[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

temereme pisze: 07 lip 2019, 20:28 gazzza, chyba zdążyłaś zauważyć, że nasze wpisy odbiegają od komci psychofanów obleha. obawiam się, że nie znajdziesz tu większego poparcia w tym temacie. i nie próbuj robić z Łukasza źródła oblehowego zła, bo to też nie nasze klimaty i nie nasza optyka. nie jesteśmy spamującymi w necie psychofanami obleha. i nie mieszaj w to traumy Magdy po poprzednim związku, bo zwyczajnie mało o tym wiesz, jeszcze mniejsze masz prawo to oceniać.
gazzza to osoba, ktora mysli ze poznala psychike wszystkich uczestnikow. Dajmy sie jej rozwiinac na tym forum. W koncu w Polce jest bardzo wielu psychologow , ktorzy swoja wiedze zdobyli dzieki internetowi :huh:
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Gazzza, zaznaczyłaś to "chyba" w twoim komentarzu i bardzo dobrze, bo nie wiem jak ty, ale ja nie widziałam i nie czytałam wszystkich wypowiedzi - wszystkich byłych uczestników programu. Oczywiście jest ewidentny wyjątek, czyli para maciejowa, która do tej pory tyka Łukasza pod byle pretekstem. Łukasz musi bardzo boleć maciejostwo... Pomijając wątek romansowy i podczepionego, to Łukasz zwykle bardzo ogólnie wypowiadał się o uczestnikach, ale zaznaczam - nie monitoruję wszystkiego i może coś mi umknęło.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Marlena założyła kanał na youtube. Mnie to trochę śmieszy... Ma parcie na szkło, a Radkowi wypominała.
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

Czy własny kanał na youtubie oznacza od razu parcie na szkło? Myślę, że wiekszość z uczestników założy taki kanał, wykorzystując zaliczkę followersow jaką dał im program. Po coś tam szli, logiczne, ze chca przekuć tą popularność w biznes. Jak mają sobie pluć w brodę za 2 lata, że tego nie zrobili, to chyba lepiej spróbować teraz. Internauci i tak zweryfikują czy kanał jest warty oglądania.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2019, 8:23 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj ostatniego posta.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

Jedno jest pewne ! Justyna i Paweł, a właściwie on starszy i mądrzejszy, wie że zajmują się tą branżą i z tego da się wyżyć, nie mógł ruszyć tą mózgownicą i wykorzystać ten czas by się jakoś wypromować ? Teraz jak widzę jego r....j to mam odruch. A ta tempa dzida, też zamiast powstrzymać swoją chuć to wieszała się na nim, jak cień chodziła za nim, .... ludzie jak ludzie są pos*ani ...

Za inwektywę i brzydki wyraz odnoszący się do osób otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Starszy może jest ale czy mądrzejszy ? Tylko w teorii, bo w praktyce dwie lewe ręce. Justyna wszystko mu ogarnia, a jego jedynym sukcesem jest to, że potrafił ją omotać na tyle, że je mu z ręki. Dlatego tak panicznie bał się, że mu ją ktoś zabierze - wiedział, że w takim przypadku pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych.
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

W player.pl program biorąc pod uwagę wszystkie warianty wyświetlono aż 26 milionów razy (nr 1 w serwisie). Na oficjalnym kanale YT ujęcia 39 mln razy.
Do programu (stan na 11 lipca) zgłosiło się 26 tys. osób.

Źródło informacji: https://www.tvnmedia.pl/aktualnosci/pre ... siodemce-2
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
kamilefverlund
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 25 sty 2019, 19:43
x 72
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

A ja jestem ciekawy jak i czy sie zmieni dom w nowej edycji, a moze jednak kontener? ale w to watpie, fajnie gdyby lepiej ogarniali kamery i nie bylo tak duzo ujec z gory, nie wiem dlaczego, ale mnie to sie nie podobalo, a wam?

no i uwazam, ze albo powinni zrezygnowac z publicznosci miedzy domem a studiem, albo cos w tej materii powinno sie zmienic... to chyba dla mnie najbardziej nieprofesjonalny element w tym programie...

jakie zadania byscie chcieli widziec?

w Halloween cos z horrorem... widzialem w jakiejs hiszpansko jezycznej edycji jak w jakims osobnym pomieszczeniu zrobili odrebny dom strachow, duchow, mega smieszna reakcja ludzi... troche creepy
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

@kamilefverlund
Odnośnie domu to na pewno będzie ponownie w Gołkowie. Właściwie to kamery już mają jedynie wystrój domu zmienić itp. Willa jest dość duża więc zobaczymy może jakieś nowe pomieszczenie zobaczymy. Wiedzą co się psuło w poprzedniej edycji i nad tym powinni popracować. Jak to Igor powiedział dom za miliony, a klamki się urywają. W kontenery nie będą się bawić.
Odnośnie publiczności przy wyjściu to jak najbardziej powinni z tego zrezygnować bo było widać jakie to sztuczne.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Dziś trafiłam na powtórkę W11 i kto tam jedną z ról grał? Oczywiscie Łukanio :lol:
Czy on w czymś nie występował;)
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Też oglądałem W11 zagrał tam geja :)
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Za to teraz - po wyjeździe - Łuki się wycofał i mocno dawkuje wrzucane materiały na insta (a wydawałoby się, że właśnie teraz zasypie nas relacjami). Ok, wrzucił ostatnio relację z wypadu i imprezkowania z M.M., innymi osobami, ale poza tym jest pauza, długa pauzaaa.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Zorientował się po prostu, że udział w programie ostatecznie nie przyniesie mu żadnych propozycji, więc i przestał sobie zawracać tym głowę. TVN na jesieni znajdzie sobie innych bohaterów a po uczestnikach wiosennej edycji powoli słuch zaginie.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Możliwe, ale chyba za wcześnie by przesądzać w sprawie tych propozycji.
Nie mam też pewności, że uczestnicy kolejnej edycji wyautują z pamięci poprzednią ekipę, zobaczymy. Każdy orze jak może - taki igorek i angie ostatnio ściankowali premierę filmu. Nie wiem czy znają ekipę i na jakiej podstawie poczuli się zobowiązani do "promocji" produktu filmowego. Dziwne to dziwne... (Przemek94, czy chodzi tu o ten odcinek, z którego fotkę wrzucił Łukasz i dodał, że miał wtedy chyba 15 lat, był licealistą?)
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Nie wiem o jaką fotkę chodzi ale w tym odcinku grał jakiegoś ucznia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości