[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: temereme »

Bustram, ok :) Dlaczego ukrywają drugiego mieszkańca, który będzie plażował z Magdą - ona się ujawniła, a ta druga persona? Po co to tajniaczenie? Madzia ma spotkać się z Łukaszem po jego powrocie, w przyszłym tygodniu. I wróci hejt - a robiło się już spokojniej (jest się czego obawiać?)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 262
x 1194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Zastanawiam się czemu miesiąc po finale jeszcze zastanawiacie się kto z kim gada lub spotyka? Wiadomo, że te kontakty będą się zmieniały lub zanikały. Jak w każdym normalnym życiu.
Ze wszystkimi ludźmi z podstawówki, liceum, studiów lub poprzednich miejsc pracy utrzymujecie na bieżąco kontakty?
Ostatnio zmieniony 19 lip 2019, 20:32 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
#STOP BZDUROM
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 19 lip 2019, 10:12 Widziałaś tam kołderkę? Bo ja widziałam przede wszystkim kiczowatą oprawę i zbliżenie na twarz i gdzie ta kołdra? Podobnych mieli multum w programie i po raczej też.
Rozumiem, że nie widziałaś ich stories. Najwyraźniej to Ty wchodziłaś na fanpejdże, gdzie zostali oznaczeni i widziałaś zdjęcie wykadrowane na twarze, poszukaj dobrze- najlepiej tego z napisem "night, night" i zobaczysz różową kołderkę. Tą samą w której Oleg leżał, na swoim selfie dzień wcześniej. Zaklinaj sobie rzeczywistość, jak Mariolka, że to tylko "kolega z programu", ona ma traumę związkową, zawsze są z nimi przyjaciele, mieszkają osobno i w ogóle to Łukasz u niej będzie się zatrzymywał, jak tylko będzie w Warszawie, tak jak to oznajmił w programie. Będą razem imprezować z jej przyjaciółmi, gdyż oni są "Team Łukasz" , a on sam jest tu cytat z Madzi: "jej best friend i ufa mu na 100%". :D
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Hahaha, widziałam, bo zerkam na stories byłych bb i dlatego wiem, że pewnie jesteś stałą bywalczynią ich insta profili (jakiego masz nicka?). Tam padają dokładnie takie teksty i taka psychofanowa retoryka. A co ja mam zaklinać? Nie mam psychozy na ich punkcie i guzik mnie interesuje ich romansidło, gdzie i z jaką częstotliwością kopulują ze sobą (i to wyliczanie kołderki, aaaaa). To nie moje życie i nie mój problem. Poza tym - zwyczajnie ich nie lubię. Atmosfera wokół tego romansidła jest tak hardkorowa i przyduszająca, że dla zdrowia psychicznego lepiej utrzymać dystans. Tobie też to polecam. A traumę związkową ma, o czym świadczy jej zachowanie, gesty, ogólnie doświadczenie i to co o tym mówiła - a także zachowanie mamy. Skoro wiesz na jakich zasadach ma przebiegać możliwość ewentualnego spotykania się Magdy z Łukaszem, to pewnie też wiesz gdzie się spotkają next week. No przecież wiesz, haha. (jaki milusi insta klimacik nastał hihi). I pytanie (do gazzzy): jesteś sobowtórem Magdy, masz przekrętki tożsamościowe? Bo przyznałaś sobie prawo do określania jej relacji z kimkolwiek - za nią. I nie piszcie, że nic nie robią... Madzia i obleh robią przykładowo za gadźety reklamowe usług fryzjerskich i paznokciowych (obleh wczoraj niezmordowanie warował przy obrabianiu pazurów Magdy, wytrwały, skąd my to znamy).
gazzza
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gazzza »

temereme pisze: 19 lip 2019, 21:55 I nie piszcie, że nic nie robią... Madzia i obleh robią przykładowo za gadźety reklamowe usług fryzjerskich i paznokciowych (obleh wczoraj niezmordowanie warował przy obrabianiu pazurów Magdy, wytrwały, skąd my to znamy).
Reklamują, jak setki tysięcy influencerów na całym świecie, nawet tych z milionami obserwujących. W ten sposób zarabiają, przecież nie kradną- większość celebrytów też teraz tak żyje. Takie czasy. Inni zarabiają grając epizody w paradokumentach- i żeby nie było, w tym też nie ma nic złego. Każdy orze jak może, a Lukasz DiCaprio to to nie jest, podobnie jak Madzia- Victorią Beckham, ani Oleg- Davidem, jak również Maciek nie jest- Calvinem Harrisem, Radek- Gordonem Ramseyem, a Bartek- Kanye Westem.
Ja żadnemu z uczestników generalnie kariery nie wróżę, ale dzięki chwilowemu rozgłosowi kilkoro z nich ma szanse w miarę ciekawie i wygodnie żyć, spełniać marzenia, realizować pasje i to jest ich wygrana. Dlatego do kolejnej edycji zgłosiło się tyle osób.
A jeśli warowanie polega na kręceniu, krótkiej relacji z zabiegu, no to rzeczywiście- kryminalista z tego Olega :) No fakt, Łukasz by był tu bardziej pożyteczny, pomógłby jej wybrać przynajmniej kolor lakieru, itd.:D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Jeśli potwierdzi się prowadzenie Ohme i Chajzera DDTVN, myślę że w BBNocą będzie więcej nowych twarzy. Wg mnie co raz bardziej zanosi się na Łukania i może Izę, ale ona na Insta jest tak sztuczna, że jej już nie oglądam. Choć Łukanio też na spontanie jest lepszy niż jak się 10 razy ustawia do mówienia. Może Kaśka jak przylatuje na tydzień, weźmie udział w jakiś zdjęciach próbnych czy coś przy okazji. Choć ona nie wiem czy nie jest zbyt szalona przed kamerą.
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Iza????? Nieeeee i jeszcze raz nieeee. Co do Łukiego - możliwe, ale jakoś ostatnio inni bardziej łaszą się do tv i celebryctwa (madziolo, igangie). Kaśka zbyt szalona? A w zestawie z Łukim?? :)))))
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 951
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Tak poza tematem, wiedzieliście, że Agnieszka Bajrasz, czyli "Wielki Brat" jest lektorem w "19+"?! Dla mnie to lekka przesada, zero unikalności w "BB".
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 269
x 326
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kacper3100 »

Przecież my to wiemy już od stu lat. Żadne odkrycie. :)
30 lat siły muzyki Radia ZET i już :)

8 dni...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

A swój debiut miała w "Młodych Lekarzach" w TVP1. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Matko kochana! TVN chyba zaczął promować nowego prowadzącego :)

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN/TVN7] Big Brother

Promocja reality-show, który zmienił telewizję przez paradokumenty? Klękajcie narody. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Sezon powtórkowy, nie szalejcie :) A w ogóle to wrzucacie, a nie da się odtworzyć, phi.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

[TVN/TVN7] Big Brother

To już "pretensje" do TVN-u, że zastrzegł sobie odtwarzanie tylko na YT, choć w tym wypadku ruchy stacji są uzasadnione. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Trzeciak pisze: 20 lip 2019, 22:57 To już "pretensje" do TVN-u, że zastrzegł sobie odtwarzanie tylko na YT, choć w tym wypadku ruchy stacji są uzasadnione. :)
W jakim sensie uzasadnione? Poza tym chciałam wspomnieć o wczorajszej wypowiedzi, którą wczoraj zamieściła na instastory Justyna. Mocno poruszona - chyba także w imieniu takich osób jak Łukasz - skomentowała wydarzenia podczas Marszu Równości w Białymstoku (jej mieście). Chodzi o kontrę pod hasłami "Białystok wolny od zboczeńców", "To jest Polska nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera". Bardzo mi się ten fragment jej instastory spodobał i nie chodzi tylko o słowa, ale przede wszystkim o sygnał empatycznego wglądu w problem i ładunek emocjonalny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”