Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
gigiola
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:01
x 6

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gigiola »

Adix2004 pisze: 09 lip 2019, 22:19 A wiadomo przynajmniej co poleci po "Sekrety ojca"? Czy nadal jest wpisany powyższy serial
Ramówka jest do 11.08 i w tym dniu wpisany jest serial, o który pytasz.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Trzeciak Czytałam poprzednie, ale nie dziś. Nie kierowałeś postu bezpośrednio do tego, kto pytał, a ja przecież namiar doskonale znam i regularnie z niego korzystam.

PS. Ok, jasna sprawa... Uleciał mi z pamięci wczorajszy, ostatni post w temacie...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Czy po "Marzę o tobie" będzie kolejny premierowy turecki serial? :)"
TVP 2: "Zapewne."
Taką odpowiedź dostał jeden Pan w pytaniu na fanpage TVP2. Czyli mamy chociaż pewność, że będzie to kolejna produkcja z Turcji. 😃
gigiola
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:01
x 6

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gigiola »

Po Marzę o tobie będzie :lol: serial fabularny :lol:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

No i tego obawiałem się najbardziej. Ciekawe kiedy przeprawią, u nich to różnie bywa.
Gdyby chociaż podali Polski tytuł, jak to czasem robili, to my byśmy już znaleźli pewnie. ;D
gigiola
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:01
x 6

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gigiola »

Atahan pisze: 11 lip 2019, 14:55 No i tego obawiałem się najbardziej. Ciekawe kiedy przeprawią, u nich to różnie bywa.
Gdyby chociaż podali Polski tytuł, jak to czasem robili, to my byśmy już znaleźli pewnie. ;D
Może to jest kara za wyciek o Yasak Elmie ... :lol: :lol:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Haha.
Nie wiem dlaczego, ale cały czas mam wrażenie, że "Yasak Elma" poleci na AXN White. Jeden powód to ten, który pisałem kilka postów wcześniej ("Pogotowie miłosne" jest od Calinos). Drugi powód jest taki, że AXN zapowiadało tureckie seriale na wiosnę (była o tym mowa na forum), ale ostatecznie weszła latynoska telenowela "La Fan". Naprawdę chciałbym, żeby moje przypuszczenia się nie sprawdziły, bo korzystając z DVB-T nie mogę oglądać tego kanału. :-\
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Coś tak czułem, że wpisany będzie "Serial fabularny", niestety musimy jeszcze trochę poczekać 😒

W sumie wcale bym się jednak nie zdziwił, gdyby jednak "Yasak Elma" poleciało ma AXN, ale jednak mam nadzieję, że na TVP. Tak jak pisałem, wolałbym żeby AXN White kontynuowało pasmo telenowel latynoskich, chyba że utworzyli by dwa pasma serial turecki + telenowela latynoska to wtedy jestem na tak... :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Od 5 do 9 sierpnia (czyli przez cały tydzień), ze względu na wydarzenia sportowe (kolarstwo, siatkówka) nie będzie emisji serialu "Wieczna Miłość".
W tym tygodniu w niektóre dni nie będzie także emisji "Elif". :rolleyes:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Lista tureckich seriali na Netflxie poszerzyła się o "Masum - Niewinny" i "Boru - Wilk".
Nie wiem od kiedy są oba seriale, ale zauważyłem je dopiero dzisiaj szukając "Black Money Love".
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

A znalazłeś "Kara Para Ask" na Netflixsie?
Miało się dzisiaj pojawić a ja znaleźć nie mogę... A szukałem pod tytułem "Kara Para Ask", "Black Money Love" i "Brudne pieniądze miłość".

"Boru" tylko z napisami, szkoda, że nie z lektorem :(

Codziennie wypatruje czy jest info co poleci po "Marzę o tobie" i nic 😒
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Przez przerwę w emisji "Wiecznej miłości" - finał na początku września.

"Black Money Love" czyli "Kara Para Ask" nie pojawiło się wczoraj na Netfixsie.

Kolejna wytwórnia turecka jest na skraju bankructwa - TMC ("Cena miłości", "Tysiąc i jedna noc") do dzisiaj nie wypłaciło ekipie "Muhstem Ikili" pensji.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Tej firmie akurat się nie dziwie. Powinni się zwijać, albo wywalić wszystkie osoby obecnie tam pracujące. Seriale, które oni tworzą odbiegają rzeczywistością o kilka lat. "Cena miłości" pomimo, że z 2010 roku wyglądała mega słabo. Raz głowa bohatera na górze ekranu, raz na dole...
Ale serio, Ay Yapim jest na skraju bankructwa? Ta firma, w porównaniu do innych, ma wiele seriali, które znakomicie się sprzedają za granicą.

Nie lubię protagonistów "Kara Para Ask", więc mnie jest obojętne czy się pojawi, ale prawdziwy fan, który czekał na premierę będzie nieźle rozczarowany. Może się pojawi w przyszłości.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Od 4 sierpnia włoski serial "Lampedusa. Za horyzontem" o 15:15 w TVP 3. Tym samym oznacza to, że nie zobaczymy nic tureckiego po zakończeniu "Sekretów ojca". :(
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

"Lampedusa..." liczy tylko 4. odcinki, więc mam nadzieję, że po tym puszczom np. "W sercu miasta".

Też się nie dziwię, że TCM jest na skraju bankructwa... Ostatnio w Turcji coś kiepsko - TCM (m.in "Cena miłości") i Ay Yapim (m.in "Wieczna miłość") są na skraju bankructwa, Endemol (m.in "Rozdarte serca") w 2017 roku ogłosił bankructwo, a TIMS (m.in "Wspaniałe stulecie") oraz B Yapim (m.in "Miłosne potyczki") też słabo sobie radzili ale połączyli się w TIMS & B tworząc razem m.in "Gulperi" czy "Cukurova".

Już się nie mogę doczekać kiedy poznamy tytuły jakie zastąpią "Marze o tobie" i "Wieczną miłość" :) Przyznaje, że "Marzę..." podoba mi się, co do "Wiecznej miłości" niestety zrobiła się nudna i czekam tylko na koniec ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości