[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ale finał będą miec w tym wypadku 15 grudnia i przynajmniej nie pokryje się z finałem "MasterChefa". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Czyli Wigilii, Bożego Narodzenia i Sylwestra nikt w domu WB nie spędzi ? Szkoda, byłby fajny klimat. No ale przynajmniej Święto Zmarłych i Zaduszki spędzą w odosobnieniu - choć nie wiem, czy jest to najlepszy motyw jak na program rozrywkowy... Ale skoro TVN to pewnie będzie coś z Halloween ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

[TVN/TVN7] Big Brother

Prawdopodobnie. Zresztą, gdy był druga edycja w TVN-ie, czy czwarta w TV4 to też program kończono tydzień przed Świętami. :)

Za to Holandii finał pierwszej edycji wypadł na 30 grudnia 1999 roku. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 333

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

W Niemczech mieszkańcy domu Wielkiego Brata święta Bożego Narodzenia spędzali czterokrotnie. Natomiast Nowy Rok witali trzykrotnie. :)
U nas jednak pewnie wszystko się skończy w połowie grudnia.

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie w tvn7 dłuższych edycji - jedna w roku, ale dłuższa. W Niemczech niektóre trwały po 6-7 miesięcy (dwie nawet niemal rok) i bardzo pomagały tamtejszej stacji RTL2, która jest taką dodatkową stacją RTL-u. Podobnie jak u nas TVN7 - TVN-u.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Wątpię niestety, byśmy się doczekali w polsce edycji na przełomie świąt i nowego roku. Szkoda, bo można to fajnie pokazać. Zawsze wolałem jesienne edycje, w naszym przypadku BB2, BB4.1 i teraz BB7.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Ciekawe jak to wyjdzie w końcowym spocie ... ^-^ can't wait :DD
BB.jpg
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Ja jestem ciekaw czy pogodynek dostanie angaż. Nie widać go coś na tych stories....
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 205
x 91
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mateusz_71 »

@BartekBBfan, wiadomo już, że Jędrzejak nie będzie prowadził drugiej edycji. ;-)
http://tvnfakty.pl/bartek-jedrzejak-nie ... ig-brother
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1839

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Gocha też z Agą na swoim insta fajną fotę z spinkami dała :lol:

Spot wychodzi na to, że jakiś "kosmiczny" będzie. Przynajmniej częściowo.
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Prowadzące chyba pozazdrościły mieszkańcom afer i wymyśliły swoją "spinkową" w nadziei, że ktoś się na to nabierze. Jeszcze apropo Kaśki - trzeba wspomnieć, że jej jako jedynej udało się zrobić dramę poza domem WB. Na Arenie oskarżyła publiczność o to, że przeszkodzili jej w zaśpiewaniu piosenki :) To trzeba mieć talent do dram - Łukasz się chowa :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

[TVN/TVN7] Big Brother

Dejmian pisze: 28 lip 2019, 9:17 Wątpię niestety, byśmy się doczekali w polsce edycji na przełomie świąt i nowego roku. Szkoda, bo można to fajnie pokazać. Zawsze wolałem jesienne edycje, w naszym przypadku BB2, BB4.1 i teraz BB7.
Bo w Polsce okres Bożego Narodzenia i przełom Nowego Roku to czas który spędza się z rodziną i przyjaciółmi, i gdzie się odpoczywa i świetnie bawi w kameralnym gronie. Niby takim samym okresem jest Wielkanoc, ale waga tych Świąt nie przekłada się na ilość dni wolnych od pracy.
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 333

[TVN/TVN7] Big Brother

Dejmian pisze: 28 lip 2019, 9:17 Wątpię niestety, byśmy się doczekali w polsce edycji na przełomie świąt i nowego roku. Szkoda, bo można to fajnie pokazać. Zawsze wolałem jesienne edycje, w naszym przypadku BB2, BB4.1 i teraz BB7.
W sumie mieliśmy tylko dwie edycje jesienne i cztery wiosenne. Biorąc pod uwagę te TVN-owskie to podobała mi się i pierwsza i trzecia (była takim połączeniem "Agenta" i "BB" - chociaż porównując naszą "Bitwę" do "Bitwy" z niemieckiej wersji tego programu to wypadło to również jednak słabo).
Druga TVN-owska edycja była dla mnie taka nijaka trochę. Wydaje mi się, że wpływ miał na to również dość słaby dobór uczestników - byli gorzej dobrani niż w pierwszej.

Czwórkowych edycji nie oglądałem dokładnie. Pomimo że obie były kiepskie to chyba jednak ta jesienna była ciekawsza.

A ta z TVN7 pomimo swoich wad - nie była najgorsza. Według mnie, gdyby nie kiepski pierwszy tydzień - wyniki mogłyby być lepsze.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Z tą drugą edycją to trochę jak na ironię, bo do niej zgłosiło się najwięcej kandydatów. Nie oglądałem edycji wtedy w całości, bo byłem za mały, by wszystko spamiętać, ale z tego co widzę po latach, to mi się akurat podoba całościowo druga edycja właśnie. Nowy dom, świetne zadania i uczestnicy całkiem fajni, np. Irek. Choć fakt, dziś praktycznie o BB2 się nie mówi. Z BB3 trochę farsa była jeśli chodzi o dom, powinien być wyraźnie rozgraniczony.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 333

[TVN/TVN7] Big Brother

W sumie zastanawiałem się czy akurat do tego wątku to pasuje, ale ostatecznie się zdecydowałem tutaj o tym napisać.
Dość ciekawy, długi reportaż dotyczący trzech edycji programu "Big Brother" w TVN. Warto zobaczyć - kto nie widział - wiele zakulisowych ciekawostek. W tym przygotowanie do finałów i to co się działo w ich trakcie. Ale również o samych początkach, w tym budowie domu.
https://www.youtube.com/watch?v=83_Vykp8vr8

W ramach tego odcinka odbyło się też głosowanie na ulubionego finalistę trzech edycji. Nie wiem jednak kiedy ogłoszono zwycięzce i kto nim został.
PLATFORMA CANAL+:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

[TVN/TVN7] Big Brother

Ten materiał był już tutaj udostępniany, aczkolwiek bardzo fajny reportaż. Mogli jednak trochę więcej pokazać z BB2, a tak trochę urwali tę edycję.Tak czy siak świetna pamiątka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”