CALL TV

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Wybaczcie, że odgrzebuje temat, ale chciałem powiedzieć, że program interaktywny w TVP znów spada z anteny.Chodzi mi o Noc zagadek emitowany TVP2.Nie będzie dla niej miejsca w ramówce jesiennej.Dobra decyzja, gdyż takie programy do publicznej lekko nie pasują,Ale mozna i do tego przywyknąć.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W tvn już wiedzą jak najwięcej zarobić na takich teleturniejach. Kiedyś dość często pojawiały się zagadki, w których było trzeba ułożyć słowo z rozsypanki... No, ale wiadomo... To każdy z łatwością odgadł, więc było trzeba czekać i paplać w kółko... Teraz robią krzyżówkę, w każdym programie, a wiar dzwoni i podaje słowa... Przeważnie rozwiązanie konkursu trwa cały program... Żałosne...
2008-2023
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ale TVP nic nie płaci za to lub prawie nic. Wszystko opłaca TeleMedia Interac TV i dzieli się z TVP zyskiem. A co do rodzajów zagadek, jeżeli dzwoni dużo ludzi w trakcie trwania krzyżówki i zarabiają na tym, nie dziwota że realizują tego typu zabawy :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z tym, że jak dla mnie telewizja, która powinna utrzymywać się z abonamentu i reklam nie powinna bawić się w call-tv. I dyskutowałem z ludźmi odpowiedzialnymi w TVP za emisję tego typu programów, oczywiście argumentowali się tym, że program leciał późną nocą i nikt nie powinien mieć z tym problemu. W końcu TVP i tak niby o tamtej porze nic sensownego nie nadawała. Jednak język ludzi telewizji publicznej jest tak prosty, że nie było nawet sensu cytować ich wypowiedzi do serwisu. Przytaczam tutaj newsa informującego o rozpoczęciu emisji programów interaktywnych w TVP:

http://media2.pl/19580-jak-pokaza-skapo ... laski.html
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ta "Noc zagadek" nadawana jest z Malty, a TVP łapie sygnał i pokazuje to bez wyświetlanego logo na ekranie. No ale nie ma co sie dziwić bo "Kosmiczna kasa" z Tele 5 i Polonii 1 była nadawana z Niemiec a "Dziewczyny w Bikini" na Polsacie z Anglii a potem chyba z Estonii.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Dziewczyny w bikini" produkowane były na Litwie :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No to pomyliłem sie z tą Estonią bo to obok, ale zresztą mała różnica. Na początku program robiła firma TelecomsTV z Anglii, ta sama co wymyśliła ten cały format "Bikini Beach". Zresztą, było minęło.
Ogrodnik99

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogrodnik99 »

"Dziewczyny w bikini" później był również nadawane z Warszawy.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Dzisiaj, na TVN Lingua obejrzałem "Hit the bank". W jednej z konkurencji był do wygrania... Kask! :D
Pierwszy raz widzę, żeby w TVN-owskim CALL TV rozdawali nagrody rzeczowe.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś po raz ostatni jest emitowana "Fabryka Gry" na TVN-ie. W piątek będzie zamiast emitowany "Rozbij bank", a od poniedziałku - 5. stycznia 2009 roku - w miejsce "Fabryki Gry" będzie emitowany nowy program - "Salon Gry" - poinformowano podczas dzisiejszego programu i w programie na tvn.pl.
Pozdrawiam, Trzeciak
Ogrodnik99

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogrodnik99 »

Te informacje już od dawna są dostępne :-). Warto dodać, że od 5 stycznia róznież trzy inne programy sie pojawią: Nocne granie (za Wrzuć na luz), Granie na śniadanie (za Rozbij bank) oraz Apetyty na kasę (za hej - nał show, ale to się tyczy TVN 7).
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Krewetka pisze:Dzisiaj, na TVN Lingua obejrzałem "Hit the bank". W jednej z konkurencji był do wygrania... Kask! :D
Pierwszy raz widzę, żeby w TVN-owskim CALL TV rozdawali nagrody rzeczowe.
To tak jak w "Kopalni Wiedzy" na TVS-ie tam też jest kask tyle że górniczy do wygrania.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Miś Uszatek
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 03 mar 2008, 17:53

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

Ktoś wie jak nazywała się pani prowadząca na TV4 lub Polsacie "programik z telefonami"? Taka blondynka z długimi włosami.
Ogrodnik99

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogrodnik99 »

Blondynek w Call TV jest/było mnóstwo! Podaj jakieś szczegółowe informacje. Oto parę z tych najpopularniejszych:

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Czy to któraś z nich?
Miś Uszatek
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 03 mar 2008, 17:53

CALL TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

O tę panią mi chodziło
Obrazek
Jeśli się nie mylę to pochodzi z Wrocławia. Przynajmniej chyba tam nagrywali programy dla TV4.

Ostatnio na Patio TV pojawił się jakiś Call TV. Teraz tylko czekać ja na TV Trwam pojawi się coś podobnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości