Gazeta Polska

Pawel

Gazeta Polska - Codziennie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

domi pisze: 24 lip 2019, 0:06
Twoja odpowiedź przypomniała mi czasy przedszkola, smutne to. Jeśli nie zrozumiałeś mojej ironii, to odpowiadam: nie, nie możesz mnie tak nazywać na forum.
Kończę aktywność w tym temacie na dzisiaj bo nie chcę jeszcze bardziej podnosić sobie ciśnienia przed snem ;/
Czyli właśnie te przedszkole sam zaprezentowałeś. Ale jak chcesz, najpierw nazywasz się sam tak a nie inaczej a potem wykręcasz się. No ale dlaczego mnie to nie dziwi.
Zdzichu pisze: 24 lip 2019, 0:08
Smutne tylko że takimi akcjami ze światopoglądu robi się główny temat dyskusji publicznej na kilka miesięcy przed wyborami jakby to miało jakiekolwiek znaczenie kto co robi w łóżku i z kim oraz w jaki sposób.
Właśnie nie ma znaczenia co kto robi w łóżku. Problem jest wtedy kiedy ktoś demonstruje na marszach co robi w łóżku, tak jakby to było najważniejsze na świecie że pyka się facet z facetem albo babka z babką.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Gazeta Polska - Codziennie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Pawel pisze: 23 lip 2019, 23:14 Nie dziwne że nie potrafią kupić Gazety Polskiej, czasopisma dla ludzi inteligentnych.
To aż dziwne, że tak mało osób te "Gazete Polską" kupuje. A w tabeli dotyczącej wyników sprzedaży są raczej bliżej jej końca niż początku. :lol:
Karol pisze: 23 lip 2019, 22:54 Także życzę powodzenia w jutrzejszych zakupach 🙂 Sakiewicz może uciuła na pensje dla pracowników TV Republika 😁
@Karol jakich pracowników? Co najwyżej pracownika. Bo reszta tam na tzw. "śmieciówkach" robi. Posłużę się cytatem z Wirtualnemedia.pl:
"Telewizja Republika miała w ub.r. 149 pracowników, z czego tylko 1 z nich była zatrudniona na podstawie umowy o pracę, pozostali – na podstawie umów cywilno-prawnych."
Więcej: https://[link zakazany]/m/artykul/t ... -polsatowi
2008-2023
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 634

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

@Pawel Naturalne że na manifestację LGBT odpowiadają czymś anty-LGBT, niemniej jednak forma pozostawia wiele do życzenia. Takie naklejki źle pachną, są czymś stygmatyzującym, coś jak pisanie Juden na żydowskich sklepach w hitlerowskich Niemczech w latach 30. Lepiej podchodzi mi forma tych Marszów dla życia i rodziny promujących konserwatywne wartości bez przesadnie skandalizujących haseł niż takie naklejki.

Przecież nawet te słynne rezolucje przeciwko LGBT w samorządach - uchwalanie tego typu rzeczy jest bez sensu bo tego typu uchwały są sprzeczne chociażby z konstytucją gwarantującą równe prawa niezależnie od przekonań i pierwszy lepszy prawnik może wygrać w tej sprawie w sądzie.
Pawel

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

@Zdzichu Z tym że już nie raz było mówione i pisane że są to naklejki które mają pokazać sprzeciw prowokacjom lgbt a nie samym gejom i lesbijkom.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 634

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

To dlaczego nie wypuszczono naklejek z konserwatywnymi hasłami? Taka naklejka o treści np. "Wiara, Rodzina, Własność" już się inaczej kojarzy. Przywiązanie do konserwatywnych wartości można znacznie lepiej i subtelniej przekazać. Chociażby cytując artykuł obowiązującej konstytucji o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny. Możliwości jest wiele.
Pawel

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Widocznie uznano że takie naklejki zwrócą większą uwagę. I jak widać słusznie.
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Byli Empik i BP teraz Shell i Circle K. https://[link zakazany]/m/artykul/b ... gbt-bojkot
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Chyba nie doczekam się tej recenzji. Czyżby cały nakład został wykupiony? 😉
Pawel

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja akurat miałem odłożone, ale faktycznie w kilku kioskach w których byłem specjalnie popytać o Gazetę Polską, okazało się że cały nakład rozszedł się do południa. Fakt, że w większości nie było to dużo egzemplarzy bo placówki zamawiały po 4-5 egzemplarzy ale pokazuje to jednak skalę sukcesu tego wydania.

Co do recenzji, stwierdziłem że nie będę tego robił bo łatwo wyłapać bana ;). Na FB usunęli mi wpis i postraszyli banem, ot taka wolność wypowiedzi według lewicy :D.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

5 egzemplarzy. Mam nadzieje, że kioskowe półki były w stanie wytrzymać tak ogromne natężenie tego wydania tej wspaniałej gazety :v
Pawel

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ale czego oczekujesz od osiedlowego kiosku? Przegląd Sportowy czy Wyborczą też mają po 4-5 egzemplarzy bo więcej nie potrzebują.

No ale rozumiem że zasady biznesowe dla niektórych też są za trudne do zrozumienia :D.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tyle, że "GW" I "PS", to dzienniki, a tygodnik powinien być w zapasie od wydania do wydania. Tym bardziej, że nakład "Gazety Polskiej" jest 3-4-krotnie większy od jej sprzedaży., co już jest ewenementem na rynku prasy. Podobną praktykę stosuje tylko "Wprost" i "Sieci", ale tam prowokacji na codzień nie ma. 🙂
Pawel

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Newsweek też biorą w sztuk 5. Z czego ostatnio zwracają po 3 sztuki więc pewnie niedługo zmienią :P.

Ogólnie w osiedlowych kioskach nie bierze się dużo egzemplarzy danego czasopisma, bez względu czy to dziennik, tygodnik czy miesięcznik. Najlepiej i tak schodzą Fakt, Super Ekspress i te mają po zdecydowanie więcej sztuk. Dodatkowo jakieś tam tygodniki z plotkami dla kobiet ;).

No ale już np. w salonie prasowym w centrum handlowym wszystko idzie w kilkunastokrotnie większych nakładach i nie ma się co temu dziwić.
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Obserwator
Posty: 425
Rejestracja: 24 gru 2016, 22:48
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
x 149
x 42

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PLTelewizja2016 »

Decyzją warszawskiego Sądu Okręgowego wydawca Gazety Polskiej musi wycofać naklejki "Strefa Wolna od LGBT".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wolna.html
Obrazek
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Gazeta Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Karol pisze: 25 lip 2019, 11:58 Tyle, że "GW" I "PS", to dzienniki, a tygodnik powinien być w zapasie od wydania do wydania. Tym bardziej, że nakład "Gazety Polskiej" jest 3-4-krotnie większy od jej sprzedaży., co już jest ewenementem na rynku prasy. Podobną praktykę stosuje tylko "Wprost" i "Sieci", ale tam prowokacji na codzień nie ma. 🙂
Nakład Ostatniego wydania to 70 599 sztuk, więc chyba tych kiosków w całym kraju trochę jest, więc po 4-5 sztuk na kiosk wcale nie dziwi.

Myślę,że zdecydowana większość nakładu została wykupiona. Jeden z użytkowników twittera pochwalił się,że wykupił cały nakład z jednego kiosku by go zwyczajnie wyrzucić do śmieci.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości