[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Utwór miał zdaje się już przedpremierę jeszcze w programie na jego talk-show ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Kasia, no fajnie i może niektórzy przestaną marudzić, że wyjechała i tylko miło spędza czas, ekhm. Może Łuki (brehhh), podobno wraca za tydzień w nasze swojskie objęcia. Wątpliwe, oczywiście, ale jakby się pewne ludziki pokurczyły z wkurzu... (obleh wyautowany z rodzinnego obiadku - Madzia, mama i przyjaciele Madzi + ktoś jeszcze, pewnie też z rodziny - psychofani obleha w szoku)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Rodzinny obiadek w miłym gronie-jak to Madzia powiedziała, u mamy Madzi ze znajomymi Madzi bez Olusia///
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

annawoj1104 pisze: 18 lip 2019, 17:56 Tymczasem Bartek nie próżnuje
Super kawałek i teledysk - jestem pozytywnie zaskoczony. Udział w programie może mu tylko pomóc w promocji. Nie zdziwię się jeśli jedynym prawdziwym wygranym BigBrothera zostanie właśnie Bartek. Ma wszystko co jest potrzebne, aby zaistnieć w show-biznesie na dłużej ;)
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Bustram, żartujesz - prawda? (ekhm ekhm)
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

gazzza pisze: 19 lip 2019, 6:12
gazzza pisze: 19 lip 2019, 5:29
annawoj1104 pisze: 18 lip 2019, 22:34 Rodzinny obiadek w miłym gronie-jak to Madzia powiedziała, u mamy Madzi ze znajomymi Madzi bez Olusia///
Obiad to nie u mamy tylko u Igora Pilewicza. Po słynnym usunietym już nocnym kołderkowym selfie, obecność "kolegi z programu" nie pomogłaby w uspokojeniu mamy, przyjaciele zostali wezwani na ratunek. Kolację ze śniadaniem już zjedzą tylko we dwoje i też pewnie będzie miło ;)
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Słynne kołderkowe selfie, kolacja ze śniadaniem, przyjaciele na ratunek - wybacz, ale mam wrażenie, że czytam komcia modelowego odwiedzacza profili madziolo, częstych odwiedzaczy. Ten kiczowaty fociak słynny? Widziałaś tam kołderkę? Bo ja widziałam przede wszystkim kiczowatą oprawę i zbliżenie na twarz i gdzie ta kołdra? Podobnych mieli multum w programie i po raczej też. Co do obiadku - to nic nie zmienia. A do kolacji ze śniadaniem pewnie poczytają komcie.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

temereme pisze: 19 lip 2019, 2:33 Bustram, żartujesz - prawda? (ekhm ekhm)
Czemu ? Idealnie wpisał się w obecne trendy i zrobił kawałek na wzór innych pseudoraperów robiących kariery w ostatnim czasie (Popek, Sobota, Donatan itp.). Ludzie lubią takie "niewiadomoco" :)
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Bustram, ok :) Dlaczego ukrywają drugiego mieszkańca, który będzie plażował z Magdą - ona się ujawniła, a ta druga persona? Po co to tajniaczenie? Madzia ma spotkać się z Łukaszem po jego powrocie, w przyszłym tygodniu. I wróci hejt - a robiło się już spokojniej (jest się czego obawiać?)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Zastanawiam się czemu miesiąc po finale jeszcze zastanawiacie się kto z kim gada lub spotyka? Wiadomo, że te kontakty będą się zmieniały lub zanikały. Jak w każdym normalnym życiu.
Ze wszystkimi ludźmi z podstawówki, liceum, studiów lub poprzednich miejsc pracy utrzymujecie na bieżąco kontakty?
Ostatnio zmieniony 19 lip 2019, 20:32 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 19 lip 2019, 10:12 Widziałaś tam kołderkę? Bo ja widziałam przede wszystkim kiczowatą oprawę i zbliżenie na twarz i gdzie ta kołdra? Podobnych mieli multum w programie i po raczej też.
Rozumiem, że nie widziałaś ich stories. Najwyraźniej to Ty wchodziłaś na fanpejdże, gdzie zostali oznaczeni i widziałaś zdjęcie wykadrowane na twarze, poszukaj dobrze- najlepiej tego z napisem "night, night" i zobaczysz różową kołderkę. Tą samą w której Oleg leżał, na swoim selfie dzień wcześniej. Zaklinaj sobie rzeczywistość, jak Mariolka, że to tylko "kolega z programu", ona ma traumę związkową, zawsze są z nimi przyjaciele, mieszkają osobno i w ogóle to Łukasz u niej będzie się zatrzymywał, jak tylko będzie w Warszawie, tak jak to oznajmił w programie. Będą razem imprezować z jej przyjaciółmi, gdyż oni są "Team Łukasz" , a on sam jest tu cytat z Madzi: "jej best friend i ufa mu na 100%". :D
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Hahaha, widziałam, bo zerkam na stories byłych bb i dlatego wiem, że pewnie jesteś stałą bywalczynią ich insta profili (jakiego masz nicka?). Tam padają dokładnie takie teksty i taka psychofanowa retoryka. A co ja mam zaklinać? Nie mam psychozy na ich punkcie i guzik mnie interesuje ich romansidło, gdzie i z jaką częstotliwością kopulują ze sobą (i to wyliczanie kołderki, aaaaa). To nie moje życie i nie mój problem. Poza tym - zwyczajnie ich nie lubię. Atmosfera wokół tego romansidła jest tak hardkorowa i przyduszająca, że dla zdrowia psychicznego lepiej utrzymać dystans. Tobie też to polecam. A traumę związkową ma, o czym świadczy jej zachowanie, gesty, ogólnie doświadczenie i to co o tym mówiła - a także zachowanie mamy. Skoro wiesz na jakich zasadach ma przebiegać możliwość ewentualnego spotykania się Magdy z Łukaszem, to pewnie też wiesz gdzie się spotkają next week. No przecież wiesz, haha. (jaki milusi insta klimacik nastał hihi). I pytanie (do gazzzy): jesteś sobowtórem Magdy, masz przekrętki tożsamościowe? Bo przyznałaś sobie prawo do określania jej relacji z kimkolwiek - za nią. I nie piszcie, że nic nie robią... Madzia i obleh robią przykładowo za gadźety reklamowe usług fryzjerskich i paznokciowych (obleh wczoraj niezmordowanie warował przy obrabianiu pazurów Magdy, wytrwały, skąd my to znamy).
gazzza
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 cze 2019, 8:09
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 19 lip 2019, 21:55 I nie piszcie, że nic nie robią... Madzia i obleh robią przykładowo za gadźety reklamowe usług fryzjerskich i paznokciowych (obleh wczoraj niezmordowanie warował przy obrabianiu pazurów Magdy, wytrwały, skąd my to znamy).
Reklamują, jak setki tysięcy influencerów na całym świecie, nawet tych z milionami obserwujących. W ten sposób zarabiają, przecież nie kradną- większość celebrytów też teraz tak żyje. Takie czasy. Inni zarabiają grając epizody w paradokumentach- i żeby nie było, w tym też nie ma nic złego. Każdy orze jak może, a Lukasz DiCaprio to to nie jest, podobnie jak Madzia- Victorią Beckham, ani Oleg- Davidem, jak również Maciek nie jest- Calvinem Harrisem, Radek- Gordonem Ramseyem, a Bartek- Kanye Westem.
Ja żadnemu z uczestników generalnie kariery nie wróżę, ale dzięki chwilowemu rozgłosowi kilkoro z nich ma szanse w miarę ciekawie i wygodnie żyć, spełniać marzenia, realizować pasje i to jest ich wygrana. Dlatego do kolejnej edycji zgłosiło się tyle osób.
A jeśli warowanie polega na kręceniu, krótkiej relacji z zabiegu, no to rzeczywiście- kryminalista z tego Olega :) No fakt, Łukasz by był tu bardziej pożyteczny, pomógłby jej wybrać przynajmniej kolor lakieru, itd.:D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jeśli potwierdzi się prowadzenie Ohme i Chajzera DDTVN, myślę że w BBNocą będzie więcej nowych twarzy. Wg mnie co raz bardziej zanosi się na Łukania i może Izę, ale ona na Insta jest tak sztuczna, że jej już nie oglądam. Choć Łukanio też na spontanie jest lepszy niż jak się 10 razy ustawia do mówienia. Może Kaśka jak przylatuje na tydzień, weźmie udział w jakiś zdjęciach próbnych czy coś przy okazji. Choć ona nie wiem czy nie jest zbyt szalona przed kamerą.
temereme
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 22 maja 2019, 2:54
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Iza????? Nieeeee i jeszcze raz nieeee. Co do Łukiego - możliwe, ale jakoś ostatnio inni bardziej łaszą się do tv i celebryctwa (madziolo, igangie). Kaśka zbyt szalona? A w zestawie z Łukim?? :)))))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości