[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

temereme pisze: 27 cze 2019, 3:45 Bustram, Bustram, Bustram - sam się przyznawałeś do swojej słabości odnośnie pewnej Moni. Otóż wczorajszy dzień - przynajmniej częściowo - spędziła w towarzystwie swojego przyjaciela, czyli Łukasza. Zamieściła fotę i dopisek/opisek - "zbuntowane anioły". Pewnie wiesz gdzie ulokowana ta foteczka, bo kiedyś napisałeś, że obczajałeś Monię na insta.
Mam zaległości w tym obczajaniu, ale dzięki za przypomnienie ;) Fotka podpisana jest "Rzeszów", więc zrobiona musiała być w Rzeszowie. A Monia niezmiennie piękna - z tego co się zdążyłem zorientować jest lekarzem i będzie robiła specjalizację z psychiatrii. A jeśli tak to Łukasz jest w bezpiecznych rękach :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Rano Łukasz dodaje kilka naprawdę fajnych fotek, profesjonalnie zrobionych, być może jest lepszym modelem, niż aktorem, a kilka godzin później oczywiście przypadkowo, nowe zdjęcie wypuszcza Oleh. Niby Madzia robiła, kto wie czy nie zachwycała się tymi Łukania, trochę to dziecinne, ale bardzo pasuje do Olka.

temereme pisze: 27 cze 2019, 3:45 Bustram, Bustram, Bustram - sam się przyznawałeś do swojej słabości odnośnie pewnej Moni. Otóż wczorajszy dzień - przynajmniej częściowo - spędziła w towarzystwie swojego przyjaciela, czyli Łukasza. Zamieściła fotę i dopisek/opisek - "zbuntowane anioły". Pewnie wiesz gdzie ulokowana ta foteczka, bo kiedyś napisałeś, że obczajałeś Monię na insta. A teraz jeszcze zapodam linka do pudlowej magmy plotkowej (a feee): https://www.pudelek.pl/artykul/148368/p ... /#comments
Jak się nazywa na Insta ta Monia?
Karinkabart
Użytkownik
x 21
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karinkabart »

kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

A do pracy się oni kiedyś wybiorą czy tyle fortuny na BB zarobili, że nie muszą? :lol:
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Jordi
VIP Expert
x 1866
x 1848

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Zapowiedź kulis sławy Madzi była na końcu Uwagi.

Pytanie po tym mam jedno:

To kulisy sławy Madzi, czy "Jak Obleh uczepił się naiwnej kobity"???

To już naprawdę jest żenujące wręcz...
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

wiatriwoda, przepraszam za brak odpowiedzi na pytanie, ale nie zaglądałam na forum od iluś godzin :) na szczęście zostałam wyręczona w szybkim dostarczeniu info. co do fotkowej rywalizacji - madzia po pobycie łukasza w wawie została kompletnie rozliczona z wszystkich lajków pod fotkami łukiego, z każdego - zarejestrowanego lub nie - czulszego gestu wobec niego. ona już chyba boi się lajkować jakikolwiek materiał łukasza (swoją drogą, to chyba łukasz w ogóle nie lajkuje zdjęć madzi). to chore. jordi - a niech się walają w tym tv mydle, to do nich pasuje (mam nadzieję, że łukasz żyje swoim życiem i ma to gdzieś)
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

:lol: :lol: w poniedziałek lub wtorek Olo zakomunikował, że wakacje się skończyły i bierze się do roboty :lol: :lol: :lol:
ciekawe ile treningów już odbył :lol:
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

imon, co gorsza - ma podobno terminy już do grudnia zajęte, ekhm :))) tak mi gdzieś w czyimś komciu przemknęło, ale może to jakaś moja pomyłka :))))
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

w sumie może być :) wszystko zależy jak wygląda jego kalendarz ... jeśli zaplanuje 1 taki trening w miesiącu, to wkrótce i przyszły rok może mieć cały wypełniony :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2883

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nie wiem czy już ktoś o tym wspominał, ale Barjasz wróci jesienią na 99 procent. Jej głos pojawia się w spotach promujących casting do nowej edycji programu 🙂
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 276
x 1211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Nie wyobrażam sobie teraz zmiany głosu WB po pierwszym sezonie w Siódemce. Nawet bym to uznał za jakąś porażkę.
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

A ja bym chciał, na jakiś męski i stanowczy, na pewno wyszło by im to na plus
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Igor z Angelą byli w "Na tapecie" i Angela mówiła, że by chcieli do "Ameryki Express". A ja bym ich nie chciał. Zwłaszcza Angeliki.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2019, 17:18 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

No to wszystko jasne po co tak nakrecaja ten romans, ustaweczki, ścianki etc ;)
I zakładam ze są to całkiem realni kandydaci, no wiecie wezmą dwie wieksze i droższe gwiazdy, a reszta no własnie taka :P
Ostatnio zmieniony 28 cze 2019, 17:19 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

O nie, no chyba że zamiast Oleha, aczkolwiek wybór marny.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”