[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Oleh na kłamstwie buduje swoją wiarygodność, nie wiem jak długo tak pociągnie. U mnie był już spalony jak przetłumaczył list od Stefani, zinterpretował treść tak jak mu pasowało. Możliwe, że tak samo wmawiał sobie relacje ze Stefanią jak i z Madzią.

Igor z Andżelą mogą szaleć, muszę przyznać że fajna z nich parka, wyszli z programu i może coś ponownie zaiskrzyło, niech się bawią, są podobnie "stuknięci" ale pozytywnie ;)

Za Kaśkę trzymam kciuki, i liczę że dane nam będzie usłyszeć jak spiewa :)
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Imon pisze: 24 cze 2019, 23:18 Tak na swoim LIVE się w ten sposób tłumaczy i chyba Madzi to tak też sprzedał.
Moim zdaniem kłamczuszek z niego, ale dobrze by było sprawdzić.
Przecież zawsze o "swojej dziewczynie" mówił Madzia. O Decybelu by tak nie powiedział, więc łże jak zawsze...
artlomen
Użytkownik
x 1
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: artlomen »

to można łatwo sprawdzić wystarczy obejrzeć wszystkie areny i będzie wiadomo czy chodziło o Madzie czy o Decybela :)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Oczywiście, że kłamie. Były puszczone 3 nominacje. Raz mówił Madzia i Łukasz, potem Madzia, bo są najsłabsze (jak nominował ją z Kaską) a potem Madzia z Jukej. On teraz wymyśla, że nominował Madzię (i rzekomo dodał póżniej Zając i wycięli) i Łukasza i że zmanipulowali. Ale nic nie zmanipulowali i to nie mogło tak być, bo on nominował Zającówne tylko raz i powiedział Magda a nie Madzia i to jeszcze byla nominacja z Blondynem a nie jak twierdzi z Łukaszem.
Ale on wierzy w to co mu napisze gimbaza na insta i co mu Stryjek Bogdanek tam powycina i powie, więc też tak jej tłumaczył. Że się produkcja uwzięła i zmanipulowali.
ejulia
Użytkownik
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia »

Jak mogli wyciąć skoro arena jest na żywo i nominacje też...oglądałam wszystkie areny i już jak zbliżał się z Madzia nominowal ja po raz trzeci argumentując "bo chcę " eot
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1210
x 4337

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

10 tys. zgłoszeń po pierwszym tygodniu, a castingi nadal trwają - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k ... s-zgloszen
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Imon pisze:Olo ma livea i twierdzi, że Madzi pokazali nominację, gdzie głosował na Magdę Z a nie na Madzię. Czy można to jakoś sprawdzić?
Zapomniał chłop, że nominacje były na żywo ObrazekObrazek
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Oglądałam wczoraj live'a Oleha . On sam mnie nie zaskoczył, zaskoczyło mnie dołączenie do live'a Macieja. Zachwyconego sobą, sypiącego wulgaryzmami i wyśmiewającego ''Ciepłego, którego nie ma za co przeprosić''. Zapomniałam jak nie lubię tego małego frustrata. I jeszcze wypowiedzi o relacji Olo-Madzia- czemu się nie zadeklarowała, skoro ''Oleh daje z siebie 100%". Brak słów,
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

O ile jeszcze Oleha można wytłumaczyć bo jest dziecinny to Macieja już nie.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Maciej to typ faceta, który łapie się słabszych żeby przy nich zabłysnąć. Sam od siebie nie ma nic do zaoferowania oprócz bycia chamem , to przy takim Olehu wygląda ciut lepiej bo jest przecież didżejem :lol: i to on uważa że ma prawo wtrącać się w czyjeś relacje. Facet jest tak denny, że gdyby nie to że jest didżejem, to raczej miał by w życiu przerypane. Z Olehem mają taki sam poziom, Maciej przed Olehem może "zabłysnąć" bo przy innych już wypada blado, a Oleh przed Maciejem może być sobą, czyli zwykłym bucem, i to ich niestety zbliża do siebie ;)
kingus_6r
Użytkownik
x 16
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kingus_6r »

Paweu pisze: 24 cze 2019, 23:14 Obleh wczoraj w odcinku mówił do Madzi "kocham cię" takim tonem jakby jej groził :D Nawet nie zdaje sobie sprawy jak trudno jej będzie odciąć się od tej pijawki.
Imon pisze: 24 cze 2019, 23:13 Olo ma livea i twierdzi, że Madzi pokazali nominację, gdzie głosował na Magdę Z a nie na Madzię. Czy można to jakoś sprawdzić?
On głosował na Decybela? Yyy..no chyba nie :huh:
Jedna z nominacji która była puszczona Madzi rzeczywiście była wycięta i nominował wtedy Magdę Zając. Przejrzałam w areny i nominacje. I akurat ta która puścili Madzi gdzie Oleh miał krótkie włosy była zmanipulowana. Także akurat co do tego nie kłamał
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

No naprawdę, nominacje mają być powodem do tłumaczenia jakim jest "cwaniakiem"? To jest głupi problem łatwy do wyjaśnienia, natomiast całe zachowanie chłopczyka niestety nie da się już tak łatwo wytłumaczyć, w co on gra to już sam najlepiej wie.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Dla mnie Maciek jest o wiele gorszy od Oleha- dumny z bycia agresywnym bucem,mimo wieku szukający poklasku dla swoich poglądów, zawzięty w swoich uprzedzeniach. Dobrze,że go wcześnie wyrzucili, szkoda,że w ogóle został zamiast Agnieszki.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

kingus_6r pisze: 25 cze 2019, 11:39
Paweu pisze: 24 cze 2019, 23:14 Obleh wczoraj w odcinku mówił do Madzi "kocham cię" takim tonem jakby jej groził :D Nawet nie zdaje sobie sprawy jak trudno jej będzie odciąć się od tej pijawki.
Imon pisze: 24 cze 2019, 23:13 Olo ma livea i twierdzi, że Madzi pokazali nominację, gdzie głosował na Magdę Z a nie na Madzię. Czy można to jakoś sprawdzić?
On głosował na Decybela? Yyy..no chyba nie :huh:
Jedna z nominacji która była puszczona Madzi rzeczywiście była wycięta i nominował wtedy Magdę Zając. Przejrzałam w areny i nominacje. I akurat ta która puścili Madzi gdzie Oleh miał krótkie włosy była zmanipulowana. Także akurat co do tego nie kłamał
Nie zmyslaj. Oglądałem materiał na streamie oraz później w TV. Było słychać 3 nominacje i za każdym razem mówił Madzia. I jest to słychać. Jak nominował Decybela to powiedział Magda. Nie Madzia. I wtedy nominował Decybela z Bartkiem a nie z Łukaszem jak twierdzi. Słabo przeglądałas widać te areny o nominacje 😛
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Foty Madzi z dzieciństwa i wczesnej młodosci ;)

https://party.pl/newsy/magda-wojcik-z-b ... -37996-r3/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”