaszcza że dziewczyny są dobre w tym co robią a i ostatnio wzięły na warsztat piosenkę "Anyone I want to be" i zrobiły utwór który po przerobieniu na angielski śmiało mógłby zostać hymnem edycji.
Lepsze to niż powiedzmy prowadzący "Lajka" który na bank fuchę na Juniorze dostaną.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

TVP - sprawy bieżące

Już nie mogę tego czytać :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3088
x 1362

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Trzeciak »

Poland pisze:
23 cze 2019, 19:44
A czemu nie? Białoruś jakoś umiała postawić na młode osoby więc czemu nie
A czy naprawdę musimy stawiać na takiej same rozwiązania jak w innych krajach? Duet damsko-męski wystarczy, zresztą sam Maciej Mazański z "Dobry wieczór Europo!" przyznał, że im mniej prowadzących tym lepiej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

TVP - sprawy bieżące

Dwoje dobrych prowadzących jest o niebo lepszym rozwiązaniem niż czworo średnich, co widać po ostatnich edycjach konkursu. A @Poland w Gliwicach chciałby zobaczyć łącznie chyba aż piątkę, bo i Kammel - ale tylko dzięki powiązaniom z festiwalem w Koninie, nie przez poziom konferansjerki i doświadczenie, i nasze trzy dumy narodowe w postaci zespołu My3, i kogoś z byłych reprezentantów. To ja proponuję Isis Gee z uwagi na międzynarodowe, budzące wyjątkowo przyjazne skojarzenia imię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”