Kwestie formalne

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Po banie czekał cały miesiąc by dowalić moderatorom i administratorom :lol: To trzeba nie mieć żadnego życia osobistego ani zawodowego. Widać, że forum dla niektórych to całe życie ;D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Pawel forum niemalże padło, szczególnie bez Twojej osoby na pokładzie 🙂 Boję się, że jeśli znowu dam Ci bana, trzeba będzie je całkowicie wyłączyć.

A na poważnie, to jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, a co najwyżej czujesz się wyobcowany pośród ludzi reprezentujących "lewą stronę", najwyższa pora, abyś dobrowolnie opuścił to miejsce. Masz prawo tu przebywać, ale nie masz obowiązku narażać się na takie cierpienie psychiczne 🙂

PS. Czekam na realizację gróźb, które dostałem na email:
Widzę że jak zwykle za prawdę potrafisz tylko bana dać.

Oczywiście po banie jak zwykle przedstawie całą masę dowodów na waszą niekompetencję i siłowe uciszanie osób o innych poglądach niż wasze.
Widzę że jak zwykle nawet nie masz odwagi odpowiedzieć na mojego maila. Nie dziwi mnie to jak dajesz bany z dupy.
Wszystkie maile oczywiście rejestruję i pokaze po banie jaki z ciebie hojrak,
Masz teraz pole do popisu. Pokaż jakim jestem "hojrakiem". Znokautuj admina.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Przecież on tego nie pisze na serio.

Robi to po to żeby wzniecić gównoburzę, gdyby faktycznie mu się coś nie podobało- już kilka lat temu odszedłby z tego forum.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Czyli zwykły zadymiarz. Czeka na stałego bana :P
Patryk M

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Mam wrażenie, że Pawel trzymany jest na tym forum głównie z sentymentu, jako że to jeden z pierwszych użytkowników, który się tutaj zarejestrował i cały czas jest w miarę aktywny. Cenię jego dużą wiedzę o mediach i jego niektóre, celne docinki w "lewą stronę", jednak to, co prezentuje w ostatnim czasie, moim zdaniem powinno ocierać się o bana dożywotniego. Można wyrażać krytykę z większą klasą.
Pawel

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

kamil2505 pisze: 14 lip 2019, 12:03 @Desovsky dziwi Cię to? Piszę, że "forum padło totalnie", że "wlepiają bany za pisanie prawdy", a pomimo to siedzi tu już od samego rana. :lol:
Dla kogo rano dla tego rano. Oglądam nocą różne transmisje sportowe z USA.

@Karol, o proszę, jednak maile dotarły. A już się bałem że pomyliłem adres, albo specjalnie lipny podałeś. Oczywiście chętnie bym pokazał, niestety nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć na żaden z maili. Niech to posłuży za cały komentarz.

Na tę chwilę OT z mojej strony. Ja sobie spokojnie poczekam :).
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Patryk M pisze: 14 lip 2019, 14:32 Mam wrażenie, że Pawel trzymany jest na tym forum głównie z sentymentu, jako że to jeden z pierwszych użytkowników, który się tutaj zarejestrował i cały czas jest w miarę aktywny. Cenię jego dużą wiedzę o mediach i jego niektóre, celne docinki w "lewą stronę", jednak to, co prezentuje w ostatnim czasie, moim zdaniem powinno ocierać się o bana dożywotniego. Można wyrażać krytykę z większą klasą.
Bezsensu. To jakby trzymać pracownika za niesubordynację tylko dlatego, że ma doświadczenie i przynosi wyniki dla firmy.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ale na tym polega życie.
Ten gość powinien dostać dawno temu bana za swoją uporczywość i irytację wobec innych.
A itak skończy się na 2-tygodniowym urlopie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pawel pisze: 14 lip 2019, 15:06 @Karol, o proszę, jednak maile dotarły. A już się bałem że pomyliłem adres, albo specjalnie lipny podałeś. Oczywiście chętnie bym pokazał, niestety nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć na żaden z maili. Niech to posłuży za cały komentarz.
Zaraz, zaraz. Czyli nie masz żadnych dowodów tylko dlatego, bo nie odpisałem Ci na wiadomości? xD Ciekawa taktyka :) Także żałuję, że nie odpowiedziałem. Poza tym nie jestem zobligowany do odpisywania na jakiekolwiek maile, jeśli nie widzę takiego zapotrzebowania, bo straciłem już nadzieję na porozumienie.

Użytkownikom forum proponuję powstrzymać się od ataków na @Pawła, chociażby dlatego, że on na Wasze zarzuty nie odpowie, by w podsumowaniu dyskusji wyjść na tego dobrego :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Patryk M nie jest już użytkownikiem naszego forum. Konto zostało usunięte na jego wyraźną prośbę. Ze swojej strony dziękuję mu za dotychczasowy wkład w rozwój forum! 🙂
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Niebywała szkoda. Jeden z uzytkowników z dobrym wkładem w to forum.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Chciałbym przyłączyć się do podziękowań. Zazwyczaj miło czytało się posty @Patryka M, były one rozsądne, logiczne, niewymagające żadnych korekt ortograficznych i interpunkcyjnych. Ściśle prywatnie dodam, że bardzo często zgadzałem się z Patrykiem. Mam nadzieję, że to chwilowa przerwa od forum.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Szkoda że @Patryk M odszedł z forum. Żegnaj Patryku i powodzenia na nowej drodze.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Również dziękuję Ci, Patryk M, za wkład. Pytanie brzmi: dlaczego?

Dziwi mnie to tym bardziej, że jeszcze w maju z okazji 13. urodzin forum pisał tak:
Patryk M pisze: 24 maja 2019, 12:38 Ja też dołączam się do życzeń. :) Choć jestem tu niezbyt długo, bo od lutego 2017 roku, to jednak to forum dawno stało się częścią mojego życia codziennego. Nie ma dnia, żebym tu nie wpadł choć na chwilę. Czasami tylko jako gość, choć częściej jednak się loguję. :D Nie ukrywam, że przez niektórych użytkowników potrafię się nielekko zirytować, jednak to szczegół, któremu samo forum nie jest nic winne.
2009-2021
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Kwestie formalne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Dziś jeszcze pisał jak gdyby nigdy nic, a zatem uważam, że decyzja o odejściu była nagła. Może się na coś obraził?
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości