[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Odejście Jędrzejaka było do przewidzenia. Prowadził program nieudolnie, więc nie dziwota, że wyleciał. Szkoda tylko, że zamiast niego nie będzie to ktoś zupełnie nowy, tylko Chajzer.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Według mnie pewnie Chajzer będzie w BB Nocą + BB Arena. Dzięki temu będzie miał pojęcie o uczestnikach itp. Bo taki Jędrzejak był tylko w BB Arena i praktycznie nie wiedział co się dzieje w programie i jak nazywają się uczestnicy + wpadki w każdym odcinku Areny. W finale było widać, że Chajzer na Arenie znacznie lepiej sobie poradził od Jędrzejaka. Ogólnie zmiana na plus.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pogodyn nawet na finale nie pamiętał Pawła i do niego Łukasz powiedział :lol:

No i na zawsze w mojej pamięci zostanie "mama Ani Palacz" ;D



Moim zdaniem nowy projekt to tylko taka zasłona dymna. Wykopali go i tyle. Nawet na fb czy insta gromy na niego leciały momentami. A pozycję ma o wiele niższą niż Aga, więc out...
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zastanawiające jest też to, co z domem? Naprawdę liczę na konkretne zmiany.
15 lat na forum! :)
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

(Jordi, daj spokój pogodynowi, hihi. Podłączył się desperacko do Magdy i na festiwalu lans odstawia, stara się chłopina, hihi). Magda flirtuje ze Spikerem i bawi się (całkiem nieźle) z ekipą na festiwalu; Łukasz tańczy z M.Magą (jak hejtowany z hejtowanym porozumienie zdaje się zawarli) a hejterki na insta niezmordowanie produkują spam i ostrzegają Magdę, że obleh się w końcu wkurzy i przyładuje Spikerowi. Magda to wszystko czyta i jeszcze lepiej się bawi (....obleh zrobił "pokaz" w metrze, ekhm)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Według mnie, gdyby Jędrzejak ten program oglądał to byłby przygotowany. Natomiast na palcach jednej ręki można było policzyć ile "Aren" poprowadził bez żadnej pomyłki.Dziwie mu się, bo dostał dużą szansę na bycie w tv kimś więcej niż pogodynkiem z śniadaniówki.

Co jak co, ale Chajzer w finałowej "Arenie" pokazał, że idealnie nadaje się do prowadzenia tego programu. Według mnie dobry wybór.

Nie wiemy jeszcze jak będzie pokazywany "Big Brother" jesienią. Być może nocny program zmieni formułę albo będzie rzadziej emitowany z prowadzącym. A być może po prostu program poprowadzi sama Pani Ohme, a Chajzer tylko na zastępstwo.
Osobiście uważam, że trójka prowadzących w zupełności wystarczy.

No i przestańcie z tą Chińcz - ona przecież kompletnie nie nadaje się do tego programu.
2008-2023
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

(pod Magdy i Spikera fociakiem na insta):
"krystynabielska182
Fajny Festiwal, pokazujesz swoją twarz, szkoda Olo.
patrykspiker
krystynabielska182 a co ty babo możesz wiedzieć ?!🌵" (haha)
no i takie słodkie kawałki, że ma ból dupy o obleha (czy on nie miał mieć zobowiązań zawodowych podczas festiwalu, bo miał to być argument przeciwko hejterom... że nic nie robi), i że to słabe
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Zaczynam rozumieć przyczyny toksyczności poprzedniej relacji Madzi. Żaden facet nie zaakceptuje na dłuższą metę obecności w związku takich Milexów, Patryczonów, Spikerów. Oleg powinien uciekać od niej jak najdalej, bo oni z Łukaniem w pakiecie zryją mu psychikę, tak jak jego poprzednikowi. Oni ją odsuną od każdego potencjalnego absztyfikanta.
Szkoda, bo ona pomimo takiego rozrywkowego stylu życia, imprez festiwali, nie wydaje się być szczęśliwą osobą i nawet zdaje sobie z tego sprawę. W DWB wielokrotnie, mówiła, że nie chce żeby ten program się kończył, że na zewnątrz czekają na nią tylko 4 ściany i koty, mówiła to nawet tuż po tym jak ogłoszono, że wygrała program.
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

temereme pisze: 06 lip 2019, 23:17 Magda flirtuje ze Spikerem i bawi się (całkiem nieźle) z ekipą na festiwalu;
Flirtuje ze Spikerem hmm nie wiem czy to jest powód do zachwytu. Magda mówiła, że ma skłonność do gejów, a jak wiadomo Spiker tych uczuć nie odwzajemni, więc mogłaby dać sobie spokój.

Ja z kolei spotkałam się z negatywnymi komentarzami, tj. ludzie pisali, że na tym festiwalu stypa i że ekipa Madzi wcale nie bawi się tak fajnie jak było zapowiadane. Pisano o tym, że Madzia była kreowana w pogramie na "zwięrzę festiwalowe", na "mega imprezowiczkę", a ponoć na tych relacjach z festiwalu tego nie widać, według niektórych komentarzy Madzia zachowywała się jakby nie czaiła bazy.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

gazzza, chyba zdążyłaś zauważyć, że nasze wpisy odbiegają od komci psychofanów obleha. obawiam się, że nie znajdziesz tu większego poparcia w tym temacie. i nie próbuj robić z Łukasza źródła oblehowego zła, bo to też nie nasze klimaty i nie nasza optyka. nie jesteśmy spamującymi w necie psychofanami obleha. i nie mieszaj w to traumy Magdy po poprzednim związku, bo zwyczajnie mało o tym wiesz, jeszcze mniejsze masz prawo to oceniać.
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme, kto Ci powiedział, że szukam poparcia? Ja nie partia polityczna :) „Nie próbuj robić z Łukasza źrodła oblehowego zła“? WTF? To jakaś groźba? Widze, że żyłka skacze ;) Nie próbuję, bo nic złego mu sie nie dzieje. Kutasz (nigdy tak nie mowiłam, ale podobno mu sie spodobała ta ksywa) sam się na razie odciął i wyleciał do Londynu (oby na dłużej). W końcu zapowiedział, że nie będzie się wypowiadał wiecej o uczestnikach, dla mnie bajka. Brawo, widać, że robi chłopak postępy, wyciąga wnioski, lepiej późno niż wcale. :) A co do związku MadziOlo, dla mnie to jeszcze kilka tygodni niezobowiazujacego seksu, pare imprez, kilka scianek, kilka wspolnych sesji, relacji na insta, troche lansu typu FameMMA, w najlepszym razie Ameryka Express, jakies wspólne wakacje i każde z nich z duchem peace and love niech idzie w swoją stronę. Za to będę trzymać kciuki.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2019, 22:33 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Może nieco opanowałabyś emocje?
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

gazzza, jaka tam groźba, po prostu sygnał, że takie sugestie budzą sprzeciw. a tak właściwie - jak on ma to zrobić z tym milczeniem na temat uczestników? To nierealne. musiałby w ogóle nie odnosić się do komentarzy, które spamerską falą pojawiają się nieustannie. każde niemal pytanie dotyczy programu, romansu i innych uczestników. to absurd z tym milczeniem. I dlaczego bajka - nie ma prawa głosu? ejże.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2019, 22:14 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: W języku polskim zdania zaczynamy od wielkiej litery. Stosuj przycisk Shift,
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jordi pisze: 06 lip 2019, 20:40 Co najwyżej Lukiego jej dorzucić z Kachą jeśli wróci z USA.
Łuki mógłby prowadzić, ale Kaśka tylko by się popisywała do czego uważam nie ma prawa (jej występ w domu WB był słaby).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

matik pisze: 06 lip 2019, 20:52
Trzeciak pisze: 06 lip 2019, 20:33 To, co? Do "BB Nocą" trafi teraz Ula Chincz? ;)
Mało prawdopodobne. Nie po tym co się wydarzyło wiosną, zwłaszcza, że nie mam pewności czy dalej pracuje dla TVN.
Dalej pracuje: viewtopic.php?f=60&t=176&start=810#p539269
Pozdrawiam, Trzeciak
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 07 lip 2019, 22:02 a tak właściwie - jak on ma to zrobić z tym milczeniem na temat uczestników? To nierealne. musiałby w ogóle nie odnosić się do komentarzy, które spamerską falą pojawiają się nieustannie. każde niemal pytanie dotyczy programu, romansu i innych uczestników. to absurd z tym milczeniem. I dlaczego bajka - nie ma prawa głosu? ejże.
Tu nie chodzi o brak prawa głosu, tylko starą niepisaną zasadę, która szczegolnie dotyczy osob publicznych: "jak nie masz na kogoś temat nic miłego do powiedzenia, to lepiej zamilcz, inaczej obróci się to przeciwko Tobie" . Bajka, bo wszyscy uczestnicy to już chyba zrozumieli i nie jadą po sobie w mediach tradycyjnych i spolecznosciowych. Nawet Lukasz (który sam przyznał na Livie, że bedzie sie tej zasady trzymał). Nie wiem jak z Maćkiem, bo ten chyba jeszcze nie może sie pogodzić z wylotem z programu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości