Grzyby Harasiuki

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Grzyby Harasiuki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Grzyby Harasiuki to impreza odbywająca się w miejscowości Harasiuki
Tegoroczna impreza odbędzie się 1 września 2019 roku
Udział w imprezie jest bezpłatny
Grupa APV postanowiła nagrać i zmontować imprezę oraz wysłać ją na swoje kanały YT
Od dzisiaj nawet Google dał to na panel wiedzy

Imprezę rozpoczynamy otwarciem wystawy XVI Wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Piękno Podkarpacia”. Następnie wystąpi chór „KLUCZ” z Majdanu Starego oraz Kapela flisacka z Ulanowa. Ponadto zaprezentuje się zespół „FIRE – LBL” oraz zespół disco polo „Megustar”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „ŁZY”, który swoją popularnością przyciągnie gamę odbiorców spoza środowiska lokalnego.

W niedzielne popołudnie odbędzie się kiermasz potraw regionalnych przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu Niżańskiego. Ponadto zostanie rozstrzygnięty konkurs kulinarny „Grzybowe smaki”. Równolegle do występów estradowych odbywać się będzie degustacja zupy grzybowej. Ponadto uczestnicy imprezy będą mogli oglądać wystawy malarstwa, rzeźby i rękodzieła artystycznego oraz wystawę uzbrojenia armii z okresu II Wojny Światowej zatytułowanej „Militarne dziedzictwo regionu”. Imprezę zakończy festyn z zespołem „EXCITER”.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Grzyby Harasiuki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Sam tego nie napisałeś, na 200%.
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Grzyby Harasiuki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Początek sam napisałem. A resztę mam ze strony
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Grzyby Harasiuki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Znalazłem plakaty których nie ma w internecie, wyśle w niedziele
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Grzyby Harasiuki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Składamy prośbę, aby Gmina Harasiuki pomyślała o zaproszeniu Roksany Węgiel na tą imprezę w następnych latach (2020 albo 2021)
Wiemy że macie na to pieniądze bo artyści których zapraszaliście płaciliście im ok. 20k, 25k. Roksana Węgiel zapłacilibyście 20k i by mogła wystąpić na waszej imprezie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości