[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Odpaliłam teraz live Oleha ale tradycyjnie wytrwałam 2-3 minuty ;) Przynajmniej szczerze przyznał że nie miał kasy zeby jechać na festiwal z Madzią, i póki co ma JESZCZE mało zleceń wiec nie potrzebuje menago, czyli nie nawiazał współpracy z Aldonką :lol:

Co do Madzi to żenada jedna wielka te komentarze ludzi u niej na profilu, i wiecie do tej pory byłam przekonana ze to dzieci piszą takie brednie, ale zajrzałam na profil autorki komentarza która skrytykowała Madzie uwaga za to że jeszcze "nie spółkowała z Olehem, i że on ucieknie do młodszej przez to" (jakos tak) konto prywatne, ale na zdjeciu profilowym kobieta ok 30-stki :rolleyes:
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

annawoj1104, bo to niestety osoby w różnym wieku, czasem nawet w mocno średnim wieku, hihi
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

A co on tam napisał w tym usuniętym komentarzu na insta?

Ja bym tam jakoś wybietnie się nie przejmował ani zwracał uwagi na to kto kogo obserwuje na insta a kto kogo nie :) Maffashion nie obserwowała Madzi, dopiero po wyjściu z BB zaczęła. Maffahion wciąż nie obserwuja Oleha, który ostatnio chciał się wbić na jej live'a na insta. I tak można wymieniać.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Bobaas, właśnie niemal nic nie napisał, tylko odpowiedział autorce tego wpisu/pytania (ona chciała wiedzieć co z nimi - Magdą i Łukaszem, bo kibicowała im), że odpowie podczas live na każde pytanie, nawet to najbardziej trudne. Łukasz wrzucił fotki i poprosił o pytania na live, które chce przeprowadzić w weekend. Pod wpisem tej dziewczyny poleciały hejterskie teksty na temat Łukasza i jego relacji z Magdą, było też o olo. Niby nic nowego, niby już to było i w takiej samej dawce pod innymi fotkami, ale z jakiegoś powodu usunął ten wpis i odpowiedzi do niego. Potem ta kwestia z obserwowaniem - może to miało związek. może. Podobno maffashion podczas live stanęła w obronie olo przed hejtem, że nie wisi na ramieniu Magdy - tak ktoś między innymi rzucił pod tym wykasowanym wątkiem. live ma być dzisiaj - o 17:00
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

bobaas pisze: 06 lip 2019, 10:17 A co on tam napisał w tym usuniętym komentarzu na insta?

Ja bym tam jakoś wybietnie się nie przejmował ani zwracał uwagi na to kto kogo obserwuje na insta a kto kogo nie :) Maffashion nie obserwowała Madzi, dopiero po wyjściu z BB zaczęła. Maffahion wciąż nie obserwuja Oleha, który ostatnio chciał się wbić na jej live'a na insta. I tak można wymieniać.
I Łukasza i Olega obserwowała przez chwile. Maff nie obserwuje wielu znajonych z paczki Magdy. Nawet tych z którymi sama pozowała do zdjeć.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oluś ma pierwszą sesję za sobą...

Gdyby nie napisał, że to pierwsze efekty pracy, to pomyślałbym, że robi sobie byle jakie selfie :lol:

A Madzia świetnie się bawi z paczką na Openerze.

Kaśka w tym Niujorku to chyba nic na razie nie robi. Tylko imprezki, plaża, imprezki, plaża, wesołe miasteczko, plaża, imprezki, plaża :P
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Mała zmiana prowadzących od najbliższej edycji programu.
Więcej na tvnfakty.pl
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Poniekąd cieszy mnie taka zmiana. Chajzer junior co prawda irytuje, ale podczas minionej edycji nie uniósł się aż taką arogancją i przynajmniej przygotowywał się do prowadzenia "BB Nocą", czego o Jędrzejaku, który tydzień w tydzień popełniał gafy powiedzieć nie mogę.

To, co? Do "BB Nocą" trafi teraz Ula Chincz? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A tymczasem Justynie wybiło 200k obserwujących na Insta, na YT zbliża się do 300k. Dla niej to konkretna kasa od razu i rozwój swojego biznesu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Sama Gocha da radę BBN. Co najwyżej Lukiego jej dorzucić z Kachą jeśli wróci z USA.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko Ohme nie zawsze będzie mogła być w "BB Nocą". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Trzeciak pisze: 06 lip 2019, 20:33 To, co? Do "BB Nocą" trafi teraz Ula Chincz? ;)
Mało prawdopodobne. Nie po tym co się wydarzyło wiosną, zwłaszcza, że nie mam pewności czy dalej pracuje dla TVN. Jej program w TVN Style spadł z anteny krótko po tym jak ruszył BB więc wygląda to tak jakby wyemitowali tylko to co wyprodukowali do czasu jej kłótni. W DDTVN też od dwóch miesięcy jej nie ma.

Najprawdopodobniej Chajzer będzie wyskakiwał niczym z lodówki i będzie we wszystkich programach live, inaczej tego obecnie nie widzę.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Nie mam nic do Gochy, ale jak znajdzie nowego obleha i zacznie ustawiać kolejny romans w kolejnej edycji - zaczynam się wahać (widzę tu kogoś jeszcze, dla zrównoważenia).
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Świetna decyzja TVNu. Jędrzejak w BB to była od początku jedna wielka pomyłka. Radził sobie tak makabrycznie, że aż na tym konferasjerskim bezrybiu zacząłem szanować pierwszy raz od odejścia z TVP Panią Sz.-B.-W.-S. Chajzer, jeżeli będzie całkowicie opanowany (a dobrym tego prognostykiem jest końcówka minionej edycji), zapowiada się naprawdę nieźle.

Jeśli chodzi o prowadzącego BBN - duet Łukanio+Kasia byłby ciekawym pomysłem, chociaż część widzów dostałaby na ich widok, a szczególnie tego pierwszego, natychmiastowych napadów agresji :evil:

Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Trochę się to układa w kierunku Łukasza, wiadomo TVN na Arenę by go nie dał, ale do BBNocą już prędzej, a mówił o tych propozycjach i trudnych wyborach, dziś miał LIVE pierwszy, może coś powiedział na ten temat, ale nie oglądałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości